|

سحر قریشی تو کشور پر پولا چه یهووو شکوفا شد؛ خانوم بعد تتلو رفته تو فاز بدنسازی!

sahar ghoreyshi shayanews

سحر قریشی این روزها تو دبی داره زندگی میکنه و انگار حسابی هم زار و زندگی خوبی داره و بهش داره کلی هم خوش می گذره!

لینک کوتاه کپی شد
8

شایانیوز- سحر قریشی قطعاً یکی از پرحاشیه ترین سلبریتی ها در سال 1401 بود. او در نیمه اول سال با یک تصمیم ناگهانی و غیر منتظره عروس تتلو شد و با او نامزد کرد و همین موضوع باعث شد که خانوم بازیگر به صدر حواشی برسه و تا مدت ها اسم و عکساش تو فضای مجازی پر بشه. البته سحر خانوم قریشی همون طور که پیش بینی میشد عشق و عاشقیش با تتلو الکی بود و بعد از چند ماه کات کردن و هر کدوم با کلی پول که از قبل این رابطه پرحاشیه نصیبش شده بود رفت پی حاشیه سازی جدید!

amir+ta

وقتی سحر قریشی تو دبی حسابی شکوفا شد!

سحر قریشی بعد از اینکه با امیر تتلو کات کرد و ازش جدا شد همه تصور می کدن که خانوم با سرافکندگی و به قول معروف دست از پا دراز تر برگرده ایران و احتمالاً یه مدتی ممنوع الکار باشه و آبا که از آسیاب افتاد دوباره برگرده شروع کنه به بازیگری. اما زهی خیال باطل که اینطوری نشد و سحر خانوم قریشی بعد از استانبول یکراست رفت دبی و اتفاقاً تو شیخ نشین امارات خانوم بازیگر حسابی شکوفا شد و انگار هرچی عقده که بابت محدودیت های دوران بودن در کنار تتلو داشت رو تلافی کرد و به قول معروف حسابی شکوفا شد.

سحر قریشی و تبریک هَپی مَپی آقای دکتر معروف

سحر قریشی بعد از اینکه رفت ترکیه و بعدش دبی با اهالی ایران خیلی ارتباط خاصی حداقل تو فضای مجازی و اینستاگرام نداشت و نه تنها ایشون از هیچ بازیگری پست و استوری نگذاشت بلکه همکاران خانوم بازیگر تو ایران هم انگار به کل سحر قریشی رو فراموش کردن! اما در این بین سحر خانوم قریشی انگار حسابی ممنون دار یه خانوم و آقای دکتر خیلی معروف هست که هر دوتاشون هم پزشک پوست و مو هستن و علاوه بر ایران انگاری تو دبی هم مطب دارن و احتمالاً سحر خانوم بعد از اینکه با چهره داغونی که یادگار بودن پیش تتلو بود برای دوا و درمون می رفته مطب اونا.

sahar (1)

وقتی سحر قریشی رفته تو فاز قهرمانی!

سحر قریشی در ایران که بود چند باری ازش ویدیو و یا تصویر بدنسازی و ورزش میومد بیرون که خب میشه گفت این موضوع میون خانومای بازیگر خیلی روال شده و حتی اگه ابتدای ورودشون به باشگاه هم باشه باز جهت دیده شدن و اینکه بگن ما هم آره، فیلم و عکس هایی در حال ورزش و یا دمبل به دست و .... منترش میکنند! سحر بانو نیز حالا که دست و بال بازتری در دبی داره با این روند در یوتیوب پیش میره و جوری صفحش رو ساخته که انگاری اومده که بگه من ورزش میکنم و از هیچ موضوع خاص دیگری در طول روزمرگی خود به اشتراک نمیذاره!

111876_872

اما جدا از این ها انگاری سحر خانوم تو یه فکرای دیگه ای هم هست و اینبار بعد از اینکه کلیییی از خودش موارد مختلفی در این رابطه منتشر کرد، سوال و جواب هایی داشت که در نوع خود جالب بودند. در ادامه مشاهده می کنید که از سحر قرشیی میپرسن تو مسابقات بدنسازی زنان شرکت نمیکین؟ و اما جواب سحر خانومِ زیرک ما ....

خوشگذرونی های عیونی سحر خانوم قریشی تو دبی

سحر قریشی برخلاف زمان بودش تو ترکیه که انگاری تتلو اون رو تو پستو قایم کرده بود هیچ عکس و خبری ازش نبود تو دبی دائم در حال خوشگذرونی و عکس و ویدیو گرفتن از خودشه. خانوم بازیگر به تازگی یه ویدیو تو یوتیوبش منتشر کرد که انگاری داره تبلیغ میکنه از جورجینیای رونالدو! چرا؟ چونکه جورجینیا همین پاش رسید به ریاض رفت شهربازی و اونجا با تاب و چرخ و فلک عکس گفت حالا سحر خانوم هم یه بومرنگ تو لوکیشینی مشابه جورجینیا منتشر کرده که بستنی به دستته!

وقتی سحر قریشی میخواد بشه پرواز قریشی!

سحر قریشی تازگیا یه فاز عجیب و غریب گرفته و اونم اینه که اسمش رو عوض کرده و شده پرواز قریشی! خانوم بازیگر تو بیو اینستاگرامش هم خودش رو پرواز معرفی کرده و تو یوتیوب هم پست هایی که منتشر می کنه همشون هشتگ پرواز داره!

parvaz

parvaz

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی