|

خانوم بازیگر بعد "سقوط عشقیش" همرو عشق ممنوع کرد؛ دُکی جون این قاطی بازیا چیه!

بهنوش طباطبایی انگار این روزها کلاً مخالف عشق و عاشقی است و حتی به گربه اش نارنگی خان هم اجازه نمی دهد عاشق شود!

لینک کوتاه کپی شد

بهنوش طباطبایی از آن دسته بازیگرانی است که به خوبی پله های پیشرفت را طی کرد و حتی طلاق و جداییی از همسرش هم باعث نشد گوشه گیر شود و در عوض توانست در کنار بازیگری ادامه تحصیل هم بدهد و حالا بهنوش طباطبایی جزو معدود خانم های بازیگر با مدرک تحصیلی دکتری است.

به گزارش «شایانیوز» بهنوش طباطبایی بعد از اینکه چند سال پیش از مهدی پاکدل جدا شد همواره شایعاتی در خصوص ازدواج مجدد خانم بازیگر شنیده می شد اما گویا خانم خانوما به کل عشق و عاشقی را بوسید و گذاشت کنار! بهنوش خانم حتی به گربه ای عزیزش نارنگی خان هم اجازه عاشق شدن را نمی دهد!

258

نارنگی خان عشق و عزیز دل بهنوش

بهنوش طباطبایی گربه ای پشمالو به نام نارنگی دارد. این گربه خانگی بندِ جان خانم بازیگر است و گاهی با او طوری حرف میزند گویی همسرش است.

بهنوش تصاویر زیادی با گربه خانگی اش منتشر می کند. وی به تازگی هم دو عکس همراه با گربه اش پست کرد که در این تصاویر آرایشی غلیظ دارد و با حالتی لم داده می باشد که در شبکه های اجتماعی وایرال شد.

behnoushtabatabai_1634033560_2

استایل خفن بهنوش طباطبایی تو تعطیلات نوروز

بهنوش طباطبایی از آن بازیگرانی است که به سلامت و فیزیک بدنی خود به شدت اهمیت می دهد و همیشه ورزش می کند و هراز گاهی هم عکس و ویدیوهایی از ورزش و تغذیه خودش رو تو اینستاگرام منتشر می کند. توجه خاص خانم بازیگر باعث شده که با وجود گذر از 40 سالگی همچنان بهنوش جزو جذاب ترین بازیگران سینما باشد. خانم طباطبایی در تعطیلات عید نوروز هم دو عکس خاص یکی پای سفره هفت سین و دیگری در روز سیزده بدر منتشر کرد که حسابی دل هواداراش رو برد و کلی لایک و کامنت گرفت.

behnoushtabatabai_1647796492

behnoushtabatabai_1648891125

تصویر NFT بهنوش طباطبایی ۳۲۰۰دلار فروخته‌شد !

یک تصویر از بهنوش طباطبایی، در شبکه Polygon به صورت NFT مینت شده و با قیمت یک اتر، حدودا ۳۲۰۰ دلار در OpenSea به فروش رفته است.

این اثر توسط یکی از طرفداران این بازیگر به فروش رفته که کالکشنی از تصاویر او است. خریدار این NFT از طریق مینت این اثر 3200 دلاری را به نام خود کرده است.

بهنوش طباطبایی در واکنش به این خبر نوشت: یه سلفی سر از کجا ها که در نمیاره؟

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی زمانی که هنوز عمل زیبایی مد نبود!

بهنوش طباطبایی هم به مانند بسیاری از بازیگران عمل های زیبایی زیادی روی صورت خود انجام داده در ادامه ویدیویی که برای سال 76 است را مشاهده می کنید که خانم بازیگر هنوز عمل نکرده بودند و چهره به کلی فرق داشت!!!

او به تازگی هم یک عکس استوری کرده که با آرایش کامل بسیار زیبا و دلربا شده است. البته آنچه که در این عکس مورد توجه کاربران قرار گرفت عمل سانترال لب بهنوش بانو بود که چهره او را بسیار دلنشین تر کرد.

hashiye_va_havashi_1635458095

بهنوش چگونه خانم دکتر و استاد دانشگاه شد؟

بهنوش طباطبایی چندی پیش تصویری از کارت عضویتش در انجمن علمی روان‌شناسی تربیتی ایران را منتشر کرد و ورود خودش به خانواده روان‌شناسی تربیتی را جشن گرفت.

خانم دکتر طباطبایی نوشت: "از سال ۹۱ شروع به تحصیل کردم در مقطع کارشناسی در رشته ی روانشناسی عمومی و بعد از آن در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی روانشناسی بالینی و اکنون در حوزه روانشناسی تربیتی.بسیار خوشحالم که عضوی کوچک از این خانواده ی بزرگ هستم و به این خانواده ی جدید می بالم و امیدوارم با کمک خداوند و بزرگان و اساتید روانشناسی بتوانم در این راه و در خدمت به ایرانم اثر گذار باشم."

CVpKscBbof00

behnoushtabatabai_1636106306

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی