|

فرشاد از ترلان رسید به یه عسل بانو؛ آقای فوتبالیست جای این عکسا تو مجازی نیستا!

فرشاد احمدزاده با انتشار یک عکس عاشقانه و منشوری از خودش و همسرش حاشیه فراوانی ایجاد کرده است

لینک کوتاه کپی شد
2

فرشاد احمدزاده پرسپولیسی سابق و بازیکن فعلی سپاهان در گذشته درگیر حواشی زیادی در مستطیل سبز بوده است، از ماجرای درگیریش در تمرین پرسپولیس گرفته که به علت زدن تکل خشن از طرف شایان مصلح او به شدت عصبانی می شود و قصد درگیری با هم‌ تیمی خود را داشت که با دخالت بازیکنان ختم به خیر می شود تا دعوا با داور مسابقه در بازی با گل گهر که می توانست آینده فوتبالیش را به خطر بیندازد و درگیری فیزیکیش در دربی تهران.

به گزارش «شایانیوز» در چند وقت اخیر فرشاد توانسته حواشی مستطیل سبز را کم کند اما حواشی که او در فضای مجازی ایجاد می کند دست کمی از آن دوران ندارد. هر زمان که اسم فرشاد احمدزاده رو می شنویم یاد ترلان پروانه و عاشقانه هایشان زنده می شود. البته عشقی که حواشی آن بیشتر بود و در آخر این رابطه فرشاد احمدزاده گفت که ترلان پروانه ایده آل او نبوده است!

170969_713+(1)

البته ترلان خانوم پیش از ماجرای دوستی با فرشاد احمدزاده حواشی دیگری هم داشت و مدتی زمزمه هایی از رابطه خانوم بازیگر با سعید عزت اللهی هم شنیده می شد. به سعید و فرشاد ارسلان خان قاسمی را هم اضافه کنید که شایعه ارتباط و دوستی اش با ترلان جان پروانه داغِ داغ بود و البته انگار شایعه این رابطه خیلی به مذاق ارسلان خوش نمی آمد.

چرا که وی در یک گفتگوی اینترنتی در پاسخ به سوال مبنی بر شایعات ازدواج او با ترلان پروانه گفته بود:

بگزارید ماجرا را تمام کنم. من عاشق شخص دیگری هستم و هم اکنون در زندگی من هست و این که اسمم را کنار ترلان پروانه می گذارند دوست ندارم. 

ارسلان+قاسمی

برگردیم به سوژه خودمان یعنی فرشاد احمدزاده، فرشاد بعد از ماجراهایش با ترلان با دختری به نام کیانا وارد رابطه شد این دو تصمیم گرفتند خیلی زود دوستی شانرا علنی کنند که البته در آخر به ازدواج هم ختم شد. حالا انتشار چند عکس منشوری از او و زنش حاشیه ساز شده است. به نظر می رسید او و زنش می خواهند ادامه دهنده راه قائدی و همسرش باشند.

فرشاد+احمدزاده

البته کیانا محمدی خانم فرشاد احمدزاده هم خودش جزو شاخ های فضای مجازی است و اگر اسم او را سرچ کنید با کلی عکس های شاخ و پلنگ طور مواجه خواهید شد که قطعاض برایتان جالب خواهد بود.

lindayiha_1634240777

البته در میان فوتبالیست های دیگر هم به وجود آمدن این حاشیه ها و انتشار چنین عکس های عاشقانه و منشوری سابقه دارد. از نیکبخت واحدی و عکس های خیلی عاشقانه اش با همسرش که چند وقت پیش جنجال به پا کرد، سپهر حیدری و زنش با زندگی لاکچریشان در دوبی و داستان های عشقی ادامه دار مهدی قایدی با ستاره معصومی.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

 • همایون تقوی فر ارسالی در

  فرچاد احمد زاده کسی نیست اصلا گنده نکنید این کوتوله ها رو خواهشا

 • پری ارسالی در

  ترلان خیییلی خوشگلتره ،مگه هرکی چشماش رنگیه قشنگه؟ این اصلا به گرد ترلان هم نمیرسه

 • ناشناس ارسالی در

  پول مفتی که به این بازیگرا میدن ،هرکی باشه اینجوری خرجش میکنه

 • ناشناس ارسالی در

  اینقدر حقیرن که فقط می‌خوان دیده شن!!!

 • تنهای قرمز پوش ارسالی در

  ولی انصافا زن فرشاد احمد زاده خوشگله

 • تاج دو ستاره ارسالی در

  بازی با پیروزی نزدیکه باید یه کاری کنه تا یکی دو جلسه محروم یشه و اینجوری بازی‌ نکردنش جلوی تیم سابقش عادی جلوه کنه ابن وسط اخلاق حرفه ایی و تعصب به تیمی که ازش پول می گیری کجا میره خدا داند.

 • Hani ارسالی در

  ب شما چه ربطی داره زندگی خودشونه
  چیش به شماها میرسه؟

 • به تو چه ارسالی در

  خدا نسل شما کسافت های حاشیه ساز رو از روی زمین برداره خب به تو چه حالا تو اون دنیا جوابش رو میبینه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی