|

سیس عقاب سارای پایتخت واسه فالوورا؛ چه دعوایی دارن سر اینکه کی چشاش خوشگل تره

سارا و نیکا بازیگرای نه چندان فعالی هستند که هر چند روز یکبار برای اعلام حضوری استوری کوتاهی میزارن و اینبار هم سارا در همین راستا گذاشت!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- سارا و نیکا فرقانی رو قطعا می شناسید چرا که این دو دختر در سریال پر بیننده پایتخت بازی داشتند اونهم از بچگی تا نوجَوونیشون! البته که همانند بسیاری از بازیگرای دیگه تا تقی به توقی میخوره حاشیه سازی میکنن تا بیشتر توچشم باشن سارا و نیکا هم کم نزاشتن و حسابی ترکوندن، که البته مساوی شد با حذف شدنشون از فصل آخر این سریال!

سارا و نیکا حالا 18 سال سن دارن و دقیقا تو اوج زیبایی به سر میبرن. دوقلوها که در سوئد و خارج از کشور زندگی می کنند کمی تا قسمتی هم از فرهنگ ایرانی دور هستند و خب به همون دلیلم عکس و فیلم هایی ناجور ازشون منتشر شد! اما سارا و نیکا بعد از اون ماجرا دیگه بیخیال این کارا شدن و با احتیاط هستن حتی اگه دیگه بازی هم نکنن باز بخاطر شهرتشون خط قرمزارو رعایت میکنن چون به هر حال ضایست اینهمه آدم بشناسنت و پشتت حرفای ناشایست بزنن و برات خب بسازن!

اما سارا و نیکا هواداران بسیاری هم دارن و پیجاشون هر کدوم یک میلیونی فالوور داره و گاهی اوقات مواردی منتشر میکنن تا پیجشون خاک نخوره. در ادامه استوری بومرنگ سارا رو مشاهه می کنید که تازه گذاشته.

سارا و نیکا به چشماشون مینازن اما چرااا...

سارا و نیکا بیشتر تو اینستاگرام روی چهره و علی الخصوص روی چشم هایشون مانور می دن و دلیل این موضوع هم خیلی مشخص نیست ام هرچه هست این دو خواهر دوقلو انگار علاقه زیادی به دلبری کردن با چشم دارند.

دعوای  سارا و نیکا تو لایو سر چشم هاشون!

چندی پیش سارا و نیکا در این لایو مشاجره ای درباره چشم هایشان داشتند. سارا چشم های خود را بادومی دانست و چشم های نیکا را گرد!نیکا هم این حرف را تکذیب کرد و چشم هایشان را بیه به هم دانست مادر آن ها هم برای آن که به مشاجره آن ها پاسخ بدهد گفت:شما دوقلو های یکسان هستید و چهره ای شبیه به دارید

اما سارا و نیکا همونطور که در ویدیوی بالا مشاهده کردید با وجود اینکه بازیگر هستن اما خیلی یخ و خشک صحبت میکنن که البته تو همون پایتخت هم خیلی از مخاطبین بر این نظر بودن سارا و نیکا هویجن!!

130120687_2700132663634518_7245206151137471776_n

دور دور سارا و نیکا با یه ماشین لاکچری تو خیابون های سوئد

گفتیم که سارا و نیکا تو سوئد زندگی مرفهی دارند چندی پیش هم ویدیویی از این دوقلوها منتشر شد که با یک ماشین خفن و لاکچری و یه آهنگ توپ در حال دور دور تو خیابون و خوشگذرنی هستند.

اعتماد به نفس کاذب

سارا و نیکا همانند بسیاری از دختران جوان و حتی خانم های سن دار علاقه زیادی به زیبا تر شدن دارند و با توجه به اینکه فیلتر های اینستایی و اسنپ چت در میان آن ها بسیار باب شده این دوخواهر هم اغلب از این ترفند استفاده کرده و دل هواداران خود را می برند!

اما اگر چهره بدون فیلتر این دو را مشاهده کنید متوجه می شوید آنقدر ها هم ناز و ملوس همچون پست و استوری هایشان نیستند. ناگفته نماند هر کسی زیبایی خاص خودش را دارد اما اینکه دائما از این حرکت استفاده کنی و اعتماد به نفس کاذب بگیری زیاد جالب نیست.

Untitled (1)

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی