|

خودنمایی "بهاره رهنما" با پاهای برهنه و انگشتر شاخ؛ تو این سن چرا صورتی؟

بهاره رهنما به تازگی چالشی در اینستاگرام خود به راه انداخته با عنوان بهار در زمستان که تلاش می کند به سلامت جسمی و روانی فالوورهایش کمک کند

لینک کوتاه کپی شد

بهاره رهنما را باید این روزها پرکارترین و شاخ ترین سلبریتی اینستاگرام دانست. خانم بازیگری که انگار دیگر بازیگری را کنار گذاشته و تمام وقتش را صرف اینستاگرام و حدود 5 میلیون فالوورش کرده است.

به گزارش «شایانیوز» بهاره رهنما همیشه در اینستاگرام چیزی برای گفتن دارد یا از تولد و محصولات آرایشی بهداشتی شوهرش می گوید یا به فلان مزون رفته و برای آن ها تبلیغ می کند و در خوشبینانه ترین حالت نمایش نامه می خواند و با زنان موفق لایو می گذارد.

به هر حال بهاره این روزها در اینستاگرام حسابی سرش شلوغ است و پول خوبی هم از تبلیغات اینستاگرامی به جیب می زند.

البته اینستاگرام بهاره خانم رهنما همش تبلیغ و آگهی نیست و زنِ باران هر از گاهی هم کارهای مثبت و خوبی هم انجام می دهد. نمونه اش همین چالش بهار در زمستان بهاره خانوم رهنما است. ماجرا از این قرار است که بهاره از فالوورها و طرفدارانش خواسته هر روز یک نکته درباره ورزش، تغذیه، خواب و یک جمله یا کار انگیزشی یا آموزشی شیر کنند و بهاره هم بهترین ها را تگ می کند. البته ویدیویی که بهاره برای معرفی چالش خود گذاشت خالی از حاشیه نبود استایل صورتی و انگشتر بزرگ و البته تتوهای بهاره خانوم بیشتر از صحبت هایی که در مورد چالشش کرد تو چشم بود.

البته این نخستین بار نیست که بهاره با نوع پوشش و تتوهایش خبر ساز می شود او پیشتر هم نشان داده بود که به تتو کردن علاقه زیادی دارد. نمونه اش هم تتوهایی بود که بهاره خانم در جریان سفر به ترکیه رونمایی کرد.

b.rahnama_1637956233

166238_805

البته کاربران به تتوها و پوشش خانم رهنما خیلی واکنش مثبتی نشان ندادند و برخی کاربران به تتو روی گوشش گیر دادند بعضی هم به چند گوشواره ای که مثل دختران کم سن زده انتقاد کردد. عده ای هم تیکه هایی سنگین بارش کردند!

بهاره خانوم بلفاروپلاسی می کنه و مژه می کاره!

بهاره رهنما از وقتی با حاجی ازدواج کرده حسابی به خودش می رسه و کلی آرایش زیبایی و حتی عمل جراحی انجام داده. به تازگی هم ویدیویی از بهاره رهنما منتشر شد که در حالت خوابیده است و کاشت مژه آن هم به رنگ آبی انجام می دهد، بعد از آن هم که با موهای بلوند و بافتش ناز و عشوه می ریزد.

بهاره خانوم 48 ساله البته فقط به کاشت مژه اکتفا نکرد و برای اینکه خوشگل و جذاب باشد به تازگی گویا عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاسی انجام داده. عمل بلفاروپلاستی باعث جمع شدن حجم چربی پشت پلک و باز شدن چین و چروک های اطراف چشم می شود که کمک به شادابی و جوانی چهره می کند.

البته خانوم رهنما برای اینکه خیلی هزینه ندارد و از فالوورهایش مایه گذاشت و برای آقای دکتر در صفحه اینستاگرامش حسابی مایه گذاشت و تبلیغ اش را کرد.

b.rahnama_2729865166887022224_30916040

همانطور که گفتیم خانم بهاره رهنما تبلیغات فراوانی در پیجش دارد. وی دیگر از هر راه و روشی که فکرش را کنید وارد شده و هر چیز بیخودی هم تبلیغ کرده. به تازگی هم با انتشار تصویر یک کفش شیشه ای و تگ پیج و جمله ای ترغیب کننده معرفی زیرپوستی کرده است. در ادامه ان را مشاهده می کنید.

Untitled+(1)

و این فقط نمونه ای بود از تبلیغات بهاره خانوم رهنما که قطعا اگر شما هم از قبل بازیگر بودید و معروف و قید خیلی چیز ها را می زدید صد هیچ از بقیه جلوتر می افتادید و مثل خانم بهاره رهنما با دست و پا می شدید!

پیشنهادات ویژه

 • YASNA ارسالی در

  چه کفشای بدی داره
  بهاره خیلی خوشگله اما چون چاقه اندامش بد شده اگه بدنش لاغر بود عالی میشد

  • علی اصعر یوسفی ارسالی در

   سلام کاش میتونستیم دیگران را همونطور که هستند دوستشان داشته باشیم و قبول کنیم رفتار و کردار و...دیگران برای خودشان محترم هست ماها طوری اموزش دیدیم که انتظار داریم همه مثل ما فکز نکنند و عمل نکنند راه به خطا میروند بیشتر مواظب افکارمان باشیم بیشتر مطالعه کنیم و اصلا قضاوت نکنیم

 • سمیرا سلامی ارسالی در

  چقد مزخرفه که نت پر شده از اخبار این‌ سلبریتی اون سلبریتی
  یعنی انقد مهمن
  واقعا هستن عده ای که به‌این خبرها بها بدن؟!

 • ناشناس ارسالی در

  از پول زیادیه نمی دونه چکارش کند

 • ناشناس ارسالی در

  چاق هست بااین کارهاش میخوادکمبودش راجبران کنه سن وسالت قدبالای قناس رامیخوای چطوری عمل کنی

 • رضا ارسالی در

  سلام باورکنید بهاره رهنما اگر این جلف بازی‌ها را کنار بزاره بیشتر طرفدار پیدا میکنه آخه این کارهای یک زن شوهردار و هنرپیشه باسابقه نیست بخدا اگر ۱۴ساله بود چرا بهش حق میدادم آخه ۴۸ساله لباس صورتی بسیار تنگ که حداقل سایزش ۵سایز کوچیکه لاغرت کن خانم محترم تنگ بپوش فکر کنم بوتیک لباس کودکان ونوجوانان اشتباهی رفته چون سایزه بهاره موجودنبوده وصورتی رنگ مورد علاقه دخترهای دبستانی کیف ودفتر وگوشی موبایل صورتی می‌گیرند بخدا کلا بهاره چند کار نباید توی ۴۸سالگی انجام بدن رنگهای جلف سبک یک مدت نپوشن بی حجابی یک چند هفته نشن خانم جون شوهرداری اونم حاجی بازاری حزب الهی حاجی بیچاره هرچی سکوت میکنه بهاره کوتاه نمیاد اوایل ازدواج همش عکسهای دونفره تو اینستایلر شده بود الان یک مدته از عکسای دونفره خبری نیستش یعنی مدت عقد تموم شده؟حتمااحتمالا؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی