|

"لیلا بلوکات" در حال میکاپ با آرایشگر خوشگلش؛ تو دید اول انگار اروپاست!

لیلا بلوکات بازیگر خوش چهره و مطرح ایرانی است که به مناسبت روز تولدش ویدیوی جالبی که دوستاش درست کرده بودند را منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
10

لیلا بلوکات بازیگر مطرح و دوست داشتنی ایرانی است که در سریال بسیار پرمخاطب «یوسف پیامبر» در نقش نفرتیتی بازی کرد که بسیار هم در شناخته شدندش تاثیر مثبت داشت. لیلا بلوکات هنرمندی فعال در زمینه های مختلف می باشد.

به گزارش «شایانیوز» لیلا بلوکات هنرمندی اهل فخر فروشی است که علاقه زیادی هم به انتشار عکس های پر زرق و برق و استایل های مختلف دارد. ناگفته نماند خانم بازیگر دست به خیرش هم خوب است و حتی موسس خیریه مهر لیلا نیز هست.

حالا از این ها که بگذریم بازیگران خانم این روز ها دم به دقیقه تو آرایشگاه ها و سالن و مطب های زیبایی دیده می شوند و ظاهرا همه ام خود را یه پا مدل میدانند! اما از اونجایی که درآمد مدل شدن و تبلیغ و خوشگلاسیون بالاست هنرمندان قرتی به این سمت روانه شده اند. در ادامه تصویری از لیلا خانم مشاهده می کنید که در آرایشگاه هستند و از آرایشگر خوشگلشون هم بی حجاب و اروپایی عکس پخش کرده اند.

لیلا بلوکات

حالا تنها چیزی که در این تصویر توجه کاربران رو به خود جلب کرد گونه های هر دو خانم است که تو چشم ها فرو رفته و داف بودن خانم میکاپ آرتیست است و از نظر آن ها محتوای دیگه ای نداره!

اما لیلا بلوکات دارنده خیریه مهر لیلا می باشد و کلا دستش در کارهای خیر زیاد می رود و معلوم است که وضع مالی خوبی هم دارد. وی گاهی هم بازیگران را دعوت به کمک می کند.

لیلا بلوکات

اما لیلا خانم امروز چهارم آذرماه تولدشه و 39 ساله میشه. وی ازدواج نکرده اما عاشق خانواده و بچه هاییه که تو خیریه داره. در ادامه ویدیویی که خانم بازیگر برای روز تولدش منتشر کرد و دوستاش اونو تهیه کردند رو مشاهده می کنید.

بیوگرافی جالب لیلا بلوکات:

لیلا بلوکات متولد 4 آذر 1361 در تهران  بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. بلوکات در رشته کارشناسی فرش تحصیل کرده است. او مجرد هست و دو خواهر و یک برادر دارد هم اکنون ساکن اقدسیه است.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات در یکی از مصاحبه هایش گفته بود من عاشق خانواده ام هستم. رابطه ام با اعضای خانواده ام بسیار صمیمی و نزدیک است. یکی از خواهرهایم نوشا نام دارد که ازدواج کرده و رشته تحصیلی اش مهندس برق و الکترونیک بوده و رادمان خواهرزاده عزیزم، فرزند نوشاست.

لیلا بلوکات

خواهر کوچکترم میترا نام دارد که مدیریت ایرانگردی و جهان گردی خوانده است و یک برادر هم دارم که نقشه کشی صنعتی خوانده است.

لیلا بلوکات و خواهرش

پیشنهادات ویژه

  • ناصر ارسالی در

    تو این دنیا هر کی از آدم تعریف کنه بدون دشمنتونه چون دوست میگریاند و دشمن می خنداند

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی