|

راهکار تامین مالی مترو کرج

چه خبر از مترو کرج؟

رئیس شورای شهر کرج گفت: طبق قول استانداری و پیمانکار پروژه، ایستگاه شهید سلطانی ظرف مدت ۲۴ ماه آماده می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

رئیس شورای شهر کرج با اشاره به اینکه منابع شهرداری برای تامین پروژه قطارشهری کرج کافی نیست، گفت: بارگذاری ایستگاه های مترو و تجاری سازی آنها راهکاری برای تامین منابع مالی این پروژه است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از برنا؛ جواد چپردار اظهار کرد: مقرر شده بود تنها ایستگاه k به طول شش کیلومتر به بهره برداری برسد اما این مسیر کوتاه در کلانشهر، مشکلی را از مردم حل نمی‌کرد بر همین اساس برنامه ریزی‌ها انجام شد که این ایستگاه را به ایستگاه شهید سلطانی برسانیم.

این عضو شورا مسیر فاز اول پروژه را ۱۴ کیلومتر ذکر و بیان کرد: در طول مسیر نیز افتتاح ایستگاه‌های فرعی را پیش بینی کرده ایم.

رئیس شورای شهر کرج با بیان اینکه طبق قول استانداری و پیمانکار پروژه، ایستگاه شهید سلطانی ظرف مدت ۲۴ ماه آماده می‌شود، افزود: زمین های اطراف ایستگاه نیز بارگذاری شده و منابع ایستگاه از این طریق تامین خواهد شد.

چپردار با اعلام این موضوع که مدیریت شهری کرج آمادگی دارد که بارگذاری را در ایستگاه های دیگر نیز انجام دهد، گفت: منابع مالی احداث فاز اول پروژه قطارشهری کرج از ایستگاه دانشگاه خوارزمی تا ایستگاه شهید سلطانی با اوراقی که از دولت اخذ شده و منابعی که می‌توان در بارگذاری به دست آورد، تامین می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی