|

ظاهر دیده نشده از "صبا راد" تو شمال که قدم به قدم بدتر شد؛ خونوادگی تو آرایش غَلتیدن!

saba rad shayanews

صبا راد که علاقه زیادی به انتشار موارد مختلف زندگی زناشویی خود دارد اینبار تصاویری از سفر شمالشون منتشر کرد که پوشش وی سوژه کاربران شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- صبا راد مجری سابق تلویزیون و بلاگر حال حاضر اینستاگرام می باشد که ظاهرا این شغلش را بیشتر دوست دارد چرا که در صدا و سیما باید طبق قوانین با حجاب کامل ظاهرا میشد اما حالا اگر سری به پیج خانوم مجری بزنید متوجه شکوفایی وی به مرور زمان خواهید شد!

حالا شاید بگین خب دوست داره این شکلی بچرخه! اما صبا راد همون خانومی هستن که زمانی که آزاده نامداری در خارج از ایران بی حجاب فیلمشون منتشر شد انتقاداتی از ایشون کردن اما انگاری برای خودشون مشکلی نیست!! حالا از این ها که بگذریم صبا راد این روزها دقیقا همانند بلاگر ها فعالیت خود را در صفحه اینستاگرام ادامه میدهد و اتفاقا جذب فالوور خوبی هم دارد و به 850 هزار دنبال کننده رسیده. وی استوری های بسیااار زیادی میگذارد و از روزمرگی و غذا پختن و قربون صدقه شوهر رفتن و... همه و همه چیز میگذارد!

خانوم مجری اینبار اما پستی از چند تصویر خود همراه با همسر و خواهر و مادرانشون منتشر کرد که ظاهرا یهویی رفتن سفر شمال، اما نکته ای که خیلی از کاربران بهش اشاره کردند پوشش صبا راد بود که در ادامه مشاهده می کنید.

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

صبا راد سن و سالشو فراموش کرد!!

البته که این اولین باری نیست که صبا راد بدین شکل در صفحات مجازی ظاهر می شود و تقریبا همیشه چنین بوده اما به مرور پیشرفت کرده و حالا به راحتی در صفحه اش خودنمایی می کند! در تصویری که پایین مشاهده می کنید استایل تینیجری خانوم مجری می باشد که توجه ها را به خود جلب کرد.

Untitled

چرا صبا خانوم افتاد تو این خطا؟!

اگه یه دهه هفتادی باشید قطعااا مامانتون از دنبال کننده های این برنامه بوده و صدای خوشِ خانم راد هم به گوش شما آشناست. اما چرا حالا خانم مجری رو انقدر تو اینستا میبینیم؟ چون صبا راد چندین سال در تلویزیون مشغول بوده و حالا واسش سخته که فقط یه خانم خونه دار باشه بدون ارتباط با مردم و صحبت باهاشون! بنابراین چه جایی بهتر از اینستاگرام که هم توش خودنمایی می کنه و هم ارتباط میگیره و درآمد بالا و خوبی داره.

صبا راد بعد از خداحافظیش از تلویزیون به ترکیه رفت و اعلام مهاجرت کرد اما بعد از گذشت مدتی برگشت و حالا هم در یکی از برج های چیتگر همراه با همسرش مانی رهنما سکونت دارد. مانی جان هم که شوهری پایه و معروفه پس در تولید محتوای خانم مجری همکاری داره.

sabarad.official_2711953531568403946_1108653063

صبا راد از گوگوش خوند!

صبا بعد از انکه از تلویزیون رفت به همراه همسر موزیسینش راهی ترکیه شد و حدود یک سالی آنجا ماند. در مدت حضور در ترکیه صبا خانوم که دیگر هیچ محدودیتی نداشت با عکس های عجیب و عشقبازی های جلوی دوربینش حسابی نام و نشان خود را در اینستاگرام بر سر زبان ها انداخت. صبا در تصاویری که منتشر می کرد خیلی در قید بند حجاب نبود البته هیچ گاه هم کاملاً سر برهنه و بی روسری جلوی دوربین نرفت! صبا راد چند باری هم به همراه همسرش از گوگوش آواز خواند و جلوی همه فالوورها شوهرش را بوسید.

بیوگرافی جالب صبا راد

صبا راد متولد 30 آبان 1359 در تهران ، مجری سابق تلویزیون است. فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته روانشناسی بالینی می باشد که در 18 سالگی در فیزیوتراپی کشف استعداد شد و کار خود را با رادیو آغاز کرد.

سال 1377 وقتی 18 ساله و دانش آموز مقطع پیش دانشگاهی بود در یک مرکز فیزیوتراپی کار می کرد که محل رفت و آمد چهرها و آدم های مشهوری بود. 

در نهایت روزی به دعوت یکی از مراجعه کنندگان مرکز که از مسئولان وقت رادیو بود برای تست راهی رادیو شد و بعد از قبولی به استخدام صدا و سیما درآمد.

Untitled

جنجال روزه خواری تو تلویزیون

تیر ماه 94 بود که در برنامه به خانه بر می گردیم در بخش آشپزی بعد از آماده شدن غذا از آشپز خواست مزه غذا را امتحان کند. او که متوجه نبود ماه رمضان هست شروع به تست غذا و روزه خواری در آنتن زنده کرد. کارگردان که متوجه اشتباه مجری شده بود سریعا دوربین را به سمت دیگری سوئیچ کرد اما تصاویر و فیلم این سوتی به شدت در فضای مجازی سوژه شد!

Untitled

ازدواجات صبا راد!!

صبا خانوم راد در سال 1392 وقتی که 32 سال داشت با مرتضی علی آبادی ازدواج کرد که البته این زندگی تنها سه سال دوام داشت و به طلاق ختم شد! مرتضی علی آبادی علاوه بر مجری گری ، مدتی هم مدیر مجموعه ورزشی تنیس استقلال نیز بود و حالا تجربه بازیگری نیز دارد.

اما خانوم مجری در سال 1396 برای بار دوم ازدواج کرد که اینبار با مانی رهنما خواننده معروف بود. البته که قبل از علنی شدن ازدواج این زوج عکس های مشترکی که داشتند منتشر شده بود!

مانی رهنما از ازدواج اول خود یک پسر بنام پارسا متولد 1380 دارد ، مهریه ازدواج او با خانوم راد یک آهنگ عاشقانه مورد تایید می باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی