|

عید 1401 موهاتو بهاری رنگ کن؛ کلی طرح و ترند جذاااب واسه خوشرنگ کردن مو!

همه دوست داریم سال جدید را با تغییر آغاز کنیم و چه چیزی بهتر از تغییر در رنگ مو و استایل و ظاهر؟بهترین رنگ موها برای بهار 2022 چه رنگی است؟

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- روزهای آغازین سال است و تقریبا خانم‌ها اکثر اوقاتشان را یا در حال خریدند یا در سالن‌های زیبایی به فکر تغییری برای سال جدید! شما جزء کدام دسته هستید؟ همه ما دوست داریم که سال جدید  را با یک تغییر زیبا آغاز کنیم و چه چیزی بهتر از ظاهرمان؟ تغییر در استایل و ظاهر خصوصا رنگ مو همیشه پر از انرژی و حس خوب بوده است!

اما کدام دسته از رنگ موها برای عید 1401 میتواند تغییری محسوس را در ظاهر ما به وجود آورد؟ خب باید بدانید که در این دنیای شلوغ و پرهیاهو تا دلتان بخواهد رنگ است و اگر خود را دست آرایشگران و متخصصان ماهر بسپارید؛ قطعا شما را به خواسته‌تان میرسانند. بیایید ترندهای جذاب و چشمگیر عید امسال را بشناسید.

رنگ موی دودی

رنگ شماره 1: رنگ موی دودی

رنگ موی دودی از آن دست رنگ‌هایی‌ست که شاید بی روح و خنک به نظر آید، اما برای افرادی با تناژ پوست سرد یا خنثی یکی از بهترین گزینه‌ها‌ست. اما اگر پوستی گرم دارید هم میتوانید به سراغ رنگ دودی بروید. آن وقت است که این گرما، آب و رنگ تازه‌ای به ظاهر شما میبخشد و زیبایی‌تان را تکمیل می‌کند.

 حواستان باشد که رنگ موی دودی خود به چند دسته تقسیم می‌شود و شما با سلیقه‌تان و البته مقاومت‌ موهایتان میتوانید یکی از آنها را انتخاب نمائید.

رنگ موی خرمایی تیره

رنگ شماره 2: رنگ موی خرمایی تیره

هیچکس نیست که از موهای خرمایی یا باصطلاح رنگ موی نچرال خوشش نیاید. چه بسا که این رنگ مو برای بهار 2022 نیز یک رنگ بسیار مناسب است. هر زمان که این رنگ را بر روی موهای خود امتحان کنید؛ ظاهرتان دستخوش تغییراتی می‌شود که همه را شگفت زده می‌گند. این رنگ در میان نور همچون مشکی به نظر می‌آید و میدانید که رنگ موی مشکی چه غوغایی  در دل اطرافیان به وجود می‌اورد.

اگر جزء افراد علاقمند به رنگ موهای تیره هستید؛ حتما برای عید 1401 به سراغ این رنگ مو بروید.

رنگ موی مسی

رنگ شماره 3: رنگ موی مسی

کمتر کسی را میتوانید بیابید که از رنگ موهای مسی و قرمزطور استقبال کند. این رنگ مو حال و هوایی تقریبا دبیرستانی به شما می‌بخشد و اغلب دختران کم سن و سال به سراغ آن میروند. شما جزء کدام دسته از افراد هستید؟ رنگ موهای قرمز و آنشرلی طور را میپسندید؟ برای رسیدن به این رنگ مو کافیست که رنگ پایه مو را بالا برده و بعد هایلایت کنید. این رنگ موی جذاب، حال و هوایی جدید به ظاهر شما می‌بخشد و متفاوت تر از همیشه شما را به دیگران معرفی می‌کند.

هایلایت

رنگ شماره 4: هایلایت

یکی از ترندترین رنگ موها برای سال 2022، هایلایت است. چیزی شبیه به بالیاژ که رنگ موهای تیره شما را با دکلره ترکیب کرده و یک رنگ موی بسیار جذاب را تشکیل می‌دهد. حال فرض کنید که یک فیس فرم زیبا هم در این میان داشته باشید. ان وقت است که همه از شما آدرس آرایشگرتان را میپرسند!

رنگ موی پاستیلی

رنگ شماره 5: رنگ موی پاستیلی

جزء علاقمندان به رنگ‌های پاستیلی هستید؟ خب باید بگوییم که همه ما تقریبا رنگ های ملایم و پاستیلی را دوست داریم اما خیلی کم پیش می‌آید که از آن بر روی ظاهر خود استفاده کنیم. کمی فکر کنید چند نفر در جامعه رنگ‌های پاستیلی نظیر صورتی، سبز، آبی و... را بر روی موهای خود دارند؟ این رنگ‌ها شاید فصل بهار را کاملا برای شما تداعی کنند اما انجامش کمی جسورانست. آدم جسوری هستید؟

ریشه‌های تیره

رنگ شماره 6: ریشه‌های تیره

یکی از اصلی‌ترین ترندهای سال 2022 و خصوصا عید 1401 موهایی با ریشه‌های تیره است. این رنگ مو در قوی نگه داشتن ریشه مو تاثیر دارد و اگر موهایتان را به تازگی رنگ کرده‌اید و ریشه‌ موها بلند شده‌ است، اصلا نیازی نیست هیچ نگرانی به خود راه دهید؛ چون این نوع از رنگ مو به یک ترند بسیار شیک و جذاب تبدیل شده است.

البته حواستان باشد که تفاوت رنگ میان ریشه مو و موهای رنگ‌ شده خیلی زیاد نباشد. تا حد امکان مرز همواری را میان آنها نگه دارید.

رنگ موی بلوند

رنگ شماره 7: رنگ موی بلوند

رنگ موی بلوند را میپسندید؟ رنگ موی بلوند خصوصا اگر تناژی گرم داشته باشد، بهترین انتخاب برای فصل بهار و روزهای گرم سال است. چه بسا که با این رنگ مو زودتر از همیشه به استقبال تابستان خواهید رفت. برای رسیدن به این رنگ مو خیلی به خود سخت نگیرید کافیست کمی هایلایت بژ را با یک بلوند خاکستری ترکیب کنید. البته توصیه ما این است که برای داشتن رنگ مویی درخشان حتما به آرایشگری ماهر و باتجربه مراجعه کنید. تنها به این شکل است که چشم ها را اسیر خود کرده و کسی نیست که بتواند از شما چشم بردارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی