|

هانسی فلیک در راه بارسلونا؟!

فلیک تمایل چندانی به حضور مجدد روی نیمکت بایرن ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

نتایج ضعیف بایرن مونیخ در هفته‌های اخیر باعث شد سران این باشگاه در جلسه‌ با توماس توخل ، بر سر قطع همکاری با این سرمربی در پایان فصل جاری توافق کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ این اتفاق در حالی رخ می دهد که قرارداد توخل با باواریایی ها تا سال ۲۰۲۵ اعتبار داشت.

  • رسمی؛ توماس توخل در پایان فصل از بایرن مونیخ جدا می‌شود

در صورتی که روند ضعیف مونیخی‌ها در هفته‌های پیش رو ادامه پیدا کند، هیچ بعید نیست که توماس توخل زودتر از موعد مقرر و پیش از پایان فصل از این باشگاه اخراج شود. پیش تر گزارش شده بود که سران بایرن مونیخ قصد دارند در صورت اخراج توخل، هانسی فلیک را به عنوان مربی موقت تا پایان فصل به خدمت بگیرند؛ ایده‌ای که با وجود محبوب بودن نزد برخی مدیران بایرن مونیخ، از طرف عده‌ای دیگر از جمله اولی هونس مورد مخالفت قرار گرفته است.

  • شک و تردیدهای بایرن مونیخ درباره هانسی فلیک؛ اولی هونس مخالف اصلی بازگشت مربی سابق

به گزارش فابریتزیو رومانو، خود هانسی فلیک نیز تمایلی به در دست گرفتن هدایت بایرن مونیخ در مقطع کنونی ندارد و نمی‌خواهد صرفا به عنوان گزینه‌ای موقت و اضطراری به این باشگاه بازگردد. فلیک می خواهد در تیم بعدی خود، یک پروژه بلندمدت را آغاز و رهبری کند و از آن‌جایی که بارسلونا چنین ملاکی را برای انتخاب سرمربی بعدی خود در نظر گرفته، فلیک نیز از هدایت این باشگاه کاملا استقبال می کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها