|

تاب بازی و شیطونی نیکبخت با زنِ دومش؛ بپا "queen جونت" غَش نکنه از خنده!

عکس های از تاب بازی عاشقانه نیکبخت واحدی و همسرش که به تازگی در اینستاگرام این چهره منتشر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

علیرضا نیکبخت واحدی فوتبالیست پیشکسوت و مدل ایرانی است. نیکبخت که سابقه حضور در هر دو باشگاه پرطرفدار پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس را داشت زندگی خصوصی پرحاشیه ای هم داشت البته این حواشی بیشتر مربوط به رابطه او با همسر اولش مربوط می شد و در این یکی دو سالی که مجدد ازدواج کرده کمتر دچار حاشیه شده است.

به گزارش«شایانیوز» ظاهرا فضای اینستاگرام نه تنها هنرمندان بلکه فوتبالیست ها را هم درگیر خود کرده است و هر زوج جوانی از راه می رسد می خواهد شاخ اینستایی شود. علیرضا نیکبخت زمان بازی در مستطیل سبز از بازیکنان پرحاشیه بود که بیشتر هم او را با همین حواشی می شناختند. نیکبخت و همسرش هر از گاهی تصاویر عاشقانه در اینستاگرام به اشتراک می گذارند. عکس های زیر تاب بازی عاشقانه نیکبخت واحدی و همسرش است که به تازگی در اینستاگرام این چهره منتشر شده است.

style__artist_1637776461_1

style__artist_1637776461_2

style__artist_1637776461_3

البته نیکبخت و همسرش هم به مانند بسیاری از فوتبالیست ها در تلاش اند تا زندگی لوکس و لاکچری شان را به رخ بکشند و به نوعی در اینستاگرام شاخ بازی درآورند. در ادامه ویدیویی که آقای فوتبالیست همراه با همسرش در ماشین لوکسشان منتشر کرده را مشاهده می کنید.

شغل همیر نیکبخت چیست؟

همسرجدید نیکبخت واحدی ارایشگر می باشد و در حرفه آرایشگری و گریم فعالیت دارد و خودش نیز مدرسه فوتبال دارد که فعلاً به خاطر کرونا تعطیل است.

لازم به ذکر است وی یک بار قبلا ازدواج کرده و بعد از سه سال از او جدا شده که از طریق فیسبوک با این خانم آشنا شده که گفته این ازدواج باعث ضررهای مالی زیادی برایم شد .

علیرضا+نیکبخت

نیکبخت-400x395

مدلینگ و بازیگری نیکبخت واحدی

نیکبخت در مدلینگ فعالیت دارد و به عنوان مدل تبلیغاتی با برندهای معروف همکاری دارد. وی تجربه بازیگری نیز دارد و از طریق خانم سپیده میرحسینی برای حضور در یک فیلم کوتاه به عنوان مدل و مانکن انتخاب شده بود که قرار بود در جشنواره کن به نمایش دربیاید.

Untitleddkvlds92649ksdh

زندگی لاکچری فوتبالیست ایرانی

او با توجه به تصاویر منتشر شده از زندگی شخصیش وضع مالی خوبی دارد و انواع ماشین های میلیاردی و خانه لوکس مجلل این موضوع را نشان می دهد. وی بسیار هم علاقه مند به خودرو مازراتی می باشد.

 علیرضا+نیکبخت+واحدیalirezanikbakht22_1617626770

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی