|

بهاره رهنما از خونواده لول بالاش گفت؛ پروفسورشون خیلی خوبه همگی بگید اِیولااا

Bahareh Rahnama shayanews

بهاره رهنما با انتشار ویدیویی اعلام کرد که همه اعضای خانواده اش شاخ و خفن هستند. داداش خانوم پروفسور و آبجیش هم بهترین میکاپ آرتیست دنیا..

لینک کوتاه کپی شد
1

بهاره رهنما را شاید بتوان پرحاشیه ترین سلبریتی اینستاگرام معرفی کرد. خانوم بازیگر که این روزها دیگر هیچ رد و اثری از ایشان روی پرده نقره ای سینما و قاب تلویزیون نمی بینیم مدت هاست که حسابی سرگرم اینستابازی و گرفتن لایک و کامنت و البته تبلیغ است.

به گزارش «شایانیوز» بهاره رهنما بعد از اینکه از امیر خسرو عباسی جدا شد دائم در سفر است. داخلی و حارجی هم ندارد خانوم چندی پیش برای دیدن دخترش پریا به آلمان سفر کرد و بلافاصله هنوز به ایران برنگشته راهی کربلا شد. این سفرها اینقدر تند و یهویی شد که خیلی ه به بهاره لقب ماکوپولو دادند!

اون چه تو این مدت در خصوص بهاره رهنما مورد توجه قرار گرفت نوع پوشش و استایل خانم بازیگر است. بهاره تا قبل از این عکس ها و استوری هایی که منتشر می کرد همه بزک کرده و قدری کم حجاب بود اما تصاویری که اخیراً از بهاره تو اینستاگرامش منتشر می شود همه با آرایش غلیظ و البته حجاب کامل است. بهاره رهنما این نوع پوشش رو حتی تو کربلا هم داشت و حتی یه پیرسینگ جذاب هم روی ابروی خود زده بود که با واکنش منفی کاربران فضای مجازی روبرو شد.

ladyrain.baharehrahnama_285827715_165684832594735_496627510822982649_n

فخر فروشی بهاره رهنما به سبک و سیاق خودش!

بهاره رهنما و خیلی از سلبریتی ها تو فضای مجازی همواره متهم هستند به اینکه فخر فروشی می کنند و سعی دارند زندگی خودشون رو بکنند تو چشم ملت! حالا به تازگی بهاره در این زمینه ویدیویی منتشر کرده و گفته او هم مثل مردم عادیه البته داداش جونش پروفسوره و آبجیش هم بهترین میکاپ آرتیست دنیا! 

دکتر رهام افتخار بهاره اینا کیه؟

بهاره رهنما چندی پیش عکسی منتشر کرده که در کنار یه مرد هم سن و سال خودش بود و اولین چیزی که به ذهن اومد این بود که خانوم نکنه برای بار سوم ازدواج کردند؟ اما گویا این آقای خوشتیپ برادر خانوم رهنما است که ساکن اروپا هستند و به قول بهاره افتخار و تاج سر خانواده!

بهاره تو معرفی ایشون نوشت: "ایشون قل دیگه ی خواهرم شازده دکترمون پروفسور رهام رهنمتی عزیزم هستن که انقدر آقا و متواضعه که هیچ وقت نخواست کسی جز با اسم کوچیک صداشون کنه..."

Untitled

البته سوالی که این وسط پیش میاد اینه که مگه بهاره رهنما چقدر معروفه که مثلاً برادر پروفسورشون نخواسته که با نام خانوادگی کسی ایشون رو بشناسه و شک کنه که شاید فامیل بهاره اینا باشه؟ بر فرض هم که کسی ایشون رو بشناسه و بدونه که برادر بهاره رهنما هستند خوب چی میشه؟ بر صرف فامیل رهنما بودن رانت و امتیازی خواست داره؟ بد نیست حالا که بحث به اینجا رسید با هم مرور کنید که آخرین اثر هنری شاخصی که از بهاره رهنما تو ذهن دارید چیه؟

16539702905f45

عکسی از بهاره رهنما در کنار برادر ، زن برادر و دخترش در کشور مجارستان.

بهاره خانوم حسابی برای آبجی خانومش هم مایه گذاشته و ایشون رو هم جزو افتخارت خانواده رهنما می دونه. اما مریم رهنما آبجی بهاره کیه؟

مریم رهنما میکاپ آرتیستیِ که بسیاری از آرایش خانم های بازیگر را انجام می دهد و این جور که معلومه کارشم خیلی خوبه و حتی برای جشن حافظ خیلی از هنرمندان میکاپشون زیر دست این خانم بوده است. حالا اینکه چطور اینهمه بازیگرو هندل کرده و فرستاده برا جشنواره جای سوال داره!

البته تا امروز هیچ کدوم از این دو نفر رسماً اعلام نکردند که با هم خواهر هستند اما حالا بهاره خانوم انگار دلش خواسته تا همه بدونن چه آبجی هنرمند و شاخی داره!

250512341624943417

ناگفته نمونه که بهاره خانوم یه آبجی دیکه دارن که بهانه هستند و ساکن کانادا ایشون تنها کسی بوده که همه می دونن آبجی بهاره رهنما است. بهانه خانوم احتمالاً قُل دکتر رهام هستن و آبجی بزرگه خونواده رهنما اینا به حساب میان.

024056-Gahar-ir

هر مردی که کنار بهاره می بینید گمان مَبر که شوهرشه!

از اونجایی که بهاره رهنما داره دیگه روی بازیگرا رو کم میکنه و تا به حال دو ازدواج و دو طلاق داشته بعید نیست که وارد رابطه سوم هم بشه و یهو از شوهرش رونمایی کنه به همین جهت در این ویدیو که کنار آقا نشسته گوشزد میکنه که ایشون همسر دوستم هستن!!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی