|

"پرستو صالحی" از ایران رفت؛ دوست پسر نداره ولی با پسرا باشگاه مختلط میره!

پرستو صالحی بازیگر جنجالی ایرانی پس از کلی شاکی بودن از شرایط کشور و رفتار مسئولین سرانجام از ایران رفت.

لینک کوتاه کپی شد

پرستو صالحی بازیگر شناخته شده ایرانی است که خیلی ها هنوز او را با بازی در سریال «زیرآسمان شهر» می شناسند. وی از بازیگرانی می باشد که در موارد سیاسی گاهی زبان تند و تیزی دارد.

به گزارش«شایانیوز» پرستو صالحی بازیگری پر حاشیه و فعال در شبکه های اجتماعی است که بیش از 2 میلیون دنبال کننده و نزدیک به 100 پست منتشر شده در اینستاگرامش دارد. وی به تازگی استوری ای گذاشت که کاربران را بسیار متعجب کرد. خانم بازیگر بدون هیچ زمینه ای به یکباره عکسی از بال هواپیما منتشر کرد و نوشت: 

گاهی برای بودن باید رفت

سخت بود دل کندن. خیلی سخت

Untitled

البته یان حرکت خانم بازیگر آن قدر ها هم دور از انتظار نبود زیرا او ظاهرا به زور در ایران مانده بود و علاقه ای هم به حجاب نداشت و با توجه به حواشی که داشت انجام چنین کاری بعید نبود. احتمال می رود تا چند روز دیگر تصاویر کشف حجابش هم در بیاید!

پرستو صالحی: دوست پسر ندارم

ناگفته نماند این بازیگر کلا علاقه زیادی به کشف حجاب و ارتباط با عوامل خارج از ایران داشت. او در یک لایو اینستاگرامی با سینا ولی الله مجری جنجالی اظهارات عجیبی درباره نداشتن رتبطه دوستی داشت.

حواشی ناجور خانم بازیگر

پرستو صالحی آمده است تا حاشیه ساز باشد. او یکی از پر حاشیه ترین بازیگران زن است که در اینستاگرامش همیشه حاشیه ساز بوده است. جدیدترین حاشیه ای که او به وجود آورد بی غیرت خواندن افرادی بود که در مراسمات مذهبی محرم شرکت کرده اند و دلیل خود را برای این توهین حمایت از کادر درمان اعلام کرد.

ورزش کردن صالحی هم حاشیه دارد ! از دیگر حاشیه های داغ پرستو صالحی حضور در یک باشگاه بدنسازی مختلط و ورزش کردن با مردان و پخش ان از طریق پیج اینستاگرامش بود که حاشیه های زیادی را به همراه داشت.

بیوگرافی پرستو صالحی

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی سیاوشانی (زاده ۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر ایرانی است. 

مادرش خانه‌دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که ۹ فروردین ۱۳۸۷ درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است و همسر برادرش مارال باغ‌شیرین، مهندس الکترونیک است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادرش زندگی می‌کند.

پرستو صالحی و مادرش پرستو صالحی و مادرش

 

 • ناشناس ارسالی در

  خوش به حالتون دارینوش میرین ما اخرمون سوختس

 • ناشناس ارسالی در

  به کسی چه ربطی داره؟ورزش داره میکنه؟!،!چقدنگاه بعضیاآلودس!

 • علیرضا ارسالی در

  آدم چی بگه شماهاکشورایران شمارابه شهرت رسانده
  مگه اینجا باشگاه نداریم فقط مخلوط نداریم قوربون فرهنگمون پیشمانی سودی ندارد ازریحانه پارسا خبردارین نع

 • رضا سپه ارسالی در

  شما اینقدر خودتان را ژن برتر می دانیدبه خاطر. پول ها بی است که از ایران در آوردید.ومیببرید تو کشور علی دیگه هزینه می کنید،اگه اینقدر توانایی دارید برید از اونطرف پول در بیارید

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه