|

جواهرات عَتیقه بهناز جعفری که زرقشون بدجووور تو برقه؛ رُژ مُژ قرمز بهش میاد بددد!

behnaz jafari shayanews

بهناز جعفری بازیگر محبوب که این روزا با استایلای خفنش داره اینستا رو میترکونه، اخیرا از فیس میکاپ دارش عکس گذاشت و همه رو شوکه کرد!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بهناز جعفری بازیگر محبوب و حرفه ای سینما و تلویزیونه و اخیرا با فاز پرونی های عجیب و غریبی که داره، در تلاشه تا بتونه اندکی متفاوت تر از بقیه به نظر برسه. بهناز جعفری مدت زیادی با نقش های بسیار شیرین و فوق العاده اش تونست خاطره های جذابی رو برای مردم بسازه، اما این موضوع سبب نشد تا از حواشی دور بمونه. البته آنچه اغلب درباره بهناز جعفری گفته میشه اینه که کلا خانوم بازیگر کم حاشیه ایه و علاقه چندانی به اینکه تیتر یک خبرا بشه، نداره.

اگه یه سری به پیج بهناز جعفری بزنین قطعا در نگاه اول متوجه این موضوع میشین که خانوم خانوما علاقه چندانی به میکاپ نداره و عکس هایی که توی پیجش وجود داره حاکی از همین قضیه است. واسه همین هم اگه یه عکس با میکاپ از خودش منتشر کنه قطعا باید خیلیا رو شوک کنه که واقعا هم همینطوره. در همین راستا چند وقت پیش بهناز خانوم استوری تو اینستا گذاشته بود که گویا برای پارساله، ولی چهره او رو با رنگ و لعابی تازه نشون میده که واسه همه تعجب آور بود.

hfr

وقتی بهناز جعفری تصمیم میگیره جلو بقیه فاز بترکونه!

بهناز جعفری همونطور که گفتیم علاقه زیادی به حاشیه سازی نشون نمیداد. ولی از اونجایی که تقریبا تمام سلبریتیا قصد دارن تو اینستا شخصیتی متفاوت به همراه چهره ای باورنکردنی از خودشون بسازن، حالا روی امثال بهناز خانوم هم تاثیر منفی گذاشتن و این بازیگر از هر طریقی که بتونه داره جنجال آفرین میشه.

به عنوان مثال یکی از جاهایی که بازیگرا میتونن ثابت کنن آیا دنبال حاشیه سازی و متفاوت جلوه دادن خودشون هستن یا نه، روز تولدشونه که همه کاربرای فضای مجازی منتظرن ببینن چه ترفندی برای چنین روز مهمی میخوان داشته باشن. در این شرایط بهناز خانوم با چهره ای عجیب و البته اندکی ترسناک نوک یه جای خیلی مرتفع از خودش رونمایی کرد که بعدا مشخص شد این بازیگر در برج میلاد تولدش رو جشن گرفته. ولی آنچه باعث تعجب کاربران شد این بود که خانوم خانوما تو اون ارتفاع و با اون استایل عجیب و غریب یه کیک گرفته دستش و همه رو شوک کرده!

q

سادگی دوست داشتنی و کمیاب بهناز جعفری!

تو این دوره زمونه که تعداد بی شماری از سلبریتیا قصد دارن با میکاپ های آنچنانی و غرق شدن در عمل های زیبایی باورنکردنی از خودشون یه غول بی شاخ و دم بسازن، اگه یه بازیگر خیلی نچرال فیس باشه و عکسای شرقی و خوشگل از خودش بذاره، دیگه میشه یه سوتون اینستا و طرفدارای این دسته از سلبریتیا شروع میکنن به فالو کردنش.

بهناز جعفری هم دقیقا از همون دسته بازیگراس که چندان تو کفِ عملا و تزریقای عجیب و غریب نیست و میخواد خودش باشه. علاوه بر این سعی داره همیشه پست هاش رو در نهایت سادگی تو پیجش بذاره و البته با چاشنی طبیعت که خب عجیب دل همه رو میبره!

y

i

dd

کمی بیشتر با بهناز جعفری!

بهناز جعفری متولد 25 مرداد سال 1353 در شهر تهرانه. او که خیلی زود استعدادش در بازیگری کشف شد، با ورود به سریال "خاک سرخ" نوشته ابراهیم حاتمی کیا تونست به شهرتی باورنکردنی برسه و ثابت کرد در نقش یک جنوبی فوق العاده میتونه درخشان باشه. بهناز خانوم پس از اون در سریال هایی همچون "بچه مهندس" و "نیسان آبی" بسیار خوش درخشید.

البته در فضای مجازی بهناز جعفری یه طور دیگه ای خودش رو نشون میده و خیلی افسرده به نظر میاد که گمان میره که این موضوع به دلیل دست و پنجه نرم کردن خانوم بازیگر با بیماری ام اس بوده باشه که بدجور او رو از فضای گرمِ بازیگری هم تا مدتی دور کرد. این خانوم بازیگر در مصاحبه ای بیان کرد که هیچ علاقه ای به ازدواج نداره، چون باعث میشه از شغل خودش بازیگری دور بمونه و به آینده دلخواهش نرسه.

o

h

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی