|

لیست سیاه یحیی گل محمدی / ستاره‌های سرخ‌پوش نزدیک درب خروج

در حالی که باشگاه پرسپولیس این روزها سعی می کند نقاط ضعف تیم را طبق لیست یحیی گل محمدی تقویت کند در کنار آن سعی می کنند با هماهنگی کادر…

لینک کوتاه کپی شد

قرارداد مهدی شیری ، امید عالیشاه و محمد انصاری در پایان این فصل قراردادشان با پرسپولیس به پایان می رسد و در صورت عدم تایید یحیی گل محمدی از پرسپولیس جدا می شوند.سه بازیکن پرسپولیس برای تمدید قرارداد منتظر تایید نهایی یحیی گل محمدی هستند.

در حالی که باشگاه پرسپولیس این روزها سعی می کند نقاط ضعف تیم را طبق لیست یحیی گل محمدی تقویت کند در کنار آن سعی می کنند با هماهنگی کادر فنی نسبت به تمدید قرارداد بازیکنان این تیم اقدام کنند.

سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که تقریبا شرایطی مشابه به هم دارند همچنان برای تمدید قرارداد در لیست انتظار یحیی گل محمدی قرار دارند.

مهدی شیری یکی از این بازیکنان است که به‌دلیل اشتباهاتی که در فینال لیگ قهرمانان آسیا انجام داده بود و البته افت شدیدی که در لیگ برتر کرده بود، به در خروجی باشگاه نزدیک شده بود اما این بازیکن چند هفته آخر نیم‌فصل اول را طوری به میدان رفت که به یکی از ستاره‌های تیمش تبدیل شد و حتی موفق شد برابر گل گهر برای این تیم گلزنی کند، حالا این بازیکن از لیست سیاه یحیی جدا شده و حضورش تا پایان فصل قطعی به‌نظر می‌رسد اما تمدید قرارداد با این بازیکن منوط به عملکردش در هفته‌های آتی است.

امید عالیشاه هم شرایطی شبیه به شیری دارد و در لیست انتظار کادرفنی پرسپولیس قرار دارد تا درصورت حفظ فرم ایده‌آل و درخشش در ادامه بازی‌های لیگ برتر بتواند در لیست بازیکنان قرمز برای فصل بعد قرار بگیرد و برای تمدید قرارداد به باشگاه فراخوانده شود. عالیشاه البته در مسابقات اخیر عملکرد خوبی داشته که می‌تواند منجر به تمدید قراردادش شود.

 

وضعیت محمد انصاری نسبت به ۲ بازیکن دیگر تا حدودی متمایز است و او که به‌تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده، هنوز فرصتی برای نشان دادن خودش پیدا نکرده و به‌جز چند دقیقه‌ای که مقابل گل‌گهر به میدان رفت، نتوانسته فرصت عرض‌اندام داشته باشد، با اینکه کار برای انصاری بسیار سخت است اما این احتمال می‌رود که او در ادامه فصل شرایط متفاوتی را رقم بزند و کادرفنی را مجاب کند برای حفظ او دست‌به‌کار شوند.
این ۳بازیکن در فهرست انتظار یحیی قرار دارند و برای روشن شدن وضعیت‌شان باید چند هفته دیگر هم صبر کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها