|

بیزینس باورنکردنی تتلو که حسابی قراره جیب خالی کنه؛ اثر هنری سحر از شوشو جان!

amir tataloo shayanews

تتلو و سحر چند روزیه که آرومن و نه عشق و عاشقی دارن و نه دعوایی اما پدر رپ ایران جدیدا زده تو یه کاسبی جدید و ظاهرا میخواد پول پارو کنه!

لینک کوتاه کپی شد
7

شایانیوز- امیر تتلو و سحر قریشی چند وقتیه که انگاری رابطشون با فراز و فرود های بسیااار زیادی همراه شده و یک روز کشته مرده هم هستند و دقیقا فرداش متنفر از هم!! شاید بگین کجا متنفرن یعنی چی! خب از نظر شما مردی که میاد جلوی میلیون ها تتلیتی و مخاطب کاری میکنه که زنش به ... خوردن بیوفته تا ببخشتش و یا بار ها و بار ها خرابش میکنه تو جمع این یعنی چی؟ 

از این حرف ها که بگذریم تتلو چند روزیه که ویلای قبلیش رو پس داد و حالا در ویلایی لوکس تر و جذاب در حال زندگیه. او که تا همین دو سه روز پیش دوباره قاطی کرده بود و میخواست فاتحه رابطش با سحر رو بخونه انگاری دوباره گل و بلبل شدن و حالا سحر خانوم قریشی استوری هایی هنری از همسرشون تتل خان و ویوی جذابی که روبروش داره تو خونه منتشر کرد!

Untitled

اثر هنری سحر خانوم قریشی تو ترکیه!

البته که سحر قریشی انگاری شبانه روز تو حیاط نشسته و داره لذت دنیارو میبره چرا که نه تلاش خاصی داره و نه فعالیت خاصی! تنها کاری که از او بعد از ازدواجی که گفت ازدواج کردم این بود که در خانه های لوکس تتلو بخوره و بخوابه و تتو کنه و...!

اما بعد از اثر هنری سحر خانوم که مشاهده کردید از آقاشون (به قول یکی از بلاگرای اینستا شوشو جان) گرفتن در ادامه ویدیویی هم از ویوی جذاب ترکیه مشاهده می کنید که انگاری تو بام هستند.

وقتی تتلو واسه یه چهار چرخ خودش رو به آب و آتیش میزنه!

امیر تتلو به تازگی به ویلای جدیدش نقل مکان کرده و انگار قصد داره یکم به زندگی خودش سروسامون بدهد. تتلو اخیراً خیلی عشق ماشین شده و هی تند و تند دلش ماشین می خواد. استارت این موضوع هم از کنسرت قبلیش خورد و اینکه امیر که فکر می کرد از کنسرت پول خوبی به جیب می زنه رفت و یه خودروی پورشه خرید اما از اونجایی که نتونست از کنسرت درآمد کافی رو کسب کنه و از طرفی مجبور شد ویلای قبلیش رو تحویل بده مجبور شد خودروی خودش رو با ضرر بفروشه.

ناگفته نمونه که تتلو بعد از همه اینها در خر یه فیات خرید که عاشق قیافشه به خصو جلوی ماشین اما برای بدست آوردن این ماشین که 50 هزار یورو قیمت واقعیش بود مجبور شد تا 20 هزار یورو هم بیشتر بده تا اونو برای خودش کنه!

unnamed

بعد از اون ماجرا تتلو با یک شرکت در زمینه رمز ارز همکاری تبلیغاتی ش رو شروع کرد وقرار بود این شرکت در ازای تبلیغات تتلو به اون یک خودروی پورشه برنگ صدفی به عنوان دستمزد پرداخت کند اما مشخص نشد که چرا این همکاری همان در آغازین روزها متوقف شد. البته تتلو با انتشار پستی اعلام کرد من نمیتونم ریسک کنم با پول مردم. وقتی چهار بار یه چیز گوچیک رو به یکی میگی و براش مهم نیست مطمئناً سر چیزای بزرگ به مشکل میخوریم!!

586

تتل کوین راه جدید درآمد تتلو!

البته که تتلو بیکار ننشست و کارش رو انجام داد. او که چند روز پیش در اینستاگرام صفحه جدیدش رو باز کرد اون هم بعد از کلییی مدت، به سرعت به نیم میلیون فالوور رسید و حالا در این پیج تبلیغات بسیار زیادی در رابطه با خرید ارز  tnt داره و براش کانال هم ساخته. جالبه بدونید تتلو در حال طراحی و ساخت یک ارز جدید به نام تتل کوین هستش که به عنوان اولین رمز ارز غیر متمرکز ایرانی تلقی میشه قراره در آینده به بازار عرضه شه!! این خبر با تعجب بسیار زیاد مخاطبین و هواداران تتلو همراه بود که نشون میده تتلو آروم نمیگیره و از هر راهی میخواد جیب مردم رو خالی کنه.

دفعه پیش با سایت شرط بندی شروع کرد که خیلی زود بسته شد و حالا با فروش توکنی که هیچ پشتوانه و اعتبار علمی نداره روشی دیگر برای خالی کردن جیب مردم متوسل شده. بنابراین این طور به نظر می ‌رسه که شت کوین امیرتتلو از اعتبار چندانی برخوردار نیست و نمی توان با خیالی آسوده به آن به عنوان یک ارز برای سرمایه گذاری اعتماد کرد.

سحر قریشی نیز تند تند در حال تبلیغ صفحه اینستاگرامی تتلو هستش و مشخصه که این زوج حالا حالا ها با هم کار دارن و تازه میخوان بیزینس جدیدشون رو آغاز کنن و پول دربیارن اونم از جیب مبارک طرفدارا!!!

Untitled+(3)

تتلو که دیگه خدای تتو در ایران شده قطعا با تتو آرتیست های خفن و کاربلدی هم در ارتباطه تا اینهمه تتویی که میزنه بهش آسیب نرسونه. اما تا به حال بیشتر تتو آرتیستاش مرد بودن تا اینکه زن گرفت و به خاطر سحر خانوم تتو آرتیست زن آورد! 

اما جدا از اونها به تازگی ویدیویی در یوتیوبش منتشر کرد که یک تتو آرتیست زن که بسیار حرفه ای بود در حال تتو کردن ساق پای یک خانوم هستش، اول شک و شبه هوادارا بر این بود که این پای سحره اما با توجه به اینکه هیچ نوشته و توضیحی در این رابطه نداشت برخی هم گفتن احتمالا برای نشون دادن این تتو کار وبالا بردن یوتیوبش بوده که امیرخان تو صفحه خودش نشونش داده

Untitled

تتلو و سحر همو عوض کردن؟!

سحر قریشی از وقتی که رفته و زنِ تتلو شده ذره ای و حتی کلامی در رابطه با وی حرف بدی نزده اما در عوض تتلو هر بار که از دست خانوم عصبانی شد حسابی شستش و پهنش کرد! البته که درسته سحر قریشی تو ایران شیطنت زیادی داشت و خیلی هم زبون دار بود اما حالا تو خونه شوهرش انگاری مظلوم شده و یا شایدم جرئت صحبت نداره هم از لحاظ اینکه اونجا غریبه و راهی جز پناه به تتلو نداره و آبروش هم رفته و هم اینکه تتلو از لحاظ اقتدار شرایط بالاتری به نسبت خانوم بازیگر داره به خصوص در قالب شوهررر!!!

سحر قریشی چند باری شده که تصاویر تتلو رو جهت ابراز علاقه منتشر کرده و یا نشون داده که بک گراند گوشیشه. البته که تتل خان هم گاهی جملاتی عاشقانه واسه خانومش میزاره اما در ادامه تصاویری که عروس خانوم منتشر کرد را مشاهده می کنید.

284663829_553243176154365_5249099653839830260_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی