|

یحیی گل محمدی به سپاهان ببیازد رفتنی است؟

نتیجه بازی سپاهان و پرسپولیس در جام حذفی، تاثیر زیادی در آینده همکاری یحیی گل‌محمدی با تیمش خواهد داشت.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل‌محمدی سوژه یک شایعه عجیب شده است.

به گزارش «شایانیوز» در شرایطی که بعد از باخت پرسپولیس به هوادار، اخباری درباره اولتیماتوم باشگاه پرسپولیس به یحیی گل‌محمدی منتشر و حتی گفته شد که رضا درویش یک سرمربی سرشناس خارجی را به عنوان گزینه جانشینی یحیی در نظر گرفته، آخرین اخبار حاکی از آن است که هیات مدیره پرسپولیس با توجه به شرایط این تیم در جدول، فعلا برنامه‌ای برای قطع همکاری با یحیی ندارند و از سرمربی‌ تیمشان حمایت می‌کنند.

در چنین شرایطی روزنامه ایران‌ورزشی ادعای قابل توجهی را مطرح کرده است. اینکه نتیجه بازی سپاهان و پرسپولیس در جام حذفی، تاثیر زیادی در آینده همکاری یحیی گل‌محمدی با تیمش خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، از فضای درون تیم اینگونه استنباط می‌شود که چنانچه گل‌محمدی در بازی مهم و تعیین‌کننده جام حذفی مقابل سپاهان در اصفهان نتیجه نگیرد و از این جام کنار برود خودش استعفا خواهد داد و دست درویش را برای تغییرات باز خواهد گذاشت. در این صورت گل‌محمدی جام حذفی را از دست داده و این شکست می‌تواند شرایط روانی تیم در ادامه لیگ را با در نظر گرفتن دوران افت فنی تیم بیشتر تحت تأثیر قرار دهد و استعفای گل‌محمدی اصلاً عجیب نخواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی