|

خوشگلی "ترلان پروانه" با اینهمه آب و تاب جلو هوادارش کم آورد؛ چه رولکس لوکسی!

تیپ و پوشش ترلان خانوم پروانه در اکران گربه سیاه در استابول در فضای مجاز بازتاب زیادی داشت و خیلی دیده شد.

لینک کوتاه کپی شد

ترلان پروانه جزو بازیگرانی است که خیلی زود وارد عرصه بازیگری شد و حالا با وجود سن کم به پختگی کامل رسیده و به یکی از پرکارترین بازیگران این روزهای سینما و شبکه نمایش خانگی تدیل شده است.

به گزارش «شایانیوز» ترلان خانوم 23 ساله البته حاشیه هم کم نداشت و تا همین چند ماه پیش نام او در کنار سلبریتی های مختلفی می آمد. ابتدا بحث دوستی و رابطه او با فرشاد احمدزاده مهاجم سابق پرسپولیسی ها مطرح شد و عکس هایی که منتشر شد که نشان از رابطه ی جدی بین این دو نفر بود.

170969_713+(1)

اما به هر دلیل این رابطه به سرانجام نرسید و بعد از مدتی دوباره نام پروانه بر سر زبان ها افتاد و طرف مقابلش هم باز یک فوتبالیست معروف بود. اینبار نام سعید عزت اللهی هافبک ملی پوش گیلانی در کنار ترلان خانوم قرار گرفت. رابطه ای که البته هیچ گاه علنی نشد و هیچ کدام از این دو نفر هم آن را تائید یا تکذیب نکردند.

Untitled+(1)

بعد از این که ترلان از رابطه با فوتبالیست ها خیری ندید این بار اسمش در کنار یکی از همکاران خودش قرار گرفت. شایعه شد پروانه با ارسلان قاسمی که خیلی هم چهره محبوبی نیست وارد رابطه شده. البته واکنش ارسلان به این شایعه قدری عجیب بود.

چرا که وی در یک گفتگوی اینترنتی در پاسخ به سوال مبنی بر شایعات ازدواج او با ترلان پروانه گفته بود:

بگزارید ماجرا را تمام کنم. من عاشق شخص دیگری هستم و هم اکنون در زندگی من هست و این که اسمم را کنار ترلان پروانه می گذارند دوست ندارم. 

ارسلان+قاسمی

به هر روی ترلان خانوم باوجود اینکه هیچ کدام از این روابط عاشقانه اش با سلبریتی ها به سرانجام نرسید اما این حواشی به او کمک کرد تا بیشتر دیده شود و اسمش بر سر زبان ها بیوفتد. این در واقع همان چیزی است که بیشتر سلبریتی ها به دنبال آن هستند.

برگردیم سر اصل داستان و از حال خوب این روزهای ترلان خانوم برایتان بگوییم. ترلان که این روزها اکران گربه سیاه را دارد به همراه بهرام خان رادان تهیه کننده این فیلم دور افتادن و نه تنها برای اکران این فیلم به شهرهای مختلف کشور سفر می کنند بلکه به کشورهای همسایه هم می روند و با ایرانی های مقیم آنجا گربه سیاه می بینند.

نکته ای که در این تورهای اکران جلب توجه می کرد نوع پوشش ترلان پروانه است او در ترکیه و گرجستان است. او در این اکران ها با یک کت کوتاه مشکی حاضر شد برای پوشش موهایش هم از توربان استفاده کرد.

در ادامه تصاویری از حضور ترلان خانوم در اکران های خارج از کشور گربه سیاه را می بینیم:

cinema_ladies_1641757481_5

cinema_ladies_1641757481_1

cinema_ladies_1641757481_3

cinema_ladies_1641757481_7

ترلان خانوم ساعت رولکسِ شو کرد تو چشم همه!

از این ها که بگذریم بهرام رادان و ترلان پروانه برای اکران مردمی فیلم گربه سیاه به ارمنستان رفتند و آقای بازیگر هم هنگاهی که در هتل بودند لایوی در اینستاگرام گرفت و دست ترلان خانم هم داد. آن ویدیو را مشاهده کنید تا ادامه توضیحات.

در این لایو کاربران انتقادات بسیاری به رابطه و راحتی بهرام رادان با ترلان پروانه کردن و پوشش خانم بازیگرو ناجور دونستند. برخی هم  گفتند آقای خبرنگاری که تو اینتسا در حال افشاگری بازیگرا و بلاگر هاست، چیز هایی از رابطه بهرام و ترلان گفته بود که این ویدیو کمی آن را تایید کرد.

اما جدا از این ها بعضی از نظر ها هم بر این بود که ترلان پروانه خواست تا ساعت رولکسشو نشون بده و خب از اونجایی که دستمزد خیلی خوبی گرفتن بایدم ازین برند ها استفاده کنن و تو چشم مخاطبین هم فرو کنند!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • رضا ارسالی در

    دوستان الان شما قضاوت کنید کسی که ساعتش و به این تابلویی به قول دوستمون تو چشم مردم میکنه به نظر شما تازه به دوران رسیده نیستش که خودش آرزو و عقده ساعت رولکس داشته و الان که بش رسیده خیلی مسئله مهمی میدوندش که ابنجوری تابلو نشون میده؟!!! بزرگی گفتش:خدا اگه به کسی هم ثروت میده اول باید ظرفیتش و بده و این خانوم پروانه دقیقا مثل ثروتمند بی ظرفیته

  • سعیده ارسالی در

    ترلان جان برات آرزوی موفقیت میکنم

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی