|

تولد بازی خفن "بهاره خانمِ" با دست و پا برای آقاشون؛ حاجی چه پلنگایی دورشن!

امیر خسرو عباسی همسر بهاره رهنما می باشد که به مناسبت زاد روزش تولدی خفن از طرف خانم بازیگر و کارکنان برند سلتون برای آقای مدیر گرفته شد.

لینک کوتاه کپی شد
4

امیر خسرو عباسی همسر دوم بهاره رهنما می باشد که بیشتر هم به دلیل تیپ و استایلش به حاجی معروف است. بهاره رهنما و حاجی بعد از ازدواج با هم هر دو به پیشرفت بسیار چشمگیری رسیدند.

به گزارش«شایانیوز» امیرخسرو قبل از آشنایی با بهاره برند آرایشی ژاکسی را داشت و دارد و اصلا از همین طریق هم با هم آشنا شده و ازدواج کردند. اما برند عطر و رنگ موی سلتون این روز ها بیشتر سر و صدا می کند و حالا آقای مدیرعامل با همسر معروف و دست پا دارشان ثروت زیادی را دارند. البته همسر سابق حاجی در ویدیویی گفته بود که برند آرایشی با کمک و زحمت برادر او بوده اما صدایش درنیامده!

از این ها که بگذریم حاجی جان یک آبان ماهی است که به تازگی عوامل شرکت سلتون و خانم بازیگر برای آقای مدیر تولد گرفته اند و در آن آقای محمود شهریاری مجری سابق هم بوده و به گفته رهنما یه تنه جشن را چرخاند. در ادامه ویدیویی کوتاه که بهاره و حاجی منتشر کردند را مشاهده می کنید.

خانم بازیگر در کپشن این پست نوشت:

ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد...

همایش مدیران فروش و مشتریان و کارمندان شرکت سلتون از سراسر کشور و تولد مدیر عامل جان شرکت که همانا همسر جانند

amir_khosro_abbasi_1636550926

قبل از اینکه بهاره رهنما در آن لایو به خیلی از مرم زحمت کش بگوید بی دست و پا، کاربران نظرشان نسبت به این باریگر زن منفی بود و او را به دلیل تبلیغات بسیار زیاد و جنجال هایی که داشت دوست نداشتند. حال از آن به بعد دیگر بدتر!

یکی از کاربران زیر همان ویدیو تولد نوشته بود: تولد یکی از دست و پاهاته!

بهاره رهنما قبل از ازدواج با حاجی تنها یک بازیگر بود اما به مرور حاجی چه داشت و چه شد که خانم بازیگر تبدیل به شخصیتی پولدار شد که چند بیزینس دارد و شعار "زنان مستقل شاد" را سر میدهد، کسی نمیداند

tannaz_best_fan_1610439224

رهنما: سینما فساد نداره!

بهاره رهنما از پر کارترین بازیگران خانم در سینمای ایران است که شدیدا خود را غرق در امور مختلف کرده و ظاهرا دیگر بازیگری را دنبال نمی کند بلکه کارگردانی و درآمد اینستایی را ترجیح داده است. البته بهاره خانم بر این عقیده هستند که فساد آن قدرها که مردم و برخی بازیگران رده پایین می گویند در سینما نیست و با توجه به اینکه خودش پرکار بوده کمی خود را زیر سوال نیز می برد!

Untitled

بهاره رهنما

بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. او همسر سابق پیمان قاسم خانی می باشد و دختری به نام پریا نیز دارد که در حال حاظر خارج از کشور حضور ارد.

بهاره رهنما و همسرش

امیرخسرو عباسی

امیر خسرو عباسی متولد 1353 و ساکن محله الهیه تهران است. 
مهندس عباسی مدیر شرکت پارس پخش کهن است که تولید ۱۲۰ قلم کالای ایرانی در صنعت آرایشی و بهداشتی با برند ژاکسی و هاینس (HIGHNESS-JUXI)  را انجام می دهند.
حاجی جان هم از همسر سابقش دختری به نام انیس دارد.

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    خاله ریزه تولدگرفته واسه حاجی

  • علی ارسالی در

    بیچاره زن و بچه ی حاجی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی