|

تلاش های بی نتیجه شیبااینو!

تنها راه نجات شیبااینو چیست؟!

shibainu

حرکت 3.36 تریلیون توکن Shiba Inu آشکار شد، اما چیزی جمع نمی شود؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- به لطف تجزیه و تحلیل داده‌های زنجیره‌ای در Blockchain.info در این هفته، مقدار قابل توجهی از توکن شیبا اینو از یک آدرس به آدرس دیگر منتقل شد که هر دو ناشناخته بودند. پلتفرم Whale Alert که حرکات بزرگ ارزهای دیجیتال را ردیابی می کند، متوجه حرکت این مقدار عظیم توکن میم شد.

حرکت 41 میلیون دلاری توکن شیبا اینو که تحلیلگران می گویند این بزرگترین حرکت شیبا اینو در تاریخ است. آدرس ارسال اکنون خالی به نظر می رسد، در حالی که کیف پول ناشناخته جدید که توکن ها در آن جابجا شده اند، Shiba Inu را به ارزش 41,730,561 دلار نشان می دهد. با این حال، سرعت سوختن شیبا اینو به طور چشمگیری کاهش یافته است. پلتفرم Shibburn توضیح داد که در کمتر از 24 ساعت تنها 500 میلیون شیبا اینو سوخته یا به آدرس‌های بن‌بست منتقل شده‌اند، که نشان می‌دهد سرعت مکانیسم سوزاندن قطعاً بدتر شده است. با این وجود، هزینه شیبا اینو در 24 ساعت گذشته 5 درصد افزایش یافته است.

در زمان انتشار، SHIB با قیمت متوسط ​​0.000010 دلار معامله می شود. ارزش بازار آن بیش از 5.7 میلیارد دلار است و حجم معاملات 344.4 میلیون دلاری آن از زمان حرکت های اخیر 215 درصد افزایش یافته ولی در ادامه دعوای بایینس ریزش کرده است. پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال 2023 علی‌رغم سرگرمی‌هایی که میم کوین‌ها ارائه می‌کنند، اعتبار خود را در دنیای سرمایه‌گذاران کریپتو از دست می‌دهند. سرمایه گذاران به دنبال ملموس تر بودن هستند، پروژه هایی که کاربردهای واقعی داشته باشند و بتوانند سودهای کلان را تضمین کنند. Shiba Inu Coin (SHIB) یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز با هدف ارتقاء تعامل جامعه است. دوره نزولی در رابطه با ارز دیجیتال خیلی خوب نبوده و ارزش آن را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

ایالات متحده تورم را در بالاترین حد در 40 سال گذشته تجربه می کند و افزایش نرخ بهره بر ارزهایی مانند SHIB تأثیر می گذارد. تا به امروز، قیمت توکن میم شیبا اینو همچنان در یک حرکت جانبی است که در قیمت متوسط ​​0.000010 نوسان دارد و ارزش آن از 5 میلیارد دلار به 7 میلیارد دلار می رسد. تحلیلگران Crypto Advertising پیش‌بینی می‌کنند که در صورت بدتر شدن محیط اقتصاد کلان، کوین میم شیبا اینو (SHIB) تا اوایل سال 2023 کاهش بیشتری را در حدود 80 درصد تجربه خواهد کرد.

سرمایه گذاران تازه کار و باتجربه به دنبال پروژه های نویدبخش جدیدی برای سرمایه گذاری هستند که می توانند در این زمستان طولانی ارزهای رمزنگاری سودهای کلانی ایجاد کنند. Shib Eternity پر دانلودترین بازی در رده خود است یک خبر برای SHIB، این بار مثبت، موفقیت بازی Shib Eternity است که در تاریخ 6 اکتبر عرضه شد. این ابتکاری است که از تعداد زیادی از طرفداران که از سال 2020 کریپتو شیبا را همراهی کرده اند ضررهای زیادی متحمل شوند، پروژه Shiba Inu، از زمان شروع در سال 2020، هرگز موارد استفاده عملی و کاربردی را برای سرمایه گذاران ارائه نکرده است.

Shiba Inu یک بازی موبایلی را راه اندازی کرده است که موفقیت غیرمنتظره ای را به دست آورده است زیرا به عنوان پربارترین بازی کارتی در اندروید و iOS و در رتبه سیزدهم قرار گرفته است. Shiba Eternity دارای یک بازی با ورق نوبتی کلاسیک است که در آن رقبا برای برنده شدن باید امتیاز حریف خود را به صفر برسانند.تنها امید شیبااینو بازی و پلتفرم‌ها می‌باشد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی