|

سمیرا حسن پور بازیگر ساده جیران و مدلِ جذاب چه روفرم می تازونه؛ ساحلیه مامان دوزشو!

samira hsanpoor shayanews

سمیرا حسن پور بازیگر گلین خاتون در جیران می باشد که همیشه با استایل هایی مدل طور دیده میشد و همه خوشتیپ میدیدنش تا اینکه شد مامان دوز!

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- سمیرا حسن پور بازیگر باحال و محبوب ایرانیه که این روزا تو سریال "جیران" دیده میشه و نقش گلین رو ایفا میکنه. سمیرا حسن پور چهره ای مثبت داره که کاراکترایی به مانند گلین خاتون بهش میاد و از اونجایی که فیس نچرالش منفی خور نیست به همین جهت تا به حال کارای منفور بهش ندادن و اگر هم بدن انگاری مخاطب باورش نمیشه سمیرا بانو اون آدم بده داستانه!

سمیرا حسن پور ابتدا با بازی در سریال "پایتخت" و در ظاهر گلی بود که مشهور شد که خب اگه یادتون باشه تو فصل اول این سریال هم سمیرا خانوم مثبت بود! البته که سمیرا حسن پور با اونچه که من و شما دیدم فرق داره و واقع خیلیم جینگول مستون و شیطونه. این بازیگر دهه شصتی ما تا به اینجای کارش در فیلم و سریال هایی با داشته اما جیران رو میشه نقل کارنامه کاری وی شمرد که خب باید بگیم واقعا هم خوب بازی کرده.

دالدبایتبا

سمیرا حسن پور مدل جذابی که این بار لباس مادره مادره مادربزرگشو پوشید!

خب برای یک بازیگر چه موادی مهمه؟ استایل و ظاهر، استعداد وتوانایی. سمیرا حسن پور خب اینجور که نشون داده توانایش رو داره و تلاش خوبی برای کارش تا به حال داشته اما در مورد موضوعی دیگر که میشه ظاهر و استایل، باید بگیم که خانوم بازیگر تو این مورد هم تلاش فراوونی دارن و هررر کجا که دیده میشن لباس و ستی که به تَنشونه با یه جای دیگه فرق داره و اغلب اهل تکراری پوشی و یا الکی پلکی پوشیدن نیست. امااا در عین حال سمیرا بانو این مدلیه که نامتعارف پوش هم هست و سعی داره تا با نکته ای در تیپش جلب توجه داشته باشه!

ولی باز همه اینها به کنار، مدتی پیش تصویری از سمیرا حسن پور منتشر شد که خانوم خانوما لباسی عجیب به تن داشت و همه رو متعجب ساخت. این استایل جوری بود که خیلی از کاربران گفتن لباس مامان دوز تنشه؟ اما ظاهرا اینجوریه که بازیگرا هررر چی بپوشن مشکلی نداره و تازه مددد هم حساب میشه!

Untitled

Untitled

اما جیرانی که این روزا داره خیلییی میتازونه! البته با یه ترفندایی!

 اما یکم که بیخیال سمیرا بانو بشیم و بریم تو فاز و نول جیران بازی و گلین جون، باید بگیم که جیران این روزا حسابی داره میترکونه و با سکانس های منشوری که داره کلی جفت چشم رو هر هفته منتظر خودش میذاره! خب کارگردان این سریال یعنی آقای حسن فتحی از اونجایی که اومده و هوشمندانه این کار رو طراحی کرده تونسته خوبم پول ازش دراره و مخاطب رو شیفته سریال کنه. حالا چرا چون حسن فتحی همه جوانب رو سنجیده و مطابق با سلیقه و البته کنجکاوی ایرانی پیش رفته. مثلا شما یه دقت ریز به آرایش غلیظ خانومای دربار بی اندازید که اونقدر با مواد میکاپ و لنز اومدن اونهارو تغییر دادن که همشون حتی از واقعیت خودشم خوشگلتر شدند! از طرفی لباس های رنگارنگ و زیبایی که دوخته شده و با کمی قر و قمیش امثال ستاره خانوم کلی جلوه جذابتر پیدا کرده!! اینها به کنار! همینکه ناصر خان اینهمه با معشوقه خود گفتارهای اروتیک و خصوصی داره هم برای مخاطب مطلبی جدیده که باعث میشه ناخودآگاه جذب سریال بشه به خصوص اینکه تیکه های این مدلیش تو اینستاگرامم هی با تیترای عجیب پخش میشه و جَو داده میشه!

Untitled

از بیوگرافی سمیرا حسن پور تا همسرِ مشهورش

سمیرا خانم آذرماه سال1363 در تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته نمایش است. در خانواده پدرش مجسمه سازی می کند که برای بازیگر شدنش خیلی حمایتش کرده بودند. وی دو برادر دارد که یکی مهندس عمران است و دیگری مهندس برق.

سمیرا حسن پور بعد از بازی در فیلم تمشک با سامان سالور کارگردان آشنا شد و در نهایت این دو در سال 1395 با هم ازدواج کردند. سامان سالور متولد سال 1355 در شهر بروجرد، کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی است. آقای کارگردان فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره می باشد.

+سمیرا+حسن+پور+و+سامان+سالور

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی