|

تحلیلی تکنیکال!

ترکش های سال جدید گریبان کدام رمزارزشد؟

کدام از ارزهای محبوب دیگر از بزرگترین صرافی ارز دیجیتال که چشم انداز خوبی دارد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-براساس داده‌های Arcane Research، یکی دیگر از ارزهای محبوب دیگر از بزرگترین صرافی ارز دیجیتال بایننس، بایننس کوین، بیش از 1300 درصد بازده داشته است.همه انتظار داشتند بیت کوین یا اتریوم در برترین های سال قبل قرار گیرند ولی  بایننس همه رو شگفت زده کرد. به گزارش اکونومیک تایمز، BNB با اختلاف زیادی از قدیمی ترین توکن جهان (بیت کوین) و شماره 2 (اتریوم) پیشی گرفته است.

ولی CryptoPredictions.com،گزارش داد که رالی بایننس کوین در حال توقف و ممکن است،شروع به بازدهی منفی کند و در نتیجه ثروت سرمایه گذاران را برای سال 2022 به خطر بیاندازد با این حال، آنها همچنین پیش بینی کردند که حداکثر قیمت در هر زمان از ماه می تواند از مرز 600 دلار عبور کند، اما در همان زمان احتمالاً می تواند در محدوده 400-600 دلار معامله شود.بر اساس گزارش‌های رسانه‌های مختلف، صرافی بایننس نیز برنامه‌ریزی های مختلفی را برای توسعه طراحی کرده است.

اخیراً حدود 100 میلیون یورو در فرانسه برای راه اندازی پایگاه تحقیق و توسعه که بر فناوری بلاک چین متمرکز است، سرمایه گذاری کردند.بایننس همچنین در تلاش است تا از طریق پلتفرم خود مانع از پولشویی شود و اخیراً خود را در FINTRAC ثبت کرده است. همچنین اخیراً با CertiK، یک بلاک چین مستقر در نیویورک، و شرکت حسابرسی ارزهای دیجیتال، برای «Project Shield» شریک شده است.

Project Shield جدیدترین ابتکار امنیتی بایننس است که در آن پروژه های مبتنی بر BEP-20 و ERC-20 که در صرافی متمرکز Binance فهرست شده اند، باید حسابرسی شوند و هزینه های آن توسط Binance پوشش داده شود.سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال باید پیش بینی ها را باید خیلی جدی نگیرند و بعنوان ایده درنظر بگیرند زیرا هیچ چیز روی سنگ نوشته نشده است. تحولات می تواند به سرعت اتفاق بیفتد و هیچ کس نمی تواند به طور دقیق بازارها را پیش بینی کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی