|

وقتی "فریبا نادری" هوادارشو مثل صابر شیفته خودش میکنه؛ چه اکستنشن یخی و بُلننندی زده!

فریبا نادری یا همون پری سیما حسابی طرفدار پیدا کرده به همین جهت برای تشکر و اینکه بگه من فن دارم استوری هایی از ویدیوی فن پیجش استوری کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- فریبا نادری بازیگر خوش چهره و خوش اخلاقیه که سالهاست در عرصه بازیگری فعالیت داره اما خب بیشتر در تلویزیون نه سینما! فریبا نادری از زمانی که هنوز بینی خود را عمل نکرده بود وارد این هنر شد اما خب میدونید که دیگه لازمه بازیگر شدن انگاری برای خانوما ابتدا عمل بینی هستش نه استعداد بازیگری!! فریبا نادری اما توانایی این شغل را دارد که خب همیشه هم کاراکتر های جدی رو ایفا کرده و طنز بهش نمیاد.

شبها در شبکه آی فیلم سریال ستایش رو نشون میده که میتونید فریبا خانوم نادری رو در خشن ترین حالت ممکنش ببینید، اونقدری خشن که وقتی مردم تو خیابون میدیدنش فحش بارونش میکردن!! از این ها که بگذریم و برسیم به خود خانوم بازیگر باید بگیم که ایشون در حال حاضر پیجی با بیش از 1 میلیون دنبال کننده دارد و روزانه پست و استوری های بسیاری منتشر می کند. اما به تازگی در استوریاش ویدیویی که فن پیجش براش ساخته بود روجهت تشکر و حمایت نشون داد. 

برخی از کاربران زیبایی و محبوبیت فریبا نادری رو به سریال ستایش ربط دادن که پری سیما صابر رو چطور شیفته خودش کرد، حالا فریبا نادری هم هوادارارو داره همونطور شیفته و مجذوب خودش میکنه!

فریبا نادری سولار تابستونشم رفت!

فریبا خانوم به تازگی عکسی منتشر کرد که او رو با یه فیلتر عجیب و غریب نشون داد. خانوم که خودش به اندازه کافی برنزه هست، به این حجم سولاریوم رفتن راضی نشده و حالا با یه فیلتر درست و حسابی بدون هیچ میکاپی شده همونی که میخواسته! فریبا نادری جدیدا اینقد شلخته از خودش عکس میگیره که انگاری دیگه از خودنماییای راه و بیراهش با میکاپ و پوشیدن لباسای جورواجور خسته شده و حالا بدجور زده تو کار فیلترای اینستا و صدای کاربرا رو حسابی درآورده!

hiho

مشهدی صحبت کردن فریبا نادری با سلطان حواشی!

شایانیوز- جدا از این ها ویدیویی از فریبا نادری با سلطان حواشی نامنظم منتشر شد که در حال وایرال تو اینستاگرام می باشد! فریبا ناری همراه با نعیمه نظام دوست دوسه روز پیش به شهر مشهد رفتند و در میان صحبت ها تیکه رو هم به مشهدی صحبت می کنند که البته بیشتر جنبه فان داشت تا به این لهجه حرف زدن.

تلاش فریبا نادری واسه شبیه قریشی شدن؟!

به گزارش شایانیوز، فریبا نادری چهره ای ساده و شخصیتی آرام دارد که البته درونی شیطون است چرا که گاهی شیطنت های ریزی دارد که در نظر خود ملموس نیست اما کاربران همیشه در صحنه رو هوا میزنن و میگن! مثلا خانم بازیگر علاقه خاصی داره به اینکه تو عکساش لباشو غنچه نشون بده و این مورد یک بار دو بار دیده نشده و بلکه زیاده به همین دلیل این رفتار او را راهی برای دیده شدن میدانند. فریبا نادری بیشتر عکساش به صورت سلفی هستش که خودش از خودش میگیره و با ارایش یا لباس و دوربین خاصی نیست.

در همین جهت نیز به تازگی هم عکسی سیاه سفید به اشتراک گذاشت که سیس عقاب دارد و زستی با ابهت گرفته اما خیلی از کاربران گفته بودند در نگاه اول شبیه به سحر قریشی افتاده و انگاری خانم بازیگر هم از جنجالی شدن بدش نمیاد! در ادامه این تصویر را مشاهده می کنید.

Untitled

اطوار های ناتموم فریبا نادری برای تبلیغات!

از این ها که بگذریم برخی از هنرمندان خانم مثل الهام حمیدی دستی هم بر تبلیغات مزون های لاکچری دارند به این گونه که مانتوهای مختلف و لاکچری رو پُرو میکنند تا اعتماد مشتری برای اون مزون بیشتر بشه. ویدیویی هم از فریبا نادری منتشر شده که در همین راستا رفته و نکته ای که توجه کاربران را جلب کرد جدا از تبلیغات و تعریفات الکی از مانتو ها، خانم بازیگر پشت موهاش بلوند یخی هستش و بافته شده کاملا بیرونه و جلوی موهاش به رنگی دیگر بلوند شده و این تفاوت رنگ خیلی به چشم میاد!

فریبا نادری و استعدادی که نداره ولی اصرار داره بهش!

حالا یکم با فعالیت های فریبا نادری اشنا شدیم اما مورد دیگری که وجود داره انه که خانوم بازیگر بسیااار زیاد علاقمند به عکاسی و مدلینگ و این مورد هتسند اما کوچکترین استعدادی در این راه ندارند که هیچ، حوصله کاربر رو هم قشنگ سر میبرن!

فریبا نادری خیلی اصرار داره تا روزانه تصاویری از خود پست کنه اما مشکل اینجاست که همه عکس های خانوم بازیگر بی ژست هستند و در یک زاویه و با یک میمیک صورت گرفته شده اند! 

فریبا نادری پونصد تا عکس میذاره اما همه کُپ هم! میگید نه؟ پس در ادامه مشاهده کنید.

khug

juj

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی