|

سلفی متفاوت و خوشگلِ "خانم بازیگر" با آبجیاش؛ یکی از یکی شاخ ترن!

الهه حصاری بازیگر شناخته شده و خوش چهره ایرانی است که اینبار تصویری از دو خواهر زیبایش منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
3

الهه حصاری بازیگر خوش چهره اما ریز نقش سینما و تلویزیون است که ابتدا با بازی در سریال «هشت و نیم دقیقه» دیده شد اما با بازی در سریال شبکه خانگی «ممنوعه» به شهرت رسید.

به گزارش«شایانیوز»  الهه حصاری از هنرمندان بی حاشیه است که گاهی تنها بخاطر مادر جوان و زیبایش جنجالی می شود که خیلی ها می گویند مادر بهتر از دختر است! البته این بازیگر جوان دو خواهر جوان هم دارد اما تا به حال تصویری از پدرش دیده نشده و همیشه این چهار خانم با هم عکس سلفی میگیرند.

الهه حصاری در اینستاگرام بیش از 1 میلیون دنبال کننده دارد و از فعالین این برنامه است و دارای تیک آبی نیز می باشد. در ادامه تصویری جذاب و جدید از خانم بازیگر با دو خواهرش را مشاهده می کنید.

الهه حصاری

شایعه کشف حجاب الهه خانم

الهه حصاری مدتی پیش تصویری از خود منتشر کرد که خطای دید برای کشف حجابش داشت. بسیاری از خبرگزاری ها با این تیتر برای او شایعه درست کردند و کاربران هم در نظرات به برداشت حجاب او آن هم در کشور مشکوک شدند.

اما اگر کمی به عکس دقت کنید متوجه می شوید که به دلیل سیاه و سفید بودن تصویر چنین خطای دیدی رخ داده و او تنها کلاهی مشکی به سر دارد و کشف حجابی در کار نبود!

الهه حصاری

همانطور که گفتیم الهه حصاری مامانی خوشگل دارد که بسیار از خودش قرتی تر و جذاب تر است و هر گاه تصویری از او منتشر می کند مورد توجه کاربران نیز قرار می گیرد. مامان خانم، در مرداد ماه برای تولد دخترش ویدیویی منتشر کرد که علاوه بر گفته های زیبا و عاشقانه ای که به دخترش، جوان و جذاب بودنش نیز تعجب کاربران را برانگیخت.

الهه حصاری و مادرش
الهه حصاری و مادرش

بیوگرافی الهه حصاری

الهه حصاری متولد 18 مرداد 1369 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته تربیت بدنی و لیسانس زبان انگلیسی می باشد که حالا مربی یوگا شده و عطرباز  می باشد و تنها دو خواهر بنام المیرا و ملیکا دارد.

خانم بازیگر مربی یوگا میشود!

رشته تحصیلی من تربیت بدنی بود و از همان کودکی عاشق ورزش کردن بودم و دنبالش کردم که بعد از مدتی ماجرا برایم جدی تر شد. دنبال مدارک فیتنس و بدنسازی رفتم، زمانی که ورزش یوگا در کشورمان مطرح شد خیلی به آن علاقمند شدم که بعدا متوجه شدم ورزش آسانی هم نیست. من استاد خوبی داشتم و دوره های کامل این رشته را گذراندم و مدرکم را در این زمینه هم گرفتم.

الهه حصاری

مربی یوگا شدم

برای اینکه بتوانی در یوگا مربیگری کنید ابتدا باید دوره های آمادگی جسمانی را بگذرانید که البته برای مربیگری هر ورزشی باید این دوره را دید و مدرکش را گرفت. من این دوره را گذراندم و بعد ایروبیک را انتخاب کردم و بعد از آن هم بدنسازی و فیتنس و در نهایت یوگا که انتخاب خودم بود که حالا مربی شدم.

الهه حصاری

تدریس بازیگری

من قبل از اینکه در آموزشگاه تدریس کنم، در باشگاه ورزشی یوگا را به علاقه مندان این رشته آموزش می دادم و البته الان هم مشغولش هستم اما ماجرای ورود من به آموزشگاه آوا و تدریس در آنجا خیلی جالب است.

در یکی از جشن های حافظ آقای هومن سیدی را دیدم ایشان خودشان در این کارگاه بازیگری تدریس می کنند و متوجه شدند من یوگا آموزش می دهم. به من پیشنهاد دادند تا در این آموزشگاه هم تدریس کنم و با کمال افتخار پذیرفتم.

الهه حصاری

علاقه به نقش یک ورزشکار

خیلی دوست دارم که یکبار یک نقشی به من پیشنهاد شود که نقش یک ورزشکار حرفه ای را بازی کنم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی