|

ناجورترین تیپ از "لیلا بلوکات" خاص پوش؛ اون شلوارش اینم از گردن بازش!

لیلا بلوکات بازیگر نچرال ایرانی است که استایل های زیادی میزند اما اکثرا نامتعارف، اینبار هم با شلوار توری و موهایی باز عکس خود را منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

لیلا بلوکات بازیگر معروف و شناخته شده ایرانی است که با بازی در سریال محبوب «یوسف پیامبر» به شهرت رسید. بلوکات از هنرمندان بسیار فعال در اینستاگرام می باشد که بیش از 2 میلیون فالوور دارد و راه به راه پست و استوری با استایل های مختلف می گذارد.

به گزارش«شایانیوز» لیلا بلوکات بسیار اهل خوشگذرانی و دور دور است. او همچنین ورزش و اسکی و سوارکاری را بسیار دوست درد و دنبال می کند و در کل خانمی مستقل و ورزشی است اما گاهی کپشن هایی غمگین و دِپ می گذارد اما فازش چیست کسی نمیداند!

از این ها که بگذریم خانم بازیگر تیپ های مختلفی می زند که بیشتر آن ها هم نامتعارف و نکته دار هستند اما این طور که معلوم است وضع ملی خوبی دارد. به تازگی تصویری از لیلا بلوکات منتشر شده که با مانتویی جلو باز و شلوار توری می باشد، حالا اگر قرتی بازی موهایش را در نظر نگیریم در کل تیپش مورد انتقاد کاربران قرار گرفت.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات در خیریه مهر لیلا

لیلا بلوکات موسس خیریه مهر لیلا است و چند سالی است که با تاسیس این خیریه با کمک خیرین برای سلامت کودکان بیمار با ناتوانی جسمی فعالیت میکند و هرساله مراسمی با حضور چهره های سرشناس سینما و تلویزیون برای کمک به این بچه ها برگزار میشود.

لیلا بلوکات

خواهر لیلا بلوکات که از خودش لیلا بلوکات تره

بلوکات از بازیگران خانم کم حاشیه سینماست که علاقه ای به حرف و حدیث ندارد. وی دو خواهر به نام های میترا و روشا دارد که شباهت عجیبی به لیلا دارند و تنها از فرم لب هایشان می توان آن ها را شناخت که کدام لیلا است و کدام نیست!

در ادامه تصاویر آن ها را مشاهده می کنید.

لیلا بلوکات و خواهرش

لیلا بلوکات و خواهرش

leilabolukat_1567798787

بیوگرافی جالب لیلا بلوکات:

لیلا بلوکات متولد 4 آذر 1361 در تهران  بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. بلوکات در رشته کارشناسی فرش تحصیل کرده است. او مجرد هست و دو خواهر و یک برادر دارد هم اکنون ساکن اقدسیه است.

لیلا بلوکات در یکی از مصاحبه هایش گفته بود من عاشق خانواده ام هستم. رابطه ام با اعضای خانواده ام بسیار صمیمی و نزدیک است. یکی از خواهرهایم نوشا نام دارد که ازدواج نموده است و رشته تحصیلی اش مهندس برق و الکترونیک بوده و رادمان خواهرزاده عزیزم، فرزند نوشاست.

خواهر کوچکترم میترا نام دارد که مدیریت ایرانگردی و جهان گردی خوانده است و یک برادر هم دارم که نقشه کشی صنعتی خوانده است.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

پیشنهادات ویژه

 • غفار ارسالی در

  تازه داره اروپایی میشه

 • رضا ارسالی در

  به ما چه که سرک میکشیم توی زندگی مردم

 • مریم ارسالی در

  لیلاجون خیلی دوست دارم عزیزم قشنگ تر از ماه هستی

 • مینا ارسالی در

  تیپشو دوس دارم اما قیافشو نه، نمک نداره

 • کیان ارسالی در

  با آرزوی سلامتی برای خانوم بلوکات
  همیشه شاد باشید

 • حامد ارسالی در

  یا ابوالفضل خواهرشو فتوکپی خودش😌😌

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی