|

چگونه می‌توانیم بدون رژیم غذایی و ورزش کردن به اندام ایده‌آلمان برسیم؟

شاید در ذهن شما نیز چنین سوالی مطرح شود که آیا می‌توان بدون رژیم غذایی و ورزش کردن لاغر شد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت "بله".

لینک کوتاه کپی شد

داشتن اندام زیبا برای همه ما اهمیت زیادی دارد. گاهی با افزایش وزن مکرر و دفرم شدن اندام یا کشیده شدن پوست، رسیدن به اندام زیبا و خوش تراش چنان بعید به‌نظر می‌رسد که حتی فکر گرفتن رژیم غذایی و ورزش کردن برای برطرف کردن آن، غیر ممکن است. در چنین شرایطی افراد به سمت پرخوری، عدم تحرک، افسردگی و گوشه‌گیری پیش می‌روند؛ چرا که هیچ روزنه امیدی به سمت روزهای بهتر و اندام زیباتر نمی‌بینند؛ اما خوشبختانه، با پیشرفت علم و تکنولوژی  مانند عمل لیپوماتیک می‌توان ادعا کرد که حتی با وجود شکم پر از چربی و پوست کشیده شده و آویزان نیز، می‌توانید به اندام دل‌خواهتان فکر کنید.

در ادامه به راه‌کارهایی برای رسیدن به اندام ایده‌آل بدون رژیم غذایی و ورزش می‌پردازیم.

پس تا پایان همراه ما باشید!

 

چرا همیشه به دنبال معجزه لاغری هستید؟

اگر کمی دقت کنید، خواهید دید که اکثر ما انسان‌ها عاشق خوراکی‌هایی هستیم که ما را چاق می‌کنند. حتی گاهی انجام ورزش نیز برایمان دشوار است. بدیهی است که در چنین شرایطی بدن با دریافت کالری‌های اضافی، روزبه‌روز حجم چربی‌ها را افزایش داده، ماهیچه‌ها را کاهش می‌دهد و پوست را آویزان‌تر از قبل می‌کند.

این رویدادی است که بدون داشتن رژیم غذایی با آن روبه‌رو هستیم. برای داشتن زندگی سالم و بدنی سلامت، قطعا چنین سبک زندگی مناسب نیست؛ اما متاسفانه، چاقی و اضافه وزن به‌طور اعتیادگونه‌ای انگیزه و تلاش انسان برای رسیدن به اندام ایده‌ آل را مختل می‌کند.

با چنین شرایطی قطعا روز به روز چاق‌تر و دفرم‌تر خواهید شد و از اندام دل‌خواه فاصله می‌گیرید. با چنین شرایطی که تلاشی برای اصلاح تغذیه و انجام ورزش وجود ندارد، قطعا باید به فکر یک معجزه بود. در ادامه به چنین معجزاتی اشاره خواهیم کرد.

آیا می‌توان بدون رژیم غذایی و ورزش لاغر شد؟

شاید در ذهن شما نیز چنین سوالی مطرح شود که آیا می‌توان بدون رژیم غذایی و ورزش کردن لاغر شد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت "بله".

خوشبختانه با پیشرفت‌های جدی در حوزه پزشکی، این روزها شاهد این هستیم که افراد بدون رژیم غذایی و ورزش نیز می‌توانند به اندام ایده‌آلشان دست پیدا کنند.

با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته برای ورزش بدون تحرک، استفاده از روش‌های ماساژ درمانی، مصرف داروهای لاغری دارای مجوز FDA و استفاده از روش‌های نیمه تهاجمی مثل پیکر تراشی، می‌توان به اندام دل‌خواه و رویایی دست پیدا کرد. برای انجام این روش ها میتوانید به کلینیک دکتر آرش نجف بیگی مراجعه کنید.

نکاتی که باید در انتخاب پزشک پیکر تراشی توجه کرد

راه‌های تناسب اندام بدون رژیم و ورزش کدامند؟

این تیتر کمی وسوسه برانگیز و خاص به‌نظر می‌رسد. شاید فکر کنید که باز هم راه‌کار غیرممکنی مثل استفاده از دمنوش بدون رژیم یا چنین مواردی مدنظر ما است!

اما در واقع چنین نیست.

در این بخش راه‌کارهایی علمی و مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا را به شما معرفی می‌کنیم.

1- لیپوساکشن روش لاغری بدون رژیم و ورزش

لیپوساکشن یکی از قدیمی‌ترین روش‌های لاغری بدون رژیم و ورزش محسوب می‌شود. در این روش با استفاده از دستگاه لیپوساکشن و ایجاد برش‌های کوچکی که امکان وجود لوله کانولا لیپوساکشن را می‌دهد، پیکر تراشی انجام می‌شود. لیپوساکشن تکنولوژی اولیه برای پیکر تراشی بود که عوارض مختلف اما نادری از آن دیده شد. هرچند که نتیجه لیپوساکشن بسیار عالی بود، اما ایجاد ناهمواری در سطح پوست، ریسک آمبولی و موارد این‌چنینی از جمله مشکلاتی بود که با لیپوساکشن ایجاد می‌شد. نسل‌های بعدی این دستگاه عوارض اولیه را کاهش داده است و برای ایجاد فرم اندام دل‌خواه، نتیجه مطلوبی را ایجاد می‌کند. البته این روش باید توسط متخصص پیکر تراشی انجام شود.

2- لیپوماتیک روش لاغری بدون رژیم و ورزش

قطعا اصطلاح پیکرتراشی به گوش‌تان خورده است. پیکر تراشی به دو روش مختلف انجام می‌شود که هر کدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. در این روش معمولا یک دستگاه بزرگ وجود دارد که پزشک متخصص به‌وسیله آن می‌تواند چربی‌های نواحی مختلف بدن را خارج کند. تکنولوژی این دستگاه نشان می‌دهد که با نزدیک شدن به هر بافتی به غیر از چربی، دستگاه فورا از کار می ایستد.

همین ویژگی موجب می‌شود تا از لیپوماتیک در نواحی ظریف و حساس بدن نیز استفاده شود. میزان ریسک و عوارض لیپوماتیک با دستگاه‌های جدید به حداقل رسیده است. خوشبختانه معجزه لیپوماتیک در حدی است که افراد با دارا بودن حجم چربی بالا و پوست خوب، می‌توانند از آن استفاده کنند و به ظاهر دل‌خواه برسند. استفاده از روش لیپوماتیک برای افرادی که دچار چاقی موضعی و  تجمع چربی در نواحی خاص بدن هستند، بسیار کاربردی و زود بازده است. در روش لیپوماتیک شما لاغری یک شبه را تجربه می‌کنید.

توانایی تزریق چربی‌های خارج شده از بدن و انتقال آن به ناحیه دیگر، از امکانات خاصی است که با لیپوماتیک در اختیار دارید. معمولا تخلیه چربی‌های شکم، پشت، پهلو منجر به تزریق چربی‌ها به باسن می‌شود و در نهایت فرد دارای اندامی خوش فرم و دارای برجستگی می‌شود.

لیپوماتیک برای بارداری ضرری ندارد

3- کویتیشن روش لاغری بدون رژیم و ورزش

یکی از روش‌های لاغری بدون رژیم و ورزش، استفاده از روش کویتیشن است. در این روش از دستگاهی استفاده می‌گردد که با تکنولوژی مشابه با دستگاه سونوگرافی ساخته شده است. امواج اولترا سوند در این دستگاه، در محل‌های تجمع چربی  قرار داده می‌شوند تا با قدرت، اقدام به شکستن بافت چربی در آن ناحیه کنند. فرآیند شکستن چربی در این روش با کمک مولکول‌های آب انجام می‌شود.

دستگاه کویتیشن موجب می‌شود تا مولکول‌های آب حباب‌های متعددی را تشکیل دهند و همین موضوع، عامل شکستن و ازبین رفتن بافت چربی در آن ناحیه می‌شود. درواقع با کویتیشن می‌توان چربی‌های تجمع شده را به تریگلیسیرید تبدیل کرد تا صرف سوخت و ساز در بدن شود. با این اقدام، حجم چربی در آن ناحیه کاهش می‌یابد.

4- آر اف RF روش لاغری بدون رژیم و ورزش

دستگاه رادیو فرکانسی که به اختصای RF گفته می‌شود، با نفوذ به لایه چربی‌ها و ایجاد گرما در آن ناحیه، موجب شکستن بافت چربی در بدن می‌شود. بعد از چنین رویدادی، چربی‌ها ازطریق سیستم لنفاوی بدن خارج می‌شوند. جالب است بدانید که دستگاه RF با تحریک پوست به کلاژن سازی، موجب تحکیم بافت آن می‌شود.

تغییرات پوستی مطلوب، به‌دلیل انقباضاتی که دستگاه در زمان ارسال امواج به پوست وارد می‌کند، موجب سفت‌تر شدن پوست می‌شود. این فرایند برای بسیاری از افراد حیاتی و کاربردی است؛ چرا که نیاز به لیفت را در آن‌ها کاهش می‌دهد.

5- EMS  روش لاغری بدون رژیم و ورزش

یکی از روش‌های تناسب اندام بدون رژیم و ورزش، استفاده از دستگاه EMS است. در این پروسه، که با استفاده از یک دستگاه و سیم‌های متصل شده به دستگاه و بدن انجام می‌شود، جریانی کم‌تر از 100 مگا آمپر به بدن وارد می‌شود. این فرآیند موجب تحریک عضلات به حرکت می‌شود.

در واقع، EMS را روشی مشابه با ورزش کردن ارزیابی می‌کنند که شما می‌توانید در زمانی که روی تخت کنار دستگاه خوابیده‌اید، صدها کالری بسوزانید و عضلاتتان همان فرآیند تمرینات سخت ورزشی را تجربه کنند.

6- کرایولیپولیز روش لاغری بدون رژیم و ورزش

با استفاده از تکنیک کرایولیپولیز چربی‌های به‌گونه‌ای کنترل شده در دمای بسیار پایین قرار می‌گیرند و بدن با درک این موضوع، قادر به ازبین بردن آن‌ها می‌شود. در دمای پایین بافت چربی شکسته می‌شود و بدن می‌تواند به‌راحتی و بدون دردسر چربی را دفع کند. همین ویژگی موجب کاهش حجم چربی در نقاط مختلف بدن می‌شود.

خلاصه مطلب

استفاده از روش‌هایی که به شما امکان بهبود تناسب اندام بدون رژیم غذایی و ورزش را می‌دهند، هدیه علم و تکنولوژی روز دنیای پزشکی هستند. اما باید درنظر بگیرید که بعد از استفاده از چنین روش‌هایی، باید امید و انگیزه دوباره‌ای در شما پدیدار شود تا بتوانید شرایط را حفظ کنید. رفتن به سمت و سوی زندگی سالم با تغذیه مناسب و ورزش، تنها راه نگهداشتن این تناسب اندام است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها