|

روشنفکری "خانم بازیگر" ناجور شد؛ از حال ناخوش و یَقه باز تا دست به نامحرم!

مینا وحید شاید جزو متفاوت ترین بازیگران زن باشد این تفاوت نه تنها در مصاحبه ها و گفتارش بلکه در ایفای نقش هایش هم جلوه‌گر است.

لینک کوتاه کپی شد
1

مینا وحید از آن دسته بازیگرانی است که شاهد خیلی به حق خود نرسیده و باوجود کارنامه خوبی که دارد هنوز چندان شناخته شده نیست.

به گزارش «شایانیوز» خانم وحید به لطف سریال جذاب و پرمخاطب افرا و صدالبته بازی خوبی که در این سریال داشت برای مخاطبان شناخته تر شد اما اگر به کارنامه کاری این هنرمند اهل گیلان نگاهی بیاندازیم درمی یابیم که تمامی آثاری که خانم وحید در آن ها ایفای نقش کرده کارهای خوب و قابل اعتنایی بودند.

او با فیلم آتش سبز به کارگردانی محمدرضا اصلانی به دنیای سینما و بازیگری وارد شد، ولی شهرت او در سینما با فیلم دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان رقم خورد؛ فیلمی که کاندیدای ده سیمرغ بلورین از جشنواره فجر شد. او در سریال شهرزاد هم بازی کرده‌ است. دیگر نقش‌های مینا وحید در فیلم‌هایی مثل کفشهایم کو؟ (کیومرث پوراحمد) و هایلایت شکل گرفت.

مینا-وحید

مینا وحید در نمایی از سریال شهرزاد

خانم وحید بعد از حضور در سریال افرا در اینستاگرام هم حضور نسبتاً فعالی پیدا کرد و سعی دارد با انتشار پست و استوری های مختلف در شبکه های اجتماعی حضور تاثیرگذاری داشته باشد. او که به تازگی سریال جزیره را برای پخش در شبکه نمایش خانگی دارد در صفحه اینستاگرام خود تصاویری از این سریال را منتشر کرد. 

minavahid_official_1637166668

minavahid_official_1637514468

«جزیره»، ذوق آزمایی جدید مقدم در شبکه نمایش خانگی بعد از «خواب زده» است که خیلی نگرفت و برخلاف آن، از حیث ارتباط سرراست و صریح با تماشاگر گام‌های بهتری برداشته است.

مینا وحید علاوه براینکه در اینستاگرام از سریال ها و نقش هایش می گوید انگار قصد دارد از احوالات شخصی و غم و شادی هایش هم برای دنبال کنندگان خود بگوید. خانم بازیگر به تازگی استوری عجیب و متفاوتی منتشر کرد که نشان از غم و اندوه شخصی او داشت.

206048951637651719

312649851637651723

رابطه پنهانی مینا وحید با رضا کیانیان؛ ماجرا چیست؟

به تازگی و احتمالا به بهانه حضور درخشان خانم وحید در سریال افرا و جزیره سیروس مقدم نام او دوباره بر سر زبان ها افتاد و بخش هایی از گفتگو ها و مصاحبه های این بازیگر جوان دوباره بازنشر شد. در یکی از این مصاحبه ها مینا وحید درباره شایعه عجیبی که درباره او و رضا کیانیان و رابطه داشتن این دو نفر باهم مطرح شده بود پاسخ می دهد.

این تنها حاشیه خانم وحید نبود و او جنجال های زیادی در زمینه مسائل مذهبی مثل دست دادن نامحرم و نذری دادن و مسائل اعتقادی داشته.

او در این باره می‌گوید: «برای برخی از مسایل که در کشور پیش آمده متاسفم، مانند مسئله دست دادن بازیگران ایرانی زن و مرد در مراسم‌های خارجی، الان اگر من به شما دست بدهم نمی‌دانم چه اتفاقی رخ می‌دهد که اینقدر حساسیت برانگیز باشد، یک ثانیه است و تمام می‌شود.»

او در پاسخ به حرام بودن این کار، در اظهاراتی عجیب گفت: «یکی از خانم‌های سیاستمدار مصاحبه کرده بودند و گفته بودند که این مسئله در خیلی از کشورهای مسلمان خارجی آزاد شده است.»

صحبت های مینا وحید درباره دست دادن با نامحرم

مینا وحید 37 ساله چرا ازدواج نمی کند؟

مینا وحید درباره دلیل ازدواج نکردنش می گوید که وقتی جوان بوده دوست داشته شوهر داشته باشد تا برایم کیف و کفش بخرد ولی الان چون پول دارد علاقه ای به ازدواج کردن ندارد.

پیشنهادات ویژه

 • فاطمه ارسالی در

  لطفا ویدیو نزارید شاید یه کسی نمیتونه باز کنه بجاش عکس بزارید

 • ناشناس ارسالی در

  خانم تیپ روشنفکری بخیال خودش ورداشته و داره قانون وضع میکنه بازیگر نماها دچار توهم شدن وفکر میکنن خیلی مهم هستن وبه خودشون این حق رو میدن برای یه ملت تصمیم بگیرن خانم بازیگر فراموش نکن تو چه کشوری با چه فرهنگی داری زندگی میکنی

 • ناشناش ارسالی در

  بهترین قانونگذار خداست ،آنان که با داشتن احکام الهی از آن روی گردانندوسراغ قوانین بشری می‌روند در مسير جاهلیت گام بر می‌دارند ۲__زمان جاهلیت مخصوص یک دوران نیست هرگاه مردم از خدا جدا شوند دوران جاهلیت است .

 • ناشناس ارسالی در

  ازدواج برای خرید کیف وکفش نیست چطور میشه به مقوله ی ازدواج اینجور نگاه کرد مگر کسانی که شاغل بودن و ازدواج کردن ویا پولدار بودن و ازدواج آنها دلیل ازدواج شان چه بود ؟خداوند ازدواج رو برای آرامش ما قرار داده وآرامش فقط با خرید یه سری وسایل مورد نیاز مادی برآورده نمیشه فطرت انسانها از تنهایی گریزان است وبه یک همدم نیاز دارد

 • هیچ وقت حکم خدا عوض شدنی نیست اگه اینو ندونی بدبختی ..... ارسالی در

  هیچ وقت حکم خدا عوض شدنی نیست اگه اینو ندونی بدبختی....

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی