|

پیشرفت چشمگیر "بهنوش طباطبایی" بعد از طلاق؛ چه استادِ خوشگلی!

بهنوش طباطبایی بازیگر خوشگل ایرانی که حالا تبدیل به خانم دکتر و استاد دانشگاه شده است پستی جالب از اولین دیدارش با دانشجویان خود گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد
1

بهنوش طباطبایی بازیگر خوشگل و البته با استعداد ایرانی است که اولین بار او را در فیلم «کلاغ پر» در کنار محمدرضا گلزار و مهناز افشار دیده ایم.

به گزارش«شایانیوز» بهنوش خانم مدت زیادی است که از همسر بازیگرش جدا شده و مجردی زندگی می کند. ناگفته نماند که ظاهرا شرایط بهتری نسبت به قبل دارد و این طور که از پست و استوری هایش معلوم است روز های شاد و مفرحی را همراه با گربه پشمالویش نارنگی خان دارد و یه طورایی او را جای شوهر نداشته اش حساب می کند!

از این ها که بگذریم بهنوش طباطبایی چندی پیش تصویری از کارت عضویتش در انجمن علمی روان‌شناسی تربیتی ایران را منتشر کرد و ورود خودش به خانواده روان‌شناسی تربیتی را جشن گرفت. حالا خانم دکتره ما استاد دانشگاه شده و برای اولین بار با دانشجویان خود دیداد داشته است.

بهنوش طباطبایی

طباطبایی در کپشن پستش نوشت:

اولین تجربه ی تدریسم در دانشگاه

( پیام نور) برام بسیار با ارزش است.

این عکس یادگاریست از این تجربه.

کلاسها مجازی بود ولی

با تعدادی از دانشجویان عزیزم که بسیار هم با انگیزه و درسخوان و‌ فعال در کلاس بودند قرار دیدار گذاشتیم.

امیدواورم تک تک دانشجویان عزیز دلم موفق باشند .

جای همگی آنها در این عکس خالیست

بهنوش طباطبایی

البته این حرکت و پست خانم بازیگر با نظرات مختلفی همراه بود و خیلی ها او را برای این پیشرفت تحسین کردند و خیلی ها هم او را همه کاره و هیچ کاره دانستند.

از حق هم نگذریم بهنوش طباطبایی استاد زیبا و دلنشینی است که با توجه به انرژی و پشتکاری که دارد در این راه نیز موفق خواهد بود.

بهنوش طباطبایی

و اما پستی که مدتی پیش خانم دکتر طباطبایی نوشته و منتشر کرده بودند: 

"از سال ۹۱ شروع به تحصیل کردم در مقطع کارشناسی در رشته ی روانشناسی عمومی و بعد از آن در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی روانشناسی بالینی و اکنون در حوزه روانشناسی تربیتی.بسیار خوشحالم که عضوی کوچک از این خانواده ی بزرگ هستم و به این خانواده ی جدید می بالم و امیدوارم با کمک خداوند و بزرگان و اساتید روانشناسی بتوانم در این راه و در خدمت به ایرانم اثر گذار باشم."

بهنوش طباطبایی

بهنوش و نارنگی جانش

بهنوش طباطبایی از جمله بازیگرانی است که در فضای مجازی و اینستاگرامش فعالیت به نسبت بالایی دارد و بیش از هشت میلیون کاربر نیز او را دنبال می کنند اما عموما حاشیه خاصی ندارد. ولی جدیدا خانم بازیگر هم به اخبار جنجالی ورود پیدا کرده است که قطعا خود نیز خواستار چنین چیزی می باشد. 

خانم دکتر گربه ای پشمالو به نام نارنگی دارد. این گربه خانگی بندِ جان خانم بازیگر است و گاهی با او طوری حرف میزند گویی همسرش است. ناگفته نماند این حرکت در میان خانم های بازیگر به نوعی رقابت و و چشم و هم چشم تبدل شده و هرکدام یکی یک گربه در خانه هایشان دارند.

بهنوش طباطبایی

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی