|

پیش‌بینی قیمت دوج کوین!

پیش بینی بسیار مهم از دوج کوین؟!

Dogecoin

پیش‌بینی قیمت Dogecoin – DOGE از برخی سودها، دریافت پمپ آخر هفته چشم پوشی کرده است؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- پیش‌بینی قیمت Dogecoin بالاتر از سطح 0.1200 دلار صعودی باقی ماند که توسط فیبوناچی اصلاحات 38.2٪ افزایش یافته است. از زمانی که ایلان ماسک یک ماه پیش کنترل توییتر را به دست گرفت، Dogecoin یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده با عملکرد بوده است. دوج کوین در دو هفته گذشته 116.3 درصد در برابر دلار افزایش یافته و آن را در جایگاه هشتم تمامی ارزهای دیجیتال موجود در بازار قرار می دهد. در 6 نوامبر، جفت DOGE/USD روز را با 0.1244 دلار آغاز کرد و به اوج 0.1257 دلار رسید و به پایین ترین سطح 0.1219 دلار سقوط کرد. کارکنان از توییتر شکایت کردند خرید توییتر توسط ایلان ماسک، و همچنین نشانه هایی مبنی بر پذیرش Dogecoin به عنوان پرداخت، در ارزش گذاری میم کوین در هفته گذشته شگفت انگیز بوده است.

اقدامات و اظهارات ماسک مرتباً بر قیمت ارز معروف میم تأثیر گذاشته است. ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا و کارآفرین میلیاردر، از حامیان این توکن بوده است. از سوی دیگر، کارمندان توییتر از ایلان ماسک به دلیل عدم اطلاع قبلی از اخراج های گسترده برنامه ریزی شده شکایت کرده اند. تصمیم ایلان ماسک برای ارسال 3700 شغل در توییتر باعث شکایت علیه پلتفرم رسانه اجتماعی شد. به گفته کارگران، این شرکت قوانین فدرال و کالیفرنیا را با ارائه نکردن اطلاعیه کافی زیر پا می گذارد. کارکنان یک دادخواست دسته جمعی را در دادگاه فدرال در سانفرانسیسکو در 3 نوامبر تنظیم کردند.

به گفته این شرکت، برای اطمینان از ایمنی هر یک از کارکنان و همچنین سیستم‌های توییتر و داده‌های مشتریان، شرکت به‌طور موقت دفاتر خود را قفل می‌کند و دسترسی به لوکیشن کارگران را غیرفعال می‌کند. کارمندان بیان کردند که به طور ناگهانی دسترسی به ایمیل و سایر ابزارهای ارتباطی مانند Slack را از دست داده اند. آنها ادعا کردند که کامپیوترها از راه دور از سیستم خارج شده و اطلاعات آنها پاک شده است. کارکنان لندن گزارش دادند که یک شبه دسترسی خود را از دست داده اند و در 4 نوامبر قادر به ورود به سیستم نیستند. اخیراً یک شکایت از توییتر علنی شده است و ممکن است منجر به سقوط جدید DOGE شود. Revolut کارت رمزنگاری را راه اندازی کرد Revolut، یک نئوبانک معروف بریتانیایی، ویژگی جدیدی را راه‌اندازی کرده است که به مشتریان اجازه می‌دهد کارت‌های اعتباری یا نقدی خود را به کارت‌های ارز دیجیتال تبدیل کنند.

برای راه‌اندازی آن، مشتریان می‌توانند یک کارت موجود را از حساب خود انتخاب کنند یا یک کارت جدید ایجاد کنند. Revolut در صورت خرید نزدیک به 100 توکن پشتیبانی شده، که شامل بیت کوین، دوج کوین و اتریوم می شود، 1% وجه نقد در دارایی های دیجیتال به مشتریان خود بازگرداند. به مشتریان با همان ارز معامله بازپرداخت می شود. برای مثال، اگر دوج کوین خرج کنند، 1 درصد پول نقد در دوج کوین دریافت خواهند کرد. همانطور که بانک رقیب Revolut آماده راه اندازی یک کارت رمزنگاری در بریتانیا می شود، Dogecoin به زودی به عنوان روش پرداخت برای اقلام روزمره پذیرفته می شود. این ابزار سودمندی Dogecoin را افزایش می دهد. در نتیجه، این خبر ممکن است تقاضا و قیمت DIGE/USD را افزایش دهد.

قیمت Dogecoin و Tokenomics

قیمت فعلی Dogecoin 0.1235 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن به 1.3 میلیارد دلار رسیده. در 24 ساعت گذشته، Dogecoin بیش از 5٪ کاهش یافته و CoinMarketCap اکنون با ارزش بازار زنده 16 میلیارد دلار در رتبه هشتم قرار دارد. عرضه در گردش 132,670,764,300 توکن DOGE است.از دیدگاه فنی، Dogecoin یک اصلاح فیبوناچی 38.2% را تکمیل کرده است و در حال حاضر بالای 0.1200 دلار معامله می شود. کاهش زیر این سطح ممکن است امکان فروش بیشتر را تا سطح پشتیبانی بعدی 0.1085 دلار فراهم کند.

در صورت فشار بیشتر فروش، DOGE ممکن است تا خط اصلاح فیبوناچی 61.8% در 0.0979 دلار کاهش یابد.DOGE این شانس را دارد که بالاتر از منطقه پشتیبانی 0.1200 دلار بهبود یابد زیرا MACD و RSI هنوز در منطقه خرید هستند و میانگین متحرک 50 روزه از روند صعودی حمایت می کند.سطوح مقاومت قابل توجه DOGE در حدود 0.1400 دلار و 0.1590 دلار در روند صعودی باقی می ماند.

جایگزین Dogecoin

پیش فروش Dash 2 Trade بیش از 5.2 میلیون دلار جمع آوری کرده است و تیم پروژه تأیید کرده است که توکن D2T آن در LBank Exchange راه اندازی خواهد شد. این دستاوردها کمی بیش از دو هفته پس از شروع فروش توکن عمومی آن به دست آمد که نشان دهنده سطح بالایی از علاقه سرمایه گذاران به پلت فرم هوشمند تجاری آن است.از آنجایی که توییتر مورد شکایت قرار گرفته است، DOGE ممکن است آسیب بیشتری را متحمل شود. در نتیجه استفاده از ارز جایگزین در پرتفوی شما منطقی است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی