|

پیروزی یاشکست؟

سرنوشت عجیب دارندگان شیبااینو!

سال 2021، سالی پیروزمندانه برای میم کوین ها بود شرایط خیلی از کاربران را بطورعجیبی تغییرداد!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز-سال 2021، سالی پیروزمندانه برای میم کوین ها بود شرایط خیلی از کاربران را با 1000 درصد بازدهی در ماه اکتبر و میلیون‌ها درصد بازدهی از اولین سرمایه‌گذاری‌ ها تغییر داد. در حال حاضر شیبااینو یکی از محبوب ترین موقعیت ها در بازار ارزهای دیجیتال با بیش از 1.1 میلیون دارنده است.

شیبا همچنان محبوب ترین دارایی در میان نهنگ ها است

با پایان سال 2021، Shiba Inu همچنان محبوب‌ترین هلدینگ در بین 1000 آدرس برتر اتریوم است و با1.8 میلیارد دلار در آدرس‌های برتر  نهنگ‌ها قرار دارد.باتوجه به اینکه ارزش دارایی قبلاً به کمتر از 1.8 میلیارد دلار رسیده بود، درست قبل از جشن سال نو، احساسات مثبتی در بازار رمزارزها حاکم شده وسایر بازارها و موقعیت های زنجیره‌ای Shiba Inu نیز وارد منطقه سبز شده‌اندکه بیانگر رشد جریان اصلی، میانگین موجودی کیف پول‌های سطح نهنگ و میانگین ارزش دارایی‌های SHIB است.با توجه به حجم معاملات، رشد معیارهای مرتبط با افزایش 2 درصدی قیمت شیبا اینو بیانگر کاهش فشار فروش است.

shiba inu

عملکرد و نوسانات بازار SHIB

درست است که داده‌های کلی بازار برای شیبا اینو بسیار مثبت به نظر می‌رسند،ولی نوسان دارایی ها بسیار پایین است و به ۲ درصد درفریم روزانه می‌رسد، که نرخ برای اوراق قرضه و ارزهای خارجی است.با توجه به گذشته بازار رمزارز افزایش نوسانات یکی از اصلی‌ترین «نقاط فروش» شیبا اینو است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی