|

تحلیلی تکنیکال!

سوپرایز بیت کوین برای بعدکریسمس؟

پیرس، سرمایه دار رمزارز، می گوید: قیمت بیت کوین می تواند در سال 2022 شوکه کننده باشد!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-براک پیرس، سرمایه دار رمزارز، می گوید: قیمت بیت کوین می تواند در سال 2022 برای مدت کوتاهی به 200000 دلار برسد.براک پیرس، یکی از ثروتمندترین افراد دربازار ارزهای دیجیتال، بیان کرد که اگر قیمت بیت کوین BITCOIN در سال آینده به 100000 دلار برسد، شوکه نخواهد شد چون براین باوراست که بیت کوین پرچمدار حتی از مرز 200000 دلار هم فراتر خواهدرفت. 

او پیش‌بینی می‌کند که پادشاه ارز دیجیتال می‌تواند در کوتاه ترین زمان به قیمت پیش بینی شده برسد، قبل از اینکه کاهش یابد بیان کرد:

"حتی انتظار‌می رود که می تواند برای مدتی از قیمت 200000 دلار هم عبور کند و دوباره سقوط کند."

عملکرد قیمت بیت کوین در سال 2022 به "عوامل خارجی" بستگی دارد که نشان دهنده این است که بیت کوین بعنوان جایگزین پول در سراسر جهان در حال وقوع است. 

به گفته این میلیاردر،نبود اعتماد در سیستم مالی قطعا کاتالیزور اصلی رشد بیت کوین خواهد بود. با این حال، پیرس بیت را بعنوان حمایتی محکم‌مانند طلا در برابر تورم نمی بیند، زیرا ریسک و نوسان بیشتری دارد. او معتقد است که بیت کوین نقش ذخیره ارزش را ایفامی کند،در حالی که آلت کوین هابه پیشرفت،معاملات کمک می کنند. با این حال، او معتقد است که بسیاری از پروژه‌ها به سرانجام نمیرسند و وضعیت فعلی بازار را با اینترنت در دهه 90 مقایسه می‌کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی