|

شبنم قلی خانی با آرایش عروس وارش و تور بلننند همرو پکوند؛ گیساشو پیچیده عین شبکه پنج!

shabnam ghoolikhani shayanews

شبنم قلی خانی بازیگر دوست داشتنی و کاربلد ایرانیه که حاشیه کم داره اما اینبار با میکاپ عروس وارش حسابی مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شبنم قلی خانی از بازیگرای جذاب و دوست داشتنی در عرصه سینما و تلویزیونه که خیلی ساله تو این کار و بار فعالیت داره و میشه گفت از وقتی که خیلی فیس کوچولو و جَوونی داشته در بازیگری شروع به کار کرده. شبنم قلی خانی ابتدا با بازی در سریال "مریم مقدس" بود که دیده و مشهور شد اما خب گذشت و گذشت تا شبنم بانو بشه شبنم قلی خانی و با اسم و رسم جذابی که حال حاضر داره!

شبنم قلی خانی هم بر روی پرده نقره ای و هم در جعبه جادو ایفیا نقش کرده اما انگاری خانوم خانوما تو با تلویزیون بیشتر حال میکنه را که در این راه خیلی بیشتر اکتیو بوده و هست! شبنم خانوم مِن جمله هنرمندان به شدت پرطرفدار و آرومه که روحیه ای شیطون داره ها اما انگاری یکسری هستند که چون چهره ای معصوم هستند و مثبت، حتی اگه شر بازیم در بیارن بازم کسی باور نمیکنه!! شبنم قلی خانی دقیقا یکی از همین فیسارو داره که البتتته واقعا ذاتا هم آرومه اما گاهیم جاده خاکی های خودش رو داره!!

اما از اینها که بگذریم و برسیم به شبنم بانو بادی بگیم که ایشونم به مانند خیلی از خانوما عاااشق آرایش کردنه اما میدونه و بلده چیکار کنه و کجا چه میزان میکاپ داشته باشه. در ادمه نمونه هایی از فیس رنگی پنگی خانوم خانوما رو مشاهده می کنید.

شبنم-قلی-خانی

150472451638862390

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی و تئاتری که میزنه میترکونه!

این روزها ظاهرا بازیگران به دوسته تبدیل شده اند. دسته در سینما و دسته ای در تئاتر! برخی از هنرمنان مثل خانوم نازنین بیاتی مدام روی پرده سینما دیده می شود و برخی دیگر مثل مریم معصومی مثل شبنم قلی خانی و... در تئاتر بیشتر هستند تا سینما و تلویزیون.

خانوم بازیگر نیز مدتی پیش در تئاتر ترانه های شرقی ایفای نقش داشت و عکس هایی از خود منتشر کرد. در مجموع بازیگران از لحاظ گریم و لباس در تئاتر بسیار متفاوت از ظاهری هستند که در سینما و به خصوص تلویزیون می بینید و لباس هایی رنگارنگ و عجیب و باحال به تن دارند.

275211139_2127624417425821_5077638462969555869_n

شبنم قلی خانی با تولید محتوای پر محتواش کمر اینستارو خم کرد!!

شبنم قلی خانی قبلنا از چهره های مشهور اما خیلی آرومی بود که از دیوار صدا درمیومد ولی از شبنم خانوم خیر! اما حالا این بازیگر محبوب تبدیل به سلبریتی فعال در اینستاگرام و واقعیت شده که تو مجازی با عکساش میترکونه و تو روزمرگی هم حسابی اکتیوه چه از لحاظ کاری چه از لحاظ تفریحی و عشق و حال!

شبنم قلی خانی در صفحه اینستاش بیش از یک و نیم میلیون فالوور داره که خب برای هواداراش تولید محتوای خوبی هم میکنه و جدیدا دم به دقیقه در حال انتشار عکس و فیلمه. اما اینبار خانوم بازیگر بومرنگی استوری کرد که نشون میده انگاری در اتاق گریم نشسته و گفته بزار یه استوریم بگیریم!! چون اصلا محتوای خاصی نداره!

چهره زمین تا آسمون متفاون دختر شبنم قلی خانی که همرو متعجب کرد!

خانومای بازیگر سینمای ما دیگه اونقدری از چهره های نچرال خود دور شدن و هر کدوم به نحوی زیر تیغ جراحی رفتن که حد و حساب نداره! شبنم قلی خانی از جمله هنرمندای تقریبا نچرال فیس در این عرصه می باشد. اما به تازگی شبنم خانوم تصویری همراه با دخترش منتشر کرد که صدای کاربران دراومد و ب این نظر بودن که این مادر و دختر اصلا شباهتی به ندارند!

yj

لایف استایل لاکچری شبنم قلی خانی که اصلا بهش نمیومد!

خب میدونید که خیلی از بازیگرای سینما هستند که میشه گفت تقریبا نود درصدشون پولدارن و اون ده درصد هم خودشون احتمال اموالشون رو به فنا دادن و یا سن و سالی بسیار بالا دارند! شبنم قلی هم برخلاف اونچه که نشون میده خیلییی پولداره! به همین جهت خانوم خانوما به تازگی ویدیویی ازش منتشر شده که برای خانه بزرگ خود در حال پسند و خرید پرده می باشد. البته که پیج این پرده دوزی برای چهره های معروف دیگر هم طراحی پرده داشته اما پنجره های بزرگ و خانه ویلایی شبنم قلی خانی مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی