|

گلشیفته فراهانی از یه کچل پسرنما شد یه ژذاب هالیوود پسند؛ دیکاپ چه تو نَخِشه!

golshifteh farahani shayanews

گلیفته فراهانی بعد از اینکه سینما رو تسخیر کرد و در عرصه مدلینگ هم موفق ظاهر شد به نظر خودش رومحیای حضور در یک عرصه هنری دیگه کرده.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- گلشیفته فراهانی سال 87 یعنی چیزی نزدیک به 14 سال پیش با یه کارنامه درخشان بازیگری از ایران رفت و در ابتدا ساکن فرانسه شد و بعد از مدت کوتاهی به آمریکا رفت. مهاجرت گلشیفته فراهانی با همه بازیگران و سلبریتی های دیگه متفاوت بود چرا که روال به این صورت بود که هر هنرمندی که از ایران می رفت تو اروپا یا حتی همین ترکیه و دبی هیچ کار خاصی نمی تونست انجام بده و به تدریج یا مانند یه سراغ بی فروغ می شد و مشغول زندگی روزمره می شد یا اینکه پشیمان می شد دوباره عزم وطن می کرد این سناریوها ها حتی برای بازیگرانی که بعد از گلشیفته هم از ایران رفتند صادق است.

داستان گلشیفته فراهانی اما با دیگران متفاوت بود خانوم بازیگر زبان بلد بود و استعداد نابی هم تو بازیگری داشت و از همه مهم تر رفته بود از یک بازیگر مطرح ایرانی به یک استار جهانی تبدیل شود که ایفای نقش های او در فیلم های هالیوودی نشان می دهد که خانوم بازیگر تو این زمینه موفق بود.

سکانسی از بازی گلشیفته فراهانی در کنار دیکاپریو

گلشیفته فراهانی با رخ شرقی میشن یه نگین تو غرب

موفقیت گلشیفته فراهانی تو سینما به قدری بود که برندهای مطرح دنیا برای تبلیغ به سراغ او رفتند. برند کارتیه یکی از اون معروف معروف هاست که حسابی از همکاری با گلشیفته فراهانی راضیه. 

کارتیه که جزو بهترین برندهای جواهر در دنیا به شمار میاد، همیشه دنبال یه مدل خیلی خفن که بتونه شرقی طور باشه و حسابی هم هوش از سر آدم بپرونه، سراغ گلشیفته خانوم رفت. او هم الان مدتی میشه که داره با این برند خیلی خفن کار میکنه و حالا شده سلطان هر چی جواهراته و کسی به گرد پاش هم نمیرسه.

e

خوانندگی گلشیفته فراهانی تویه کنسرت چند ده هزار نفری

گلشیفته فراهانی بعد از اینکه تو سینما به یک بازگیر معروف تبدیل شد و تو زمینه مدلینگ هم به یکی از گرون ترین ها بدل شد به نظر محیای حضور در یک عرصه هنری دیگه شده و خانوم بدش نمیاد برای یک بار هم شده خوانندگی روتجربه کنه. گلشیفته فراهانی هفته گذشته به عنوان مهمان ویژه به کنسرت چند ده هزار نفری گروه کلدپلی در آرژانتین دعوت شده بود و تو این مراسم حاضر شد.

گلشیفته فراهانی موفق سینما زندگی شخصیش چجوره؟

گلشیفته فراهانی هر چقدر زندگی حرفه ای خوب و موفقی داره اما به نظر تو زندگی شخصی خودش چندان موفق نبود و با اینکه هنوز زیر 40 سال هست تا کنون سه چهار باری ازدواج کرده و نکته جالب اینکه هیچ کدوم از این رابطه ها به جزو ازدواج اول خانوم بازیگر که به دوران حضورش در ایران برمی گشت بیش از یک سال دوام نداشت.

همسر-گلشیفته

گلشیفته فراهانی و همه مردانی که همسرش بودند

وقتی گلشیفته فراهانی میشه الگو واسه خیلی ها

گلشیفته فراهانی با وجود اینکه بیش از یک دهه است از ایران رفته و هیچ فعالیتی هم تو سینمای ایران نداشته اما همچنان خیلی ها از او نیکی یاد می کنند و خانوم تو بین اهالی سینما حسابی از مقبولیت زیادی برخوردار هست به نحوی که خیلی از خانوم های بازیگر یجورایی گلشیفته فراهانی رویک الگو می دونن. مثلاً متین ستوده در مورد گلشیفته این طور گفته بود:

"گلشیفته فراهانی یک نابغه است؛ چرا که به چند زبان زنده دنیا تسلط کامل داره، پیانو رو به صورت حرفه ای مینوازه و با کارگردان هایی کار کرده که 99 درصد بازیگران ایرانی حتی اونا رو از نزدیک هم ندیدن، چه برسه که بخوان باهاشون کار کنن!!!"

w

بیوگرافی گلشیفته فراهانی و حس پسرونه اش!

(رهاورد فراهانی) که با نام گلشیفته فراهانی شناخته می شود فرزند بهزاد فراهانی از بازیگران سرشناس ایرانی در سال 1362 در تهران متولد شد، او که در سال 1376 و آستانه 14 سالگی با فیلم "درخت گلابی" ساخته داریوش مهرجویی وارد دنیای بازیگری شد، آخرین بار در فیلم "درباره الی" ساخته "اصغر فرهادی" در ایران مقابل دوربین رفت. 

گلشیفته فراهانی داستان جالبی از حس پسرانه اش در نوجوانی دارد. او می گوید در سن 14 سالگی برای بازی در فیلم مهرجویی موهایم را تراشیدم در سن 16 سالگی نیز بار دیگر موهایم را تراشیدم. امیر نام پسرانه من بود. از زمان تراشیده شدن موهایم  من مانند یک پسر زندگی می کردم. تمام زندگی من این بازی بود. پدر و مادرم واقعا نگران بودند و نمی توانستند من را کنترل کنند.

گلشیفته

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی