|

وقتی "مهدی قائدی" باز پاشو از طهرون گذاشت بیرون و زنش شد بالیوودی؛ خواهرشووو!

setareh masoumi shayanews

مهئی قائدی که همرا با همسرش دائما در حال رفت و آمد به دبی و ایران هستش، اینبار با خانوم خانوماش با ظاهری نامتعارف استوری منتشر کرد!

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- مهدی قائدی همیشه یکی از بازیکنای به شدت پر حاشیه میون بازیکنان ایرانی بوده و هست چرا که مهدی قائدی دو طرفه جنجال سازی میکنه. حالا یعنی چی؟ یعنی مهدی خان خودش به دلیل استعداد خوبی که در فوتبال داره و تو یکی از تیمای جذاب و رطرفدار ایرانی مثل استقلال بازی میکنه، هم اینکه همسری داره شاخ و تاجدار در جنجال سازی مجازی! ستاره معصومی همسر مهدی قائدی می باشد که میون همسران فوتبالیست ها رو دست نداره و حسابی تو همین یکی دو ساله در اینستاگرام ترکونده بس که هم خودش و هم برای شوهرش حاشیه سازی داشته!

مهدی قائدی دائما در حال رفت و آمد به ایران و دبی هستش که خب قطعا عکسم زیاد به خانوم خانوماش میذاره. جالبه که ستاره معصومی به دلیل قوانین کشورمون اینجا با حجاب میشه و میره اونوره بیخیال حجاب میشه! همین نکته باعث شده تا ستاره معصومی دائما در حال روسری سر کردن و درآوردنش باشه و نکته بی معنیش اینجاست که فالوورا هی ستاره خانوم رو تو این دو حالت می بینن در فاصله زمانی های کم!! مثلا در ادامه مشاهده می کنید تصویر جدید از این زوج که باز رفتن اونور و از مدل عکسای اروپایی گرفتن!!

Untitled

خوشگلاسیون بی پایان همسر مهدی قائدی تو ایران چی میگه!

در حال حاضر محل زندگی این زوج ایرانه و ستاره معصومی از وقتی که اومده ایران آرایشگاه بازیاش بیشترم شده و خب از اونجایی که میره پیش دوستای پر افاده تر از خودش، تصاویری هم منتشر میکنن که دیگه فیلتر و فیلر و عمل و آرایش داره از همه جاشون میزنه بیرون!

ناگفته نمونه ستاره خانوم معصومی دیگه باید تو ایران موردی رو رعایت کنه و اون هم اینه که دیگه باااید در تصاویر منتشره از خود حجاب رو رعایت بفرمااایند!

setareh.masoumi_2922580156825285437_14424276718

تبلیغات معمولی ستاره معصومی با نرخ های آنچنانی!

ستاره مصعومی همسر مهدیه که چهره ای عملی و پروتز شده داره و از وقتی که با مهدی ازدواج کدره این مدلیه نه اینکه بعد از تاهلش تغییر دکور فیس داده باشه! اما باید گفت موقعیت و پول و شهرت مهدی بود ک باعث شد ستاره معصومی به شهرت حال حاضرش برسه و به این شکل بتازونه. میگین چه شکل؟ خب ستاره بانو تا اینجای کار بیش از نیم میلیون دنبال کننده داره که با نشون دادن خودش و همسرش بهشون دست پیدا کرده و تبلیغات میگیره. مثلا در ادامه نمونه ای از تبلیغات خانوم خانومارو مشاهده می کنید تا ادامه ماجرا.

خواهر مهدی قائدی چه کُپ مهدیه از نوع دخترش

خب همونطور که اصلا از فیس خود مهدی و ستاره هم مخشصه، خانوم خانوما از خونواده ای قرتی طور و مغرور اومده و مهدی هم از محیطی صمیمی و ساده! البته که این موضوع با شهرت مهدی برای همه اونها فرق کرد چرا که حالا اعضای خونواده ستاره معصومی مشهور شدن و هم مهدی قائدی!

مهدی قائدی یه خواهر داره به نام زهرا قائدی و برادر کوچیکتر از خودش به نام ابوالفضل قائدی! زهرا خانوم از اونجایی که زنداداشی اهل دل داره در اینستگرام به مانند وی شروع به فعالیت کرده و حالا پست و استوری هایی بلاگر طور منتشر میکنه. البته با این تفاوت که ستاره بیش از نیم میلیون فالوور داره و زهرا قائدی 32 هزار تا! اما در ادامه ابتدا تصاویری از زهرا قائدی مشاهده می کنید تا برسیم به خواهرای خانوم معصومی.

خواهر مهدی قائدی خواهر مهدی قائدی
مهدی قائدی و همسرش مهدی قائدی و همسرش

و اما خواهر ستاره معصومی که چشای همرو شیش تا کرد!

اما جدا از آبجی مهدی باید اگه بخوایم در رابطه با خواهر ستاره هم بگیم باید خاطر نشان کرد که آبجی کوچیکه یعنی گندم خانوم اینطور که از لابه لای حرفای ستاره معلومه، دانشجوی دکترا هستش اما از اونجایی که سن و سال زیادی نداره مشخص نیست مقطع دکترا هستش و یا پزشکی میخونه! علاوه بر این به شدت ورزشکارم هست و گاهی عکس و فیلم هایی از خودش به اشتراک میذاره که مورد توجه قرار میگیرن. ویدیوی که گندم معصومی پست کرد رو مشاهده می کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی