|

وقتی گلشیفته هنوز زیر چهله ولی چنتااا شوهر کرده؛ تولد بازی شاخ با شقایق از راه دور!

golshifteh farahani shayanews

گلشیفته فراهانی که این روزها ستاره هالیووده و کلی برند برای رارداد و همکاری باهاش به صف شدند زندگی خصوصی عجیب و غریبی داره

لینک کوتاه کپی شد
5

گلشیفته فراهانی با وجود اینکه نزدیک به 10 سال است از ایران رفته و هالیوودی شده اما همچنان به فرهنگ و ریشه ای ایرانی اش پایپنده و نسبتاً به آداب و رسوم و بویژه خانواده اش به شدت مقید است.

به گزارش «شایانیوز» گلیشیفته فراهانی که همین چند روز پیش (19 تیر) چند تولدش بود و آبجی خانوم و خانواده اش حسابی سورپرایزش کردن و ویدیو درست کردند و تمامی کسانی که گلشیفته رو می شناختند تو اون حضور داشتند و بهش تولدش رو تبریک گفتند. 

حالا اینبار نوبت گلشیفته بود که در روز تولد آبجی بزرگش یعنی شقایق خانوم حسابی سنگ تموم بزار با انتشار یک عکس و البته متن پراحساس این روز رو به شقایق سینمای ایران تبریک بگه. گلشیفته خطاب به خواهرش نوشت:

خواهر نازنینم شقایق… این لحظه رو هنوز به خاطر دارم، جنگ بود و خاموشى و بمباران. تو داشتى از ایران میرفتى، و من نمیدونستم از غصه چکار کنم. نبودنِ تو در اون سالها، یکى از دردناکترین تجاربِ کودکى من بود. داشتنِ خواهرى مثل تو, با قلبى به این وسعت، من رو خوشبخت ترین دخترِ دنیا میکنه. شقایقِ نازم، گلِ همیشه عاشق تولدت مبارک

golfarahani

همه مردانی که شایعه شده همسر گلشیفته فراهانی بوده اند!

اولین همسر گلشیفته فردی بنام امین محمد مهدوی بود. او متولد سال 1350 و یک مترجم مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اسپانیایی بود. آنها در سال 1382 و قبل از خروج گلشیفته از ایران در جریان فیلم بابا عزیز با یکدیگر آشنا شدند و این آشنایی به ازدواج منجر شد. اما زندگی گلیشفته و همسرش دوام چندانی نداشت و دو سال بعد از یکدیگر جدا شدند.

goshifte-va-hamsarash-850

گلشیفته فراهانی در کنار امین مهدوی همسر اولش

در سال 2015 بود که عکسی از گلشیفته در کنار کریستوس دورجه واکر Christos Dorje Walker با عنوان همسر گلشیفته منتشر شد. دورجه واکر دومین همسر گلشیفته فراهانی است. او متولد 1970 است، ملیتی استرالیایی دارد و گفته می شود که یک روانشناس است.

اما این ازدواج نیز دوامی نداشت و براساس اخبار منتشر شده، این دو به دلیل وجود برخی مشکلات دو سال بعد از زندگی مشترک از یکدیگر جدا شده اند.

همسر-گلشیفته

گلشیفته فراهانی و شوهر استرالیایی اش

و اما مدتی نیز خبرهایی از ازدواج گلشیفته فراهانی با کامبیز حسینی، مجری معروف تلویزیونی مقیم نیویورک به گوش می رسید و تصاویری از این دو در کنار هم منتشرشده بود البته نه خود گلشیفته و نه کامبیز خان این رابطه رو تائید نکردند 

اما چرا گلشیفته فراهانی این همه ازدواج و طلاق داشته؟ گلی متولد سال 1362 است و هنوز 40 سال نشده و سه بار ازدواج رو تجربه کرده که همه اون ها هم منجر به جدایی شده و احتمالاً تو سال های بعدی هم از ازدواج و طلاق خانوم فراهانی باز هم خواهیم شنید. اما علت اینکه خانوم بازیگر که حالا ستاره هالیوود هم شده نمی تواند در یک رابطه سالم و مدت دار با کسی باشه رو باید تو صحبت های قبلی ایشون جستجو کرد گلشیفته در مصاحبه ای که یک رسانه خارجی با او انجام داد، گفت همیشه از هر محدودیتی فرار می کنم و احتمالاً ازدواج هم برای خانم محدودیت ایجاد می کنه و گلی بعد از مدتی که تب عاشقیش فروکش می کنه تاب موندن تو رابطه و ادامه دادن رو نداره و سریع جدا میشه!

golshifteh-kambiz

گلیشفته فراهانی در کنار کامبیز حسینی

همکار هالیوودیِ "گلشیفته فراهانی" از جذابیتِ خانوم کف کرد

گلی خانوم تا به حال در فیلم های خارجی بسیاری بازی کرده و خب همونطور میدونید هالیوود مثل ما نیست و قید و بند خاصی هم در ساخت صحنه ها ندارند، یا بهتره بگیم فرهنگشون مثل ما نیست! به همین جهت از خانوم خانوما هم تا به حال سکانس های منشوری زیادی دیده شده که خب برای مخاطب چندان قابل هضم نیست، حتی با گذشت اینهمه مدت! در ادامه نمونه ای عکس گلی خانومو در کنار همکار هالیوودیش مشاهده می کنید که البته این نسخه مجازشه!

golshifteh

رهاورد چگونه گلشیفته فراهانی شد؟

(رهاورد فراهانی) که با نام گلشیفته فراهانی شناخته می شود فرزند بهزاد فراهانی از بازیگران سرشناس ایرانی در سال 1362 در تهران متولد شد، او که در سال 1376 و آستانه 14 سالگی با فیلم "درخت گلابی" ساخته داریوش مهرجویی وارد دنیای بازیگری شد، آخرین بار در فیلم "درباره الی" ساخته "اصغر فرهادی" در ایران مقابل دوربین رفت.

به نوشته وبگاه رسمی او، والدینش در آن زمان وقتی که نام گلشیفته را به اداره مربوطه برای تهیه شناسنامه ارائه دادند، ثبت احوال قبول نکرده و آن ها به ناچار دخترشان را دو اسمه کرده اند.

گلشیفته فراهانی خیلی وقته به ایران نیومده اما به گفته خود هرگاه که از اسمان ایران عبود میکنه بغضی گلوش رو میگیره و همیشه هم خودش رو ایرانی میدونه.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی