|

سلیقه جذاب "سپهر حیدری" تو انتخاب بانو؛ گیسو کمند و باربی دیگه چی میخوای!

زنِ جذاب سپهر حیدری با انتشار تصاویری تازه با یک لباس زیبا و ژستی خاص در اینستاگرام دلبری کرد.

لینک کوتاه کپی شد

آرام جوینده همسر جذاب سپهر حیدری که این روزها ساکن دبی است و در آنجا آنلاین شاپ به راه انداخته و محصولات آرایشی بهداشتی از دبی برای مشتریان اینستاگرامی اش در ایران می فرستد. البته آرام خانم در این حوزه سابقه و شناخت خوبی دارد و زمانی که هم در ایران بود مدیریت یک سالن آرایش و زیبایی در زعفرانیه تهران را برعهده داشت که بنا به دلایلی مجبور شد سالن را تعطیل کند.

به گزارش «شایانیوز» مخاطبان آرام جوینده را همیشه با آرایش و سرخ آب سفیداب دیده اند و حتی عکس ها و تصاویری که بعد از زایمان و تولد فرزند دومش هم منتشر شده کاملا آرایش کرده و شیک بود.

aram.jouyandeh_1615734533

در اینکه آرام زن زیبایی شکی نیست و به نظر می رسد این جذاب بودن در در خانواده جوینده موروثی باشد. تصاویری که چندی پیش سپهر حیدری از خواهر زن های خود منتشر کرد گواه این ادعاست. اصلا همین جذابیت آرام در باعث شد که سپهر خان حیدری در نگاه اول عاشق او شود. سپهر درباره آشنایی اول با همسرش گفته بود: در ۲ فروردین ۱۳۹۳ در مرکز بولینگ اریکه ایرانیان همسرم که همراه خانوادشون اومده بودند رو دیدم و در یک نگاه عاشقش شدم، همانجا پیشنهاد ازدواج رو با پدرشان در میان گذاشتم و در نهایت با هم ازدواج کردیم.

family-of-sepehr-heidaris-wife-1

family-of-sepehr-heidaris-wife

سپهر حیدری علاقه زیادی به همسر و فرزندانش دارد و این خانواده دوستی را میتوان در پیج اینستاگرامش به خوبی مشاهده کرد. این پیشکسوت پرسپولیس هیچ مشکلی با انتشار تصاویر بی حجاب همسرش ندارد. آرام به تازگی تصاویر جذاب از خودش در اینستاگرام منتشر کرده که مثل همیشه مورد ستایش سپهر قرار گرفت و آقای شوهر برای او نوشت: "بی نظیری مثل همیشه عشقم"

aram.jouyandeh_1638462788_2

aram.jouyandeh_1638462788_1

ناگفته نماند با توجه به اینکه همسر وی دارای عمل های زیبایی بسیار است، گاهی مورد قضاوت کاربران قرار می گیرد و خبرساز نیز می شود.

البته آرام خانم خیلی نسبت به این واکنش ها و اظهار نظرهای منفی واکنش خاصی نشان نداد و در یک مصاحبه تصویری خطاب به مردمی که به او فحش می دادند (به دلیل فخر فروشی با زندگی لاکچری در دبی) گفت که اگر دوست ندارید مرا فالو نکنید چرا فالو می کنید و فحش می دهید. شما را بلاک می کنم!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • محمدی ارسالی در

    جایش هست که پلاستیکی نباشه؟

  • حسین ارسالی در

    مرد بی غیرت زنش باید بی حجاب نشان مردم میده انوقت میگه من خانمم کلاسمان فرق میکنه خاک توسر مرد بی غیرت

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی