|

"بهاره رهنما" انقدر ساخت و ساز کرد فِیسشو تهش شد کلبه خرابه؛ حجاب اختراع کرده سمی!

بهاره رهنما این روزها دوباره سوژه شده اما نه با ازدواج و طلاقش اون چیزی که باعث شده اسم بهاره رهنما دوباره سر زبون ها بیوفته نوع پوشش اوست!

لینک کوتاه کپی شد
1

بهاره رهنما از اون دست خانوم های بازیگری است که هر روز یک حاشیه تازه داره و اصلاً انگار نمی تونه بدون حاشیه سر کنه. خانوم بازیگر به تازگی و بعد از اینکه از همسر دومش هم جدا شد آموزشگاه و موسسه فرهنگی تاسیس کرد و سخت مشغول تدریس و البته مدیریت اون شده.

به گزارش «شایانیوز» بهاه رهنما البته این روزها اولویت اولش اینستاگرام و بلاگری است و بیش از هر زمانی وقت و تایمش ر اونجا صرف می کنه. البته خانوم تو این مسیر تا حدود زیادی هم موفق بوده و تونسته کلی تبلیغ بگیره و به همین خاطر حالا علاوه بر اون پیج اصلی خودش که تیک آبی داره چند تا هم صفحه دیگه داره که زیر نظر خودش و توسط ادمین اداره می شن.

بهاره رهنما و حجاب جالب توجهش

بهاره رهنما به تازگی حجاب و پوشش منحصر به فردی برای خودش انتخاب کرده که برای خیلی ها جای سوال و پرسش شده است.در این ویدیو که از لایو اینستاگرام بهاره رهنما ضبط شده است، این بازیگر زن سینما و تلویزیون می گوید حجاب برای او انتخابی بوده و هیچ فشار و اجباری در این زمینه برایش وجود ندارد.

خُب از توضیحات بهاره خانوم مشخصه که این نوع حجا و پوش انتخاب خودشه و شاید خانوم بازیگر تلاش داره با این نوع پوشش متفاوت بودن خودش رو نشون بده و این جوری بیشتر به چشم بیاد.

بهاره رهنما به تازگی هم یک استوری منتشر کرده که خیلی از کاربرا متوجه نوع پوشش خانوم نشدند و نوتند که بهاره رهنما حجاب جدیدی اختراع کرد!

baharehrahnama1352_295924873_121122870657786_182745473415607490_n

بهاره رهنما از نمایی بسیار نزدیک تر از اون چه تاکنون دیده اید!

گفتیم که بهاره رهنما در زمینه تبلیغات اینستاگرامی به شدت فعال و پرکاره و برای برندهای مختلف تبلیغ می کنه البته خانوم بازیگر بیشتر علاقه داره محصولات آرایشی یا سالن های زیبایی رو تبلیغ کنه.چرا که خودش رو از فعالان و پیشتازان عرصه مد و مدلینگ در ایران میدونه!

اما تصویری که بهاره برای تبلیغ یک عینک آفتابی تو پیجش منتشر کرد حسابی طرفدارها و دنبال کننده هاش رو شوکه کرد! بهاره تو این تصویر که از نمایی خیلی نزدیک گرفته شده و با وجود اینکه لبش ژل زده و ابروهاش هم تاتو کرده و بوتاکس هم تزریق کرده اما مشخصه که اصلاً پوست خوبی نداره!

ladyrain.baharehrahnama_296734337_624975872165647_3786740391110388986_n

وقتی بهاره خودش و دوستاش حسابی واسه خودشون نوشابه باز می کنند!

بهاره رهنما در حال حاضر پیجش 5 میلیونی فالوور داره و تنها هنرمندیه که هیچ هنرمندی براش کامنت نمیذاره. این به کنار! مورد دیگه اینکه رهنما پیج دیگری هم داره که زیر نظر خوش هدایت میشه اما مشخصه که ادمین شخصی هستش که حسابی شیفته خانوم بازیگره چرا که با انتشار عکس و فیلم هایی از بهاره هنما کپشن هایی عجیب غریب میذاره.

مثلا مدتی پیش بهاره رهنما رو پدیده ای بی بدیل خطاب نمود. و یا نوشت بهاره رهنما پیشتاز عرصه مد و مدلینگ اونهم با زیبایی خدادادی می باشد! این نوشته ها که خیلی هم زیاد هستند با تعجب شدید کاربران مواجه هستش اما همچنان ادامه میده!

این پیج به تازگی هم با انتشار ویدیویی از دست بهاره رهنما که خانوم خانوما در استخر بودن متنی عجیب نوشت: زیبایی دستان ملکه زیبایی ایران، بانو بهاره رهنما، جلایی دو چندان به زیورآلات می بخشد.

بهاره رهنما فیلم به دنیا اومدن دخترش رو پخش کرد

بهاره رهنما با انتشار یک فیلم از لحظه زایمان خود در اینستاگرام جنجال به پا کرد. البته برخی رسانه‌های داخلی مدعی شدند که بهاره رهنما دوباره عمل زایمان انجام داده و صاحب فرزندی شده است. اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که این ویدیو مربوط به بیست و چهار سال قبل است و زایمان دوباره بهاره رهنما صرفا یک شایعه از سوی فیک نیوزها است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی