|

"الهه حصاری" اینجوری خودشو به خانومای پلنگ ثابت کرد؛ با اعتماد به نفس و جذاب!

الهه حصاری بازیگر معروف ایرانی که به تازگی بر خلاف خیلی از خانم های بازیگر اعتماد به نفس دارد و از چهره بدون فیلتر و آرایشش استوری گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد

الهه حصاری بازیگر خوش چهره و کم حاشیه ایرانی می باشد که البته مامانی خوشگل تر از خودش داره. وی با سریال "هشت و نیم دقیقه" شناخته و معروف شد اما بازی اش در نقش اصلی سریال شبکه خانگی "ممنوعه" خیلی خیلی بیشتر به مخاطب معرفیش کرد.

به گزارش«شایانیوز» الهه حصاری از هنرمندان فعال در اینستاگرام است که البته نه مثل برخی هنرمندان که فقط موضوعات هنری میزارن هستش و نه مثل امثال خانم بهاره رهنما که با قرتی بازی و تبلیغ پیج رو جلو میبرن! خانم بازیگره کوچولو گاهی تصاویری با نمک از خود منتشر می کند البته این کوچولو بودن از نظر جثه او می باشد نه سنی.

الهه حصاری در کل اهل آرایش های بسیار ملایم است که چهرشو تینیجر نشون بده اما اینبار استوری از خود منتشر کرد که کلا هچ آرایشی نداشت و بدون فیلتر پلنگ طور اینستایی هم بود.

Untitled

الهه حصاری دو خواهر به نام های المیرا و ملیکا دارد که یکیشون با عمل و آرایش همیشه چهر ای داف طور و خوشگل دارد اما اون یکی چهره ای نچرال و زیبا دارد.

اما مهم تر از همه اینا همانطور که گفتیم مامانشون هست که انگار آبجیه دختراست نه مامانشون! تا به حال هر فیلم و عکسی که از مامان خانوم منتشر شده با نظرات خوب و تعجب کاربران همراه بوده که بیشتر جذب او شدند تا خانوم بازیگر و آبجیاش!

ناگفته نماند به گفته خود الهه حصاری مادرشون به تنهایی سه دختر را بزرگ کرده و پدر ندارند.

الهه حصاری و خواهراش
الهه حصاری و خواهراش
الهه حصاری و مامانش
الهه حصاری و مامانش

بیوگرافی الهه حصاری

الهه حصاری متولد 18 مرداد 1369 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته تربیت بدنی و لیسانس زبان انگلیسی می باشد که حالا مربی یوگا شده و عطرباز  می باشد.

artaaa.photography_1637345636

خانم بازیگر یوگا کارِ خفن!

رشته تحصیلی من تربیت بدنی بود و از همان کودکی عاشق ورزش کردن بودم و دنبالش کردم که بعد از مدتی ماجرا برایم جدی تر شد.

دنبال مدارک فیتنس و بدنسازی رفتم ، زمانی که ورزش یوگا در کشورمان مطرح شد خیلی به آن علاقمند شدم که بعدا متوجه شدم ورزش آسانی هم نیست. من استاد خوبی داشتم و دوره های کامل این رشته را گذراندم و مدرکم را در این زمینه هم گرفتم.

iranian_actress_new_1640296325_1

عشقِ غذاهای دریایی

غذاهای دریایی خیلی مورد علاقه‌ ام هستند و تقریبا همگی آنها مانند میگو ، ماهی و … را دوست دارم ، سعی می‌ کنم این غذاها را در رژیم غذایی‌ ام داشته باشم.

جدا از اینکه مزه ‌شان را دوست دارم دلیل اصلی علاقه‌ ام به غذاهای دریایی ، سالم و مغذی بودن اوناست.

armin__ahmari_1638633444

ازدواج

الهه حصاری هنوز ازدواج نکرده و مجرد است اما می گوید تجربه عشق را دارد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی