|

"فریبا نادری" با عکس جدیدش دل همه رو برد؛ خانومی خوشگل شدی ولی دیگه خودت نیستیا!

فریبا نادری جدیدا عکسی از خودش توی پیجش منتشر کده که از نظر کاربرا خیلی خوشگل شده اما اصلا شبیه خودش نیست.

لینک کوتاه کپی شد
1

فریبا نادری بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران است که با سریال ستایش حسابی بین مردم شناخته شد و میشه گفت که این سریال برای خانم بازیگر سکوی پرتاب بود. خانوم نادری در این سریال بازیگر نقش پری سیما بود که به گفته خودش با بازی در این نقش حسابی فحش خورد و تا مدت ها وقتی مردم جایی میدیدنش بهش میگفتن که چرا پول حشمت فردوس را خوردی؟! چرا اینقدر بدجنس هستی و…. البته که فریبا خانوم از این قضیه خیلی خوشحال بود چون معتقد بود که مردم نقش رو باور کردن.

به گزارش «شایانیوز»، از سریال ستایش که بگذریم شام ایرانی هم در معروف شدن خانوم بازیگر نقش به سزایی داشت. حضور فریبا نادری در شام ایرانی و نمایش خانه فوق العاده لاکچری اش باعث شد تا مدت ها بر سر زبان ها باشه حتی کسانی هم که شام ایرانی رو نگاه نمی کردند قسمت های مربوط به حضور خانم نادری رو به خاطر دیدن خونه لاکچری و البته بسیار خوش دیزاینش دیدند و همه فهمیدند که فریبا خانم نادری بسیار مایه دار هستند. 

از این ها که بگذریم خانوم بازیگر از فعالان اینستاگرام است و این روزها مثل خیلی از سلبریتی ها وقت زیادی رو برای بهبود پیجش میزاره و عکس های زیادی از روزمرگی هاش منتشر میکنه پیج خانم نادری بیش از 1 میلیون فالوور داره؛ فریبا خانوم هم مثل خیلیا از پتانسیل پیجش برای کسب درآمد استفاده میکنه و هر از گاهی برای بعضی برندها و کلینیک ها تبلیغات ریزی انجام میده.

فریبا نادری

فریبا نادری جدیدا عکسی از خودش توی پیجش منتشر کده که از نظر کاربرا خیلی خوشگل شده اما اصلا شبیه خودش نیست. چهره خانم نادری تو این عکس به قدری دستکاری شدس که اگه جای دیگه ای غیر از پیج خودش میدید هیچ جوره نمیتونستید بفهمید که این عکسِ خانوم نادری هست خلاصه که خانوم خانما تو این عکس حسابی ناشناس شده.

فریبا نادری

علاقه عجیب خانوم بازیگر به سلفی گرفتن تو آسانسور

اگر از دنبال کنندگان پیج فریبا نادری باشید حتما دیدید که تصاویر زیادی از خودش تو پیجش منتشر کرده و علاقه بسیاری هم به سلفی گرفتن تو آسانسور داره خلاصه هر جا که یه آسانسور آینه دار باشه خانم نادری دست به گوشی میشه و فالوورهاشُ به یک سلفی مهمان میکند. 

فریبا نادری

اینستاگرام؛ شغلی پردرآمد برای سلبریتی ها

این روزها شاخ اینستا شدن برای سلبریتی ها تبدیل به شغلی پردرآمد شده و خیلی از خانوم های بازیگر دیگه بازیگری رو گذاشتن کنار و به فعالیت در این فضا رو آوردن. اگر بخواهیم این مسئله رو آسیب شناسی کنیم شاید تا حدودی بشه بهشون حق داد؛ چون خیلی از بازیگرا در حال حاضر شرایط حضور در سینما و تلویزیون رو ندارن؛ در واقع خیلیا اصلا پیشنهاد کاری ندارن و برای اینکه چرخ زندگیشون بچرخه مجبورن از پتاسیل پیجشون برای کسب درآمد استفاده کنند.

این روزها تبلیغ کلینیک های آرایشی و انجام عمل های زیبایی بین خانوم های بازیگر حسابی مد شده سوال مهمی که میشه در این خصوص مطرح کرد این که آیا سلبریتی ها با آگاهی کامل این تبلیغات رو انجام میدن؟ 

فریبا نادری

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی