|

اعتماد به سقف افسانه پاکرو برای نبودش تو صف خوشگلاسیون؛ خواستگار پیدا کرده فرنگی!

afsaneh pakroo shayanews

این روزا دیگه اونقدری خانوما شدن عمل خالص که دیگه نچرال دید باید رو هوا بزنی و افسانه پاکرو یکی از همون بانوانی هستش که رو هوا میزننش!!

لینک کوتاه کپی شد
7

شایانیوز- افسانه پاکرو از بازیگرای جذاب و دوست داشتنی در میان هنرمندان می باشد که این روزا کمی تا قسمتی غیب شده و خبری ازش نیست. البته که میدونیم در این مدتی که شرایط کشور نامناسب و حتی وخیم شد، خیلیییی از چهره ها غیب شدند که خب همین کُفر بسیاری از کاربران رو درآورده اما انگاری خانوما و آقایون بازیگر اینجوری صلاح می بینن!!! اما اگه بخوایم از افسانه پاکرو بگیم، این هنرمند جوان و البته جذاب کشورمون در فیلم و سریال های زیادی بازی کرده و کلی طرفدار داره اما انگاری افسانه پاکرو نیز به اون دسته از هنرمندانی جوین شده که غرورشون از کف پا تا نوک موهای سرشون رو گرفته!!

حالا شاید بگین چرا چیشده؟ افسانه پاکرو پیجی داره با یه عالمه عکس از خودش با سیس و افاده های ناتموم و نگاه هایی که چندان توشون راحتی نمیخوره و بیشتر میخواد بگه من چه خوشگم! حالا این اعتماد به نفس از کجا میاد؟ از اونجایی که کاربران بسیااار زیادی هستند که عقیده دارند افسانه پاکرو زیبایی اش نفسگیر است و البته خدادادی و خودجوش، این بازیگر جوانمون نیز به اعتماد به سقفی عجیب دچار شده که گاهی همون کاربران رو هم اذیت و ناراحت میکنه. افسانه پاکرو مدتی میشه که به ترکیه مهاجرت کرده و در ایران چندان دیده نمیشه اما خب میشه گفت از خوبیای ایشون اینه که هنوز کشف حجاب نکرده و بری سر و صدا و ایجاد حاشیه نرفته اونور!

افسانه پاکرو

اعتماد به نفس افسانه پاکرو برای نبودش تو صف خوشگلاسیون!

هم من و هم شما خیلی خوب میدونیم که دیگه کشورمون پر شده از دختر خانومایی که چهرشون رو مثل آب خوردن با عمل زیبایی تغییر میدن حتی اگه شده قرض کنند تا به خواستشون برسن! البته که چهره و سلیقه و اعتماد به نفس هر کسی به خودش ربط داره و پیشرفت علم برای همین موقع هاست که شخص برای زیباتر شدنش تلاش کنه، چرا که نه؟

اما این حرکت اگه زیاد بشه و تبدیل به فیسی مصنوعی و نه چندان جالب بشه خب به مرور روی همه تاثیر میذاره و خانوما یکی پس از دیگری ردیف میشن تو اتاق های جراحی زیبایی! حالا این وسط اگه یکی ام به صورت و ظاهری که داره راضی باشه و حس خوبی داشته باشه، خب باید تحسینش کرد که افسانه پاکرو یکی از همون بانوان می باشد.

افسانه+پاکرو

شاید بپرسین چرا نیوشا ضیغمی یهو اومد وسط! خب میدونید که نیوشا بانو رو میشه به عنوان یه مثال باااارز برای عمل های زیبایی نام برد که فقط دو بار بینیشون رو بردن زیر تیغ بقیه قسمت ها بماند ....! افسانه پاکرو یه دختر دهه شصتیه که تو نیمه اول این دهه به دنیا اومده و سن و سال کمی هم نداره اما چون خدا یه فیس خوشگل و البته بِی بی بهش داده، در نتیجه خانوم خانوما کلا رو ابرا سیر میکنه جوری که انگاری فقط و فقط افسانه پاکرو بازیگره و مشهور و البته خوشگل!!!

16531388-3605-b__5626

افسانه پاکرو رفت ترکیه واسه کار ولی دلبری کرد واسه خواستگار ترکیه ای!

افسانه پاکرو یکی دو سالی میشه که رفت و آمد و اقامتش در ترکیه زیاد شده و حتی خانوم بازیگر تو یک فیلم که محصول مشترک ایران و ترکیه هم هست حضور داشت. البته این ایفای نقش خالی از حاشیه نبود و شایعه شده بود که بعد از این فیلم یوسف چیم بازیگر مطرح ترک به افسانه خانوم پاکرو ابراز علاقه کرده. البته خود افسانه خانوم به تازگی در یک گفتگوی اینترنتی این ابراز علاقه رو به کل تکذیب کرد و گفت با یوسف فقط و فقط دوسته!

ناگفته نمونه ماجرای خواستگار و ازدواج افسانه خانوم پاکرو داستان زیاد داشته و یه مدت هر دوتا داداشی که سن شون به افسانه و آبجیش می خورد تو اینستاگرام خانوم پا پیش می زاشتن و از خانم تو دایرکت خواستگاری می کردند.

بیوگرافی جالب افسانه پاکرو

افسانه پاکرو متولد 11 اردیبهشت 1362 می باشد.

وی فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک (نقاشی) است، عاشق بازیگری  اما از شهرت بیزار است و بازیگری را فقط به خاطر اینکه بتواند نقش یک انسان متفاوت با خود را بازی کند دوست دارد. افسانه پاکرو یک خواهر بزرگتر به نام سعیده و یک برادر کوچکتر از خود دارد. وی با وجود اینکه سن کمی ندارد اما همچنان مجرد است.

افسانه-پاکرو

72880_168

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی