|

سونی

سونی اکسپریا وان مارک 4 و ارتقا قابل توجه دوربینی که فاش شد

سونی تیزری را منتشر کرده است که از رویداد بزرگ پیش روی این شرکت خبر می دهد همچنین از دوربین ارتقا یافته محصول جدید خود پرده برداری می کند.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- سونی به تازگی تیزری را منتشر کرده است که از رویداد بزرگ پیش روی این شرکت خبر می دهد، همان طور که می دانید طبق گزارش هایی که تا کنون منتشر شده است انتظار می رود که اکسپریا وان مارک 4 نیز در این رویداد رونمایی شود. هفته هاست که اخبار مرتبط با دوربین پیشرفته و ارتقا یافته ی نسل جدید گوشی های هوشمند پرچمدار سونی شنیده ایم شود اما به گزارش Notebookchek تیزر منتشر شده هر گونه شک و شبه ای را در رابطه با صحت این اخبار بر طرف می کند. اگر چه متاسفانه در این ویدئو جزئیات خاصی در رابطه با تنظیمات دوربین اکسپریا وان مارک 4 ارائه نمی شود اما دست کم به یک لنز نوری بزرگ اشاره می کند که خودش جای امیدواری است.

با توجه به اطلاعاتی که در ماه گذشته در خصوص این گوشی هوشمند منتشر شد به نظر می رسد که تنظیمات دوربین این گوشی هوشمند شامل 4 سنسور می شود که عبارتند از: 

  • دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی عریض 1.28/1 اینچی
  • دوربین فوق عریض 48 مگاپیکسلی 2.43/1 اینچی با قابلیت تنظیم پیکسل تا 12 مگاپیکسل
  • دوربین تله فوتو 48 مگاپیکسلی 2.43/1 اینچی
  • دوربین تله فوتو پریسکوپ 2/1 اینچی

اگر این اخبار را باور کنیم باید اعتراف کرد که پرچمدار جدید سونی یک غول واقعی است که حسابی دل عاشقان عکاسی را خواهد برد. از طرف دیگر مدت ها قبل تر اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه سونی تصمیم دارد تا تمامی سنسور های پرچمدار آینده را خودش تولید و عرضه نماید.

همچنین لازم به یادآوری است که یک افشاگر معروف چندین هفته ی پیش در Weibo اعلام کرده بود که نسل بعدی گوشی های هوشمند پرچمدار سونی دارای لنز تله فوتویی مشابه گلکسی اس 22 اولترا سامسونگ خواهد بود. خب باید منتظر بمانیم و ببینیم که سونی چه چیزی در چنته دارد. خوشبختانه زمان زیادی تا رونمایی اکسپریا وان مارک 4 باقی نمانده است.

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی