|

تتلو کلکسیون ماشین زنده داره جور واجور؛ سحر شاخ شد تو خونه از رو آقاش رد میشه

امیر تتلو این روزها هر چی پول بدست میاره رو خرج می کنه و میده ماشین می خره و حتی پول کنسرت های آینده ش رو هم پیش خور کرده!

لینک کوتاه کپی شد
3

امیر تتلو انگار خودش دوست دارد که پرحاشیه باشد و از هر ابزاری استفاده می کند تا اسمش بر سر زبان ها باشد. شاید علت اصلی ازدواج و رابطه اش با سحر خانوم قریشی هم همین موضوع باشد و اینکه دوست داشت علاوه بر تتلیتی ها سحرلیتی ها را هم همراه خود داشته باشد.

به گزارش «شایانیوز» امیر تتلو این روزها اما سبک زندگی اش نسبت به قبل تغییر کرده او که زمانی در پی فروختن آهگ هایش در فضای مجازی بود و در تلگرام و اینستاگرامش پیوسته در پی اغفال دختران جوان بود حالا بعد از اینکه متاهل شد همش به دنبال پول بیشتر و کسب ثروت است البته نه از راه آهنگ فروشی بلکه با برگزاری کنسرت. تتلو تا به حال دو کنسرت در استانبول برگزار کرده و گویا حالا قصد کرده در کشورهای اروپایی و آمریکا هم برای ایرانیان کنسرت برگزار کند.

امیر تتلو یه ماشین باز خفن شد!

امیر تتلو فعلا قرارداد هایی که برای کنسرت ها می بندد رو خرج ماشین خریدن می کند و قصد داد کلکسیونی از ماشین های برقی را برای خودش بخره. اما چی شد که یهویی امیر تتلو ماشین باز شد؟ تتلو در پاسخ به این پرسش تو پیج شخصی خودش نوشت: من اصلا ماشین دوست نداشتم! به جز یکی دو مدل فراری، چی شد یهو ماشین دوست دارم؟ 

جواب اینه که به نظرم ماشین های الکتریک خیلی جذابن و یه موجود زنده ان بیشتر تا ماشین!! به طبیعت هم هیچ آسیبی نمیزنن و حالا دیگه به ماشین علاقه دارم البته به ماشین الکتریک!

خدایی میشه این دوتا رو دوست نداشت خیلی کیوتن صداشونم در نمیاد ! دود مود هم ندارن بی آزار کم مصرف کم صدا! همه جا هم جا میشن

17dbe262-6f48-45e5-b809-ef334ec19654
البته امیر تتلو برای ماشین هاش هم اسم گذاشته مثلاً این خودروی برقی مدل هوندا را هُدا صدا میزنه و او یکی خودروی برقی ش رو تایسون نامیده.

اما امیر تتلو پول این ماشین هاش رو از کجا آورده؟

امیر تتلو به تازگی بیزینس های تازه ای به راه انداخته و در زمینه ارز دیجیتال و البته برگزاری کنسرت در متاورس فعالیت کرده و خیلی ها معتقدند که تتلو از پولی که به خاطر تبلیغاتش در زمینه رمز ارز و البته توکن مخصوص به خودش درآورده تونسته این خودروها رو بخرد. اما خود تتلو اصلاً این موضوع رو قبول ندارد. او در اینباره توضیح داد: ماشینایی که خریدم با پول کنسرتام بوده و همه میدونن چقدر برای موسیقی و کنسرتا زحمت کشیدم و عرق ریختم و تمرین کردم و حتی شب بیداری کشیدم.
 
البته هنوز رو خیلیاش بدهکارم، مثلا چهل و چهار هزار یورو سر تایسون بدهکارم و نزدیک چهل هزار یورو هم سر هُدا و نزدیگ صد و هشتاد هزار دلار سَرِ پورشه هه که اسم هم نداره هنوز ماشینای گرونو گذاشتم اسمشونو حاج خانم بذاره... 
 
این وسط یدونه فقط بی ام و آی تیری تسویه شده که با پولای یوتیوب تصویه شد چند ماه یوتیوبو دست نزدم پول اونو نقد بردم دادم.

تتلو چقدر از یوتیوب درآمد داره؟

امیر تتلو مدت هاست که دیگه به جز یوتیوب در هیچ فضای مجازی دیگه ای فعالیت نداره و همیشه هم تاکید داره که طرفداراش برن تو یوتیوب و ویدیوهاش رو انوجا ببینن. تتلو حتی از وقتی هم که با سحر ازدواج کرده برای همسرش هم پیج یوتیوب ساخته و با وجود اینکه سحر تو اینستاگرام بیش از 11 میلیون دنبال کننده داره اما ازش خواسته که فقط و فقط تو یوتیوب فعالیت داشته باشه و تو اینستاگرامش هم تبلیغ پیج یوتیوب خودش و امیر رو بکنه. همه این اصرار تتلو واسه درآمدی که از یوتیوب داشته. 

تتلو ماه گذشته از یوتیوب نزدیک 29 هزار یورو (حدود 900 میلیون) درآمد داشته که البته خودش اصلاً از این عدد راضی نیست و میگه که هست ده درصد رو یه شرکت برمیداره و بیست درصد رو هم یه شرکت سکیوریتی برمیداره یعنی همین بیست و هشت هزار یورو رو یک سوم به ما میدن نزدیک ده دوازده هزار یورو که اونم تازه یه ماه بعد میدن... 

اجاره ی خونه مون چقدره؟ ماهی نزدیک پونزده هزار یورو دو نفر تو این خونه کار میکنن حقوقشون ماهی هزار دل ماهی هفده هزار یورو کلا خونه میخواد بدون پول آب و برق و گاز و خرید !! که همونم درامد یوتیوب بهش نمیرسه عمرا

رونمایی سحر قریشی از زندگی لاکچری اش با امیر تتلو

سحر قریشی چندی پیش در یک ویدیو، ویوی آپارتمان لاکچری تازه شان در استانبول را به نمایش گذاشته است که به اعتقاد کاربران به قصد خودنمایی منتشر شده است.

او و امیر تتلو پیش تر یک دعوای پر سر و صدا به راه انداختند که خیلی زود هم جمع شد و گویا کلاً دعواهای این دو نفر زرگری و صرفا برای جلب توجه کاربران فضای مجازی بوده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی