|

چهره ترسناک و دیده نشده از "لیلا بلوکات" واسه جذب فالوور؛ خانوم کمتر بریز بیرون!

لیلا بلوکات بازیگر معروف ایرانی است که علاقه زیادی به نشان دادن خود در مجازی دارد اینبار هم عکس با گریمی جالب و ترسناک از خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

لیلا بلوکات بازیگر معروف و البته محبوب ایرانی است که ابتدا او را با بازی در سریال "یوسف پیامبر" شناختیم و بعد هم ایفای نقش در فیلم و سریال های تلویزیونی. لیلا بلوکات در سینما بسیار کم کار است و ظاهرا حالا یا بنا به ترجیح خودش و یا به دلیل نبود پیشنهاد کاری روی پرده سینما آنقدر ها دیده نمیشود.

به گزارش«شایانیوز» لیلا بلوکات هنرمندی دست به خیر است که البته زندگی مرفهی هم دارد و دائما در حال رسیدن به ظاهر و زندگی خودش است اما مثل خیلی از خانم های بازیگر مثل بهاره رهنما خود را وارد حواشی خاص نمیکند. وی در اینستاگرام هم فعالیت بسیار بالایی دارد و هر عکسش هم با یک تیپ و استایل است و ظاهرا خانم بازیگر لباس تکراری دوست ندارد!

لیلا بلوکات در پج خود بیش از 2 میلیون دنبال کننده دارد که دوست دار او هستند. این هنرمند عزیز بیشتر تصاویر و متن هایش با موضوعاتی غمگین و دپ طور هستند که خب روی کاربران هم تاثیرات منفی دارد. وی به تازگی هم با انتشار تصویری از خود با گریمی جالب و متفاوت جملاتی مبهم نوشت.

leilabolukat_1640105260_1

leilabolukat_1640105260_2

اما لیلا بلوکات از هنرمندان غمگینی است که حوصله زیادی هم در آرایش و گریم و درست کردن فیلم و عکس و عکاسی و گشت و گذار و...دارد. او یک خانم قرتی است که برای تولید محتوا در صفحه اینستاگرامی اش از هر چیزی استفاده می کند.

لیلا بلوکات چند روز پیش هم ویدیویی پاییزی از خود منتشر کرد که مثلا در حال رد شد است اما این پست با نظرات مختلفی همراه شد و برخی کاربران گفتند شما که بازیگری چرا انقدر مصنوعی رد شدی و موضوع دیگر اینکه برگ ها چقدر مصنوعی تر ریزش کردند! 

البته این ها موضوعاتی نیست که مهم باشد اما چون هنرمندان زیر ذره بین اینهمه مخاطب و کاربر هستند پس باید توجه بیشتری به مطالب و مواردی که منتشر می کنند داشته باشند.

همانطور که گفتیم لیلا بلوکات وضع مالی خوبی دارد و تیپ های ست زیادی هم میزند و با توجه به گرانیه پوشاک و اینکه بالاخره خانم بازیگر مارک پوش هستند اینهمه استایل و لباس کمی فخرفروشی به مخاطب است.

در ادامه تعدادی از تیپ های خانم خانما را مشاهده می کنید.

celebmagazine.ir_1543345940

cinema_online_1556074351

erfanbayatian.art_1639003792

roisa.meson_1566499624

لیلا بلوکات از هنرمندان فعال در اجتماع و اینستاگرام است. وی علاقه دارد اغلب تیپ هایش نکته دار باشد و قسمتی از اندامش خودنمایی کند به خصوص پاهایش که ظاهرا بدون خجالت و هیچ ابایی هم از شلوار های بسیار کوتاه استفاده می کند. ظاهرا گشت و رسیدگگی تنها برای مردم ادی است و هنرمندان خانم هرگونه که بخواهن می توانند در ملاعام حاظر شوند!

53

لیلا بلوکات: همه میخوان منو شوهر بدن!

این بازیگر زن مدتی پیش در یک مصاحبه نسبت به اطرافیانش ابراز ناراحتی کرده بود. وی می گوید از اینکه مردم، دوستان و خانواده به دنبال شوهر دادنش هستند کلافه شده. لیلا بلوکات دلیل مجرد ماندش را ترس از شوهر دانست که شاید او همانند لیلا علاقه ای به کمک ناشته باشد و حتی بواهد جلودار او از این انجام کار خیر هم بشود.

خیلی از بازیگران همچون بهاره رهنما تنها به فکر پول رو پول گذاشتن خود هستند و با وجود شهرت و درآمد بالا اما خبر زیادی از کمک کردنشان به گوش نمیرسد.

لیلا بلوکات و خواهرش لیلا بلوکات و خواهرش

زندگی شخصی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات متولد 4 آذر 1361 در تهران  بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. بلوکات در رشته کارشناسی فرش تحصیل کرده است. او مجرد هست و دو خواهر و یک برادر دارد هم اکنون ساکن اقدسیه است.

پیشنهادات ویژه

  • حشمت فردوس ارسالی در

    درد توت فضول

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی