|

گلشیفته و ترلان پروانه در لیست ۱۰۰ زن زیبا

(عکس) یائل شلبیا مدل ۱۹ ساله زیباترین زن جهان شد

ترلان پروانه و گلشیفته فراهانی در فهرست ۱۰۰ زن زیبای دنیا قرار گرفتند.

لینک کوتاه کپی شد

وبسایت TC Candler هر ساله و با نزدیک شدن به پایان سال میلادی، فهرستی ۱۰۰ نفره از زیباترین زنان و مردان دنیا را معرفی می‌کند.

یائل شلبیا (Yael Shelbia) مدل ۱۹ ساله عنوان زیباترین زن سال را از سوی این وبسایت کسب کرده است.

یائل+شلبیا

حضور دو بازیگر زن ایران در لیست 100 زن زیبا

گلشیفته فراهانی و ترلان پروانه به ترتیب رتبه‌های پنجاه و یکم و هشتاد و هشتم این فهرست را از آن خود کرده‌اند.

این هشتمین باری است که گلشیفته فراهانی در این فهرست حضور پیدا می‌کند. او در سال ۲۰۱۶ رتبه چهارم فهرست ۱۰۰ زن زیبای دنیا را از آن خود کرده بود.

Un235ti46tled4641

ترلان پروانه و ورود به لیست 100 زن زیبا

اما ترلان پروانه اولین بار است که به این فهرست راه می‌یابد. البته سال گذشته نیز او به عنوان یکی از نامزدهای این فهرست ۱۰۰ نفره معرفی شده بود اما در نهایت به فهرست راه پیدا نکرد.

Un235ti46tled464

مدتی قبل پس از اعلام نامزدی ترلان پروانه برای حضور این فهرست، وی با انتشار استوری‌ای در اینستاگرامش شادی و هیجان خود را نسبت به این اتفاق ابراز کرد.

دیگر زنان زیبای جهان در فهرست  TC Candler

دیگر زنان مشهور حاضر در این فهرست عبارتند از: هانده ارچل، مارگو رابی، کیت بکینسیل، پریانکا چوپرا، آریانا گرانده، کلویی گریس مورتز، لیلی کالینز، لوپیتا نیونگ، آنا دی آرماس، گل گدوت و نائومی اسکات.

جالب آنکه برخی از این زنان مشهور در رتبه های پایین تری از ترلان پروانه و گلشیفته فراهانی در این فهرست قرار گرفته اند، مانند: کیت بکینسیل (رتبه ۱۰۰)، پریانکا چوپرا (رتبه ۹۹)، آریانا گرانده (رتبه ۸۶)، کلویی گریس مورتز (رتبه ۷۲)، لیلی کالینز (رتبه ۶۷) و مارگو رابی (رتبه ۶۵).

مجله تی سی کندلر از سال ۱۹۹۰ سالانه فهرستی ۱۰۰ چهره زیبا در میان افراد مشهور را منتشر می کند. نامزدهای این فهرست مرد و زن هستند. این کار در ابتدا به عنوان یک پروژه کوچک آغاز شد و بعد به یک پدیده ی اینترنتی سالانه بدل گشت. طی ۳۰ سال گذشته، این فهرست  توسط صدها میلیون نفر از سراسر جهان دیده شده است. شناخته شده ترین و معتبرترین فهرست در نوع خود به شمار می رود. میزان تماشای آن بسیار بیشتر از مجلات people ، esquire ، askmen ، maxim ، fhm و هر لیست زیبایی اینترنتی دیگر است! لیست های سالانه ی TC Candler توسط بیش از ۴۰۰ فرد مشهور که در طی این ۳۰ سال انتخاب شده‌ اند، مورد تأیید قرار می‌ گیرند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها