|

انیمه خوب چی ببینیم؟

حباب یه انیمه جذابِ پساآخرالزمانی واسه اونایی که عشق هیجانن؛ پارکور بازی رو باااش!

Bubble anime

اگه دنبال یه انیمه جذاب و هیجان انگیز میگردی که پر از شور و حال و ماجراجویی باشه حباب یکی از بهترین هاست.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- به همان اندازه ای که دنیای سینما نسبت به دنیای تئاتر گسترده تر و بی انتها تر است، دنیای انیمه نیز نسبت به دنیای سینما و انیمیشن گسترده تر می باشد به همین خاطر هم شاهد داستان ها و روایت های بسیار غیر منتظره و منحصر به فرد هستیم که خیلی اوقات نظیر آن ها را نمی توانیم به راحتی در هیچ سینمایی تماشا کنیم و برای همین هم هست که انیمه ها روز به روز در بین مردم سر تا سر دنیا محبوب تر و پر طرفدار تر می شوند. انیمه حباب دقیقا یکی از همان هایی است که داستانی بسیار نو تازه را به شما ارائه میدهد با هیجانی گیرا و رنگ و لعابی وسوسه کننده.

انیمه حباب

خلاصه ای خیلی کوتاه از انیمه حباب

حباب یک انیمه پساآخرالزمانی است و داستان در آینده ای نه چندان دور اتفاق می افتد که در اثر یک حادثه حباب هایی عجیب و غریب توکیو را فرا میگیرند و این شهر دیگر جای ماندن نیست پس خانواده ها به بیرون از شهر مهاجرت می کنند توکیو به محل اسکان و زمین بازی بچه هایی تبدیل می شود که خانواده ای ندارند. این افراد توکیو را به میدان نبرد پارکو تبدیل می کنند و از این ورزش برای داد و ستد نیز استفاده می کنند. هیپکی پسری تنها است که به خاطر سبک پارکو متفاوت و خطرناکش مشهور است و یک روز هنگام انجام دادن یک حرکت بسیار خطرناک در درون اقیانوس پرت میشود و توسط یوتا یک دختر بسیار مرموز با توانایی های جادویی نجات داده می شود. بعد از این اتفاق و دوستی این دو آن ها صدایی را میشوند که برای کسی جز آن ها قابل شنیدن نیست و این صدا آن ها را به ماجراجویی های تازه ای وا می دارد.

چرا باید انیمه حباب را ببینیم؟

اول از همه نکته بسیار مهمی که در رابطه با این انیمه وجود دارد این است که اگر چه خط داستانی پساآخرالزمانی آن با بسیاری دیگر از آثاری که در این زمینه تماشا کرده اید مشابه می باشد اما روایتی منحصر به فرد و زمینه سازی بسیار جذاب و گیرایی دارد. حباب یک داستان عاشقانه است از آن هایی که شما را مجذوب خود خواهد کرد. از طرف دیگر از لحاظ طراحی و نمایش گرافیکی نیز این انیمه بسیار خیره کننده و چشمگیر ساخته شده است که ارزش تماشای آن را دو چندان می کند و نهایتا فهرست سازندگان این انیمه، ویت استودیو با کارگردانی تتسورو آراکی، نویسندگی گن اوروبوچی و موسیقی هیرویوکی ساوانو چنان ترکیب بی نظیری است که شما را وادار به تماشای این داستان مدرن با الهام از داستان قدیمی پری دریایی کوچولو خواهد کرد.

انیمه حباب

بازخورد های انیمه حباب

انیمه حباب با تصاویر باکیفیتی که خلق کرده است حسابی به مزاج مخاطبین خود خوش آمد اما آن طور که باید و شاید نتوانست تحسین منتقدین را به دست آورد با این حال آنچنان هم ضعیف حاضر نشد و توانست نظر برخی از منتقدین را به خود جلب کند و امتیازات مقبولی دریافت نماید.

امتیازات انیمه حباب

امتیاز IMDb : 6.3 / 10

امتیاز Rotten Tomato : 50 / 100

امتیاز MyAnimeList: 7.3  / 100

آیا شما کاربران شایانیوز تا کنون این انیمه بی نظیر را دیده اید؟ نظرات و پیشنهاداتتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر به تماشای فیلم و سریال علاقه دارید صفحه سریال و سرگرمی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی