|

شاخ بودن "مهتاب کرامتی" همچنان بعد نیم قرن تجربه؛ خانوم تو شال چه جوری خودشو پیچونده!

مهتاب کرامتی از بازیگرای خوش چهره ایرانیه که با گذر زمان داره جذابیت بیشتری به دست میاره. خانوم اخیرا یه عکس خاص با میکاپ متفاوت منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- مهتاب کرامتی از بازیگرای خوش چهره و خیییلی خفن سینماست که سالیان ساله تو هر نقشی بازی کرده، دل خیلیا رو با خودش همراه کرده. مهتاب کرامتی آخرین بار تو سریال "میدان سرخ" بازی کرد و بار دیگه حرفه ای بودنش رو به رخ بقیه کشید. مهتاب کرامتی به معنای واقعی کلمه یه سلبریتی تمام عیاره و با فعالیت های خیرخواهانه و انسان دوستانه به شهرتش در دنیا روز به روز اضافه میکنه.

مهتاب خانوم که عین قالی کرمون میمونه و هر چی زمان میگذره جذابتر از قبل میشه، حالا با یه استایل متفاوت زیباییش رو با یه عکس به رخ بقیه کشید. این بازیگر نیک منظر که علاقه زیادی به ساده بودن و دوری از میکاپای جنجالی داره، اما این بار با یه ظاهر آرایش شده و جذابیت بیشتر که البته حسابی هم با رنگ شالش ست شده بود، هر چی تو چنته داشتُ رو کرد.

hghf

تیپای هالیوودی طور مهتاب کرامتی که خاصِ خانومه!

مهتاب کرامتی از اون دسته بازیگراییه که اصلا نیازی به فازای خیلی خاص واسه جذاب تر شدن نداره و ب یه استایل ساده میتونه شبیه بازیگرای خارجکی به چشم خیلی از طراحای مد بشه. درواقع مهتاب خانوم تو مراسمای مختلف تابحال از تیپای مختلفش رو کرده ولی با وجود اینکه ظاهر ساده ای داشتن خیلیا دوستش داشتن.

مهتاب کرامتی تو پیجش بارها و بارها از حرکت های انسان دوستانه در کنار رسیدگی به تیپ و ظاهرش حمایت کرده و از دید کاربرا تیپ و استایلاش به همین دلیل بیشتر به چشم بقیه میاد و در اصل اصلی ترین دلیل محبوبیتش همین موضوعه!

jgsafgf

jgsefj

sjghf

مهتاب کرامتی بازیگری که قرار نیست پیر شه!

یکی از موضوعاتی که به محض آوردن اسم مهتاب کرامتی به ذهن میاد زیبایی خاصشه که با گذر زمان روز به روز بیشتر میشه و با وجود اینکه داره دهه 50 زندگیش رو میگذرونه ولی انگار نه انگار که تو این سن و ساله و یه جورایی تو این قضیه داره با نیکی کریمی رقابت میکنه.

این دو بازیگر جزو سلبریتیایی هستن که با وجود اینکه مدت های زیادیه در حال تماشای اون ها در قاب تلویزیون و سینما هستیم، ولی تفاوت چندانی بین اون ها و سال های قبلشون متوجه نمیشیم. هر چی که دارن خدایی انگار یه آب حیاتی پیدا کردن که به هیچ کس هم فرمولشُ نمیخوان بگن ولی خیییلی خفنن!

sjsjhf

sfgsehf

kdhgj

مهتاب کرامتی از هر انگشتش هزار تا هنر میریزه!

مهتاب کرامتی بازیگر حرفه ای سینماست که متولد 1349 در تهرانه. مهتاب خانوم هیچوقت از بازیگری دست نکشید و درسته خیلی مدت طولانی از سینما دور بود، ولی با بازی در سریال نمایش خانگی "رقص روی شیشه" دوباره چهره محبوب و بازی حرفه ای خود رو به رخ کشید.

مهتاب خانوم از بازیگرای زیباروییه که با وجود سن بالاش، اما چشم خیلی از کاربرای فضای مجازی رو به خودش دوخته و هنوز تعداد بی شماری از مردم واسه نمونه یه بازیگر زیبای خانوم اسم او رو میارن. مهتاب کرامتی با چهره نچرال و البته تو دل بروش، تو دنیا هم خیلی معروفه و بارها به عنوان مدلینگ برندهای خارجی مثل جورجیو آرمانی بوده و در کنار این حرفه ها، سفیر حسن نیت و صلح یونیسف هم انتخاب شد و در حوزه دوبله هم فعالیتای زیادی انجام داده. خلاصه که خانوم خانوما یه عالمه هنر داره که نشون میده میشه در کنار زیبایی ذاتی، باطن زیبایی هم داشت!!

sgfgjgfr

skjsf

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی