|

تبلیغات نجومی "لیلا بلوکات" واسه یلدا؛ خانومی خیلی ریز و یواش کشف حجاب می کنه!

لیلا بلوکات بازیگر خوش چهره در اینستاگرامش تصویری را از یک شلوار بسیار کوتاه به اشتراک گذاشت که نشان می دهد او به حجاب اعتقادی ندارد.

لینک کوتاه کپی شد
1

لیلا بلوکات جزو بازیگران کم حاشیه سینما و تلویزیون است که چهره نچرال و جذاب دارد لیلا خانوم هنرمندی بسیار مهربان و دست به خیر است و به نام خود یک خیریه هم دارد که به کودکان و افراد بی بضاعت کمک می کند.

به گزارش «شایانیوز» لیلا بلوکات البته فاز خاص خودش را دارد که اگر از دنبال کنندگان او در فضای مجازی باشید متوجه شده اید که او گاهی بسیار پر انرژی و اکتیو است گاهی هم دپرس و مایوس، و این تغییر فاز 180 درجه ایست!

لیلا بلوکات با بازی در سریال «یوسف پیامبر» معروف شد که البته دل خوشی هم از این سریال ندارد زیرا به گفته خودش قرار بود او نقش زلیخا را بازی کند اما به یکباره کتایون ریاحی برای این نقش انتخاب شد و لیلا بلوکات نقش همسر «آخناتون» را ایفا کرد.

1

لیلا بلوکات در نمایی از سریال یوسف پیامبر

از این ها که بگذریم لیلا بلوکات در کل بازیگری دوست داشتنی است که شخصیتش به او اجازه حاشیه سازی و انجام هرکاری را مثل خانم بهاره رهنما نمی دهد. لیلا خانم هم به تازگی وارد عرصه تبلیغات اینستاگرامی هم شده به مناسبت یلدا برای یک فروشگاه شروع به تبلیغ کرده البته تبلیغات اینستاگرامی به نوبه خود اشکال ندارد اما امیدواریم که خانوم بلوک خیلی زیادروی نکند و همان طور که در انتخاب نقش هایش گزیده کار است در عرصه تبلیغات هم هر پیشنهادی را نپذیرد.

لیلا بلوکات از هنرمندان فعال در اجتماع و اینستاگرام است. وی علاقه دارد اغلب تیپ هایش نکته دار باشد و قسمتی از اندامش خودنمایی کند. لیلا خانوم وضع مالی خوبی هم دارد و استایل های شیک مختلفی میزند که در ادامه جدید ترین تصویری که از خود منتشر کرد را مشاهده می کنید.

53

leilabolukat_2608246929488637212_532473594

تیپای گرون و ناجور خانم بازیگر!

اما لیلا خانوم همانطور که گفتیم مایه دار هستند و تیپ و استایل های مختلفی هم می زنند البته ناگفته نماند خانم بازیگر دست به خیر هم می باشد و مثل بعضیا تنها برای خود عشق و حال نمی کند بعد هم مردم را بی دست و پا خطاب کند!

اما در ادامه چند تیپ با کلاس لیلا بلوکات را مشاهده می کنید که مشخص است گرون قیمت هم هستند.

leilabolukat_1616595497

leilabolukat_1621787275

leilabolukat_1613203564

لیلا خانوم این روز ها یک مشغله خاص هم دارد. ایشان دم به دقیقه تو آرایشگاه ها و سالن و مطب های زیبایی دیده می شود. اما از اونجایی که درآمد مدل شدن و تبلیغ و خوشگلاسیون بالاست هنرمندان قرتی به این سمت روانه شده اند. در ادامه تصویری از لیلا خانم مشاهده می کنید که در آرایشگاه هستند و از آرایشگر خوشگلشون هم بی حجاب و اروپایی عکس پخش کرده اند.

looxtarin_1_1637742517

تنها چیزی که در این تصویر توجه کاربران رو به خود جلب کرد گونه های هر دو خانم است که تو چشم ها فرو رفته و داف بودن خانم میکاپ آرتیست است و از نظر آن ها محتوای دیگه ای نداره!

لیلا بلوکات در آستانه 40 سالگی چرا مجرد است؟

لیلا بلوکات مدتی پیش در یک مصاحبه نسبت به اطرافیانش ابراز ناراحتی کرده بود. وی می گوید از اینکه مردم، دوستان و خانواده به دنبال شوهر دادنش هستند کلافه شده. لیلا بلوکات دلیل مجرد ماندش را ترس از شوهر دانست که شاید او همانند لیلا علاقه ای به کمک نداشته باشد و حتی بخواهد جلودار او از انجام کارهای خیر هم بشود.

لیلا+بلوکات (2)

وقتی خواهر لیلا بلوکات از خودش بلوکات تره!

لیلا بلوکات چندی پیش در یک گفتگوی اعلام کرده بود که عاشق خانواده اش است. وی دو خواهر به نام های میترا و نوشا دارد که شباهت عجیبی به لیلا دارند و تنها از فرم لب هایشان می توان آن ها را شناخت که کدام لیلا است و کدام نیست!

میترا خواهر کوچک لیلا بلوکات از ایران مهاجرت کرده و همسرش ایتالیایی است. ایشان گویا در زمینه عکاسی و مدلینگ فعالیت دارند.

حدود دو سال پیش بود که لیلا با انتشار تصاویر عروسی خواهر نوشت: من افتخار می کنم که شما دو نفر عشق، آرامش و خانه را در کنار هم پیدا کرده اید. دوستت دارم خواهر! آرزوی خوشبختی و آرامش در کنار هم براتون خواستارم

و ممنونم از همه همراهان در این سفر که از هر جایی خودشونو رسوندن به این مراسم که به علت همسر محترم خواهرم که ایرانی نیستن در ایتالیا برگزار شد و جای بسیاری از عزیزان و اقوام خالی بود.

لیلا-بلوکات-و-خواهرانش

whatsapp+image+2020-02-23+at+16_10_39

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی