|

پیش بینی قیمت دلار ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

آماده باش در بازار ارز؛ روس ها بازار دلار ایران را بهم ریختند

معامله گران باور دارند که قیمت دلار در بازار امروز سه شنبه در محدوده 25 هزار و 800 تا 26 هزار و 200 تومان حرکت خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

 در سومین روز هفته جاری در پی انتشار اخباری مبنی بر درخواست تضمین روسیه برای برجام و روابط تجاری این کشور با ایران، روند قیمت دلار در تهران صعودی شد. خبری که اگر چه با واکنش هایی همراه بود اما توانست نگاه معامله گران ارزی را به خود جلب کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از اقتصادنیوز، معامله گران تصور می کردند با این درخواست روند مذاکرات هسته ای  با چالش جدیدی مواجهه خواهد شد. نرخ دلار دیروز با 330 تومان افزایش توانست بخشی از ریزش های روز گذشته را جبران کند و بر روی 25 هزار و 750 تومان قرار گرفت. 

آماده باش در بازار ارز 

برخی از تحلیگران بازار ارز تهران معتقدند که با نزدیک شدن نرخ دلار به کانال 26 هزار تومان احتیاط در بازار ارز بیشتر خواهد شد و از طرفی انریکه مورا، هماهنگ‌ کننده اتحادیه اروپا روز دوشنبه (۱۶ اسفند) در توییتی از توقف مذاکرات هسته ای در سطح کارشناسی و جلسات رسمی خبر داد و نوشت:  نتایج این مذاکرات طی روزهای آتی اعلام خواهد شد.

معامله گران دلار که از مدت ها به دنبال خبری از نتایج برجام بودند در حال حاضر به حالت آماده باش ایستاده اند و در انتظار به سر می برند تا مسیر  حرکتی در بازار ارز شفاف تر شود. از طرفی  معامله گران باور دارند که قیمت دلار در بازار امروز  سه شنبه در محدوده 25 هزار و 800 تا 26 هزار و 200 تومان حرکت خواهد کرد 

پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم

قیمت درهم در معاملات پشت خطی  شب گذشته با 7 هزار و 55 تومان معامله شد که نسبت به قیمت معاملات نقدی روز دوشنبه 5 تومان  افت  کرده بود.  بنابراین از مسیر قیمت درهم، نرخ دلار  امروز نزولی  است. 

پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی

قیمت دلار فردایی در معاملات پشت خطی دیشب وارد کانال 26 هزار تومان شد. نرخ دلار دیشب با ۲۶ هزار تومان معامله شد. این قیمت نسبت به قیمت دلار در معاملات پشت خطی یکشنبه شب400  تومان بالا رفته بود. قیمت دلار در معاملات پشت خطی  یکشنبه  شب بر روی 25 هزار 600 تومان قرار داشت. 

پیش بینی قیمت دلار از کانال هرات

در معاملات پشت خطی دلار هرات دیشب با 25 هزار و 120 تومان معامله شد که نسبت به قیمت یکشنبه شب 320 تومان رشد را نشان می دهد.  یکشنبه شب در معاملات پشت خطی قیمت دلار بر روی  24 هزار و 800 تومان قرار داشت. بدین ترتیب در بازار هرات معامله گران به استقبال رشد قیمت دلار رفتند. در واقع معامله گران دلار پیش بینی کردند که قیمت دلار در بازار ارز امروز دوشنبه 17 اسفند صعود می کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی