|

300 میلیون تومان بدون سود؛ وام جدید بانک صادرات

بانک صادرات ایران از طرح نوین تسهیلاتی خود با نام «سپاس سپهر» رونمایی کرد. برای دانستن جزئیات این خبر می توانید ادامه ی مطلب را مشاهده کنید.

لینک کوتاه کپی شد

بانک صادرات ایران در نخستین روز از دهمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کیش، اینوکس 2023، از طرح نوین تسهیلاتی خود با نام «سپاس سپهر» رونمایی کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از  روابط عمومی بانک صادرات ایران، براساس طرح سپاس سپهر، مشتریان این مجموعه می‌توانند تا سه برابر معدل موجودی حساب خود وام دریافت کنند. سقف این تسهیلات 300 میلیون تومان اعلام شده است. این وام قرض الحسنه بوده و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. همچنین مشتریان براساس این طرح امکان دریافت تسهیلات ارزان قیمت به میزان دو برابر معدل حساب خود را دارند. در صورتی که متقاضیان مایل به استفاده از این امکان باشند، حداکثر وام 100 میلیون تومان خواهد بود. افرادی امکان درخواست این تسهیلات را دارند که حداقل دو ماه از زمان افتتاح سپرده‌شان گذشته باشد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت برای متقاضیان تسهیلات 300 میلیون تومانی 36 ماه و برای افرادی که خواهان وام 100 میلیونی هستند، 12 ماه خواهد بود.

افرادی که شرایط دریافت وام 300 میلیونی بانک صادرات با نرخ کارمزد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت مشخص شده را دارند، باید هر ماه 9 میلیون و 90 هزار و 909 تومان قسط بدهند. سود کل تسهیلات معادل 24 میلیون تومان اعلام شده است. جمع کل اقساط وام نیز به 324 میلیون تومان می‌رسد.

حضور فعال بانک صادرات ایران در دهمین نمایشگاه اینوکس کیش

دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه، خصوصی سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور، اینوکس کیش، با مشارکت بانک صادرات که از پانزدهم آبان آغاز به کار کرد تا هجدهم همین ماه ادامه دارد. در حال حاضر بانک صادرات ایران در این نمایشگاه حضور فعال داشته و به معرفی دستاوردها و طرح‌های وام پرداخته است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی