|

فیگورای باکلاس "الهام اخوان" شاخ همه رو شکوند؛ خانوم میکاپُ با ماله کاری اشتب گرفته!

الهام اخوان بازیگر سریال باخانمان که این روزا با آفتاب پرست مهمون خونه های مردمه تو اینستا یه عکس جینگولی از خودش منتشر کرد که بیا و ببین!

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- الهام اخوان از بازیگرای خوش چهره و دوست داشتنیه که شاید نام او چندان براتون آشنا نباشه، ولی بی تردید اگر این روزا سریال "آفتاب پرست" رو نگاه بکنین، همبازی پژمان جمشیدی رو قطعا میشناسین. الهام اخوان اولین بار تو سریال تلویزیونی "با خانمان" به صورت حرفه ای در بازیگری فعالیت کرد و به چشم خیلی از مردم خوش نشست. حالا اما الهام اخوان علاوه بر بازیگری یَد طولایی هم تو اینستا داره و سعی میکنه یه وقت از همکارای دیگه اش تو به اشتراک گذاشتن چهره و میکاپای مختلف عقب نمونه.

الهام اخوان به تازگی عکسی از خودش منتشر کرد که خانومو خیلی آروم و متین نشون میده و با همین عکسش کلی نامه فدایت شوم از طرف طرفدارانش تو اینستا دریافت کرد. این موضوع معلوم میکنه که خانوم بازیگر حسابی تو فضای مجازی و واقعیت طرفدار داره و به عنوان یه ستاره سینما و تلویزیون به شمار میاد. الهام خانوم که تو هر فیلم و سریالی بازی کنه باید حتما میکاپ خاص خودشو داشته باشه، حالا هم به همین شکل تو اینستا داره هر روز بیش از پیش فعالیت میکنه و میکاپاش هم خیلی به مدل چشماش فرم زیبایی میده!

tf

تم های رنگ و وارنگی که از الهام اخوان بیلی آیلیش ساخت!

الهام اخوان در بین بازیگران ایرانی فرم خاصی تو چهره اش داره و به این خاطر بیشتر کاربرای فضای مجازی از شباهت او به بیلی آیلیش گفتن. این بازیگر از زمانی که تو سریال "باخانمان" به شهرت رسید تا بازی در سریال دودکش و همین الان در آفتاب پرست، بیش از بازیگریش چهره متفاوتش محبوبیت داره.

او هم که گویا از این قضیه لذت میبره از پیش از رسیدن به چنین شهرتی، پیج اینستاش رو پر کرده از انواع و اقسام میکاپای مختلفی که رسما عین ماله به صورتش کشیده و به قدری رنگ و وارنگه که آدم میمونه واقعا خودش کدومشونه!

ss

yy

ee

الهام اخوان تنهاس یا ادای آدمای تنها رو درمیاره!

الهام اخوان که نمونه یه دهه شصتی موفقه گویا مجرده ولی خصوصا از وقتی بازیای منحصر به فردش خیلی در تلویزیون و سینما دیده شد، حاشیه های جورواجوری درباره ازدواجش به گوش رسید. مهم ترین اون هم ازدواج خانوم بازیگر با یزدان فتوحی بوده که چون هیچکدومشون در این زمینه صحه ای نذاشتن، پس آیا یعنی اونا با هم ارتباطی هم ندارن؟ البته الهام اخوان با این همه ادا و اصولی که تو اینستا میاد از دید کاربرا هیچوقت نمیتونه مجرد باشه و حتما پای کسی در میان است!

ff

tt

الهام اخوان از کجا به کجا رسید!

الهام اخوان متولد 9 شهریور 1367 در تهرانه و اولین بار با تماشای فیلمی به نام "شهروند کِین" که برادرش به او توصیه کرده بود به بازیگری علاقه مند شد. خانوم اخوان از اون موقع حسابی تو مود تئاتر رفته بود و بعد از اینکه تو این رشته تحصیل کرد و کارشناسی خودش رو هم گرفت با تحقیقاتی که انجام داد، متوجه شد که علاقه او بیشتر به منشی صحنه بودنه تا بازیگری!

اما طولی نکشید که او هم با نقش آفرینی در فیلم "دوزیست" تونست حرفه ای بودن خودش رو به رخ بکشه. اما آغاز شهرت او از بازی در سریال "با خانمان" بود که اسمشُ حسابی سر زبونا انداخت. خانوم بازیگر تو این سریال با شهره لرستانی یا همون مازیار خان همبازی بود! او این روزا با سریال نمایش خانگی "آفتاب پرست" مهمون خونه های مردمه.

kg

tr

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی